Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ne Intalnim La Brasov In August?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
YoyoMan
QUOTE (afrodita @ 6 Sep 2004, 04:28 PM)
si macar de-ar fi adevarat

thumb_yello.gif jamie.gif
Pai evident ca ti-a fost lene sa raspunzi la mesajul meu mad.gif Las ca te bat eu! laugh.gif
mwah1.gif
aurasupacurasu
Deci a fost .....MISTO!!
Noi eram la Bran ,am asteptat un telefon sa vedem unde trebuie sa ne intilnim .......pacat ca numarul unde trebuia sa sun era pe PM acasa in France venise dupa ce noi am plecat spre tara si bineinteles ca nu aveam de unde sa stiu !!!!
Ma bucur ca a fost frumos si ca v-ati simtit bine impreuna asa cum se intilmpla si pe virtual dealtfel ! dupa cum vad intilnirile nu se opresc aici aproape luna de luna "mai puneti cite una"asa ca tot am si eu espoir sa ajung la una dintre ele din vara care vine...............
Clarence nici tu deci................
Si findca postai aici sa va spun si "Bine v-am regasit"!
Cla
Ce faina poza, Aura clapping.gif Pacat ca ne-am ratat, am fost si eu la Bran... ohyeah.gif unde m-a lasat in pana aparatul foto, tocmai cand fotografiam interiorul... 50.gif
aurasupacurasu
Ceau! Clarence !
Noi am stat vreo trei zile la Bran (in perioada intilnirii ....stii si tu 28-1 sept) am zis sa fim pe apropae in caz ca ne suna careva (lasem numaru nostru pe pm)si in asteptare am urcat si la Risnov si la Sighisoara apoi ...........e posibil ca urmele pasilor nostri s-au incrucisat pe undeva .............apropo!
Felicitari pentru "péré et fills"poza aia marfa cu baiatul tau !acum trebe sa recunosc el i-i mai frumos ca tine (tineretea ....taica) insa si tu cred ca ai mai recupera ceva daca........... ti-ai rade mustata!!!!!!!!! biggrin.gif
mogaldeatza

Secunda mwah1.gif , te facem secretar la viitoarea intalnire, pe unde -o fi ea sa fie!

Ce mai pot spune? A fost o intalnire superfaina la care am ajuns datorita unei inspiratii de moment.
Adica am mers la net, am vazut unde-i locu faptei si daca tot eram in BV, mi-am spus 'De ce n-as merge?"
Norocul meu a fost ca langa fantana unde de obicei e imbulzeala, nu era prea multa lume si i-am identificat
repede pe forumisti. Asa a fost cum a zis Secunda, m-am apropiat de ei si i-am intrebat " Aici e...?", mi-au
zambit si apoi ne-am pus pe treaba ohyeah.gif
Ce a urmat stiti, atat cat s-a putut povesti tongue.gif
YoyoMan bancul cu ...rodeo a facut furori pe unde l-am povestit!
YOo, trandafirul a trait mult semn ca l-ai daruit din inima mwah1.gif
Georgia
Mai sa fie varamea ai fost si la Bran a fost misto nu!!!
S a sti ca te-ai plimbat un pic prin gunoaiele din Romanica laugh.gif biggrin.gif
YOo
aurasupacurasu ... in primul rand ... bine ai revenit!
Nu stiu ce s-a intamplat de nu ati mai ajuns in final, dar pe numarul dat de tine a fost trimis un mesaj cu ora si locul intalnirii. Mesajul ti-a fost trimis de catre Secunda, care iti poate confirma asta, pe data de 28.08 pe la ora 16:00.
Asta este ... poate data viitoare.

mogaldeatza ... chiar a fost daruit din si cu inima mwah1.gif
YoyoMan
Nu te-am mai prea vazut YOo - care-i buba? ai treaba sau esti suparat pe hangii? ohmy.gif
aurasupacurasu
YOo! merci din suflet ........nu stiu cum nu l-am putut asculta mesajul ala dar ce mai conteaza ?! bine ca à fost BINE!!cind va citesc ma bucur zau! parca traesc si eu un pic emotia aia din momentul cind se pune intrebarea:"aici este?"!!!........
secunda
YOo nu e suparat dance.gif

doar ocupat 44.gif

YOo
QUOTE (YoyoMan @ 14 Sep 2004, 02:04 PM)
Nu te-am mai prea vazut YOo - care-i buba? ai treaba sau esti suparat pe hangii? ohmy.gif

Mah Yoyo ... am mai intrat eu da' nu prea am mai postat .. Nu am avut timp. Am avut "olimpiade" ... fo' sase!!! A trebuit sa invat, da' tot n-am reusit sa i-au mai mult de trei. Este bine si atat ... am ajuns la 50% laugh.gif
Acum intelegi? Nu mi-s suparat pe nimeni ... doar ca nu am mai avut timp unsure.gif

Legenda:
olimpiada=restantza rofl.gif
YoyoMan
Pai YOo - le spui tu olimpicilor ce e aia olimpiada? laugh.gif
Las ca e bun si 50% - stii tu vb aia romaneasca - "mai rau sa nu fie" 6.gif 6.gif 6.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.