Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ne Intalnim La Brasov In August?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
cips
Mai Vornicum, ziceam shi io de caterinca...
YoyoMan
Aaaaaa cips - deci m-ai luat peste picior? hmm.gif
ohmy.gif
cactus
sorry - non tengo dineros - da' taaaaaaaaaare m-as duce...pa, voi dragilor...
Serenity
QUOTE
Heheheheheeeee - mah - voi va dati seama ca ma intraba oamenii pe MINE cum sa se miste prin Brasoave? Oai oai oai ce fain!


Am impresia ca te incurca lumea cu YOo din cauza nickului ohyeah.gif Noroc ca se gasesc oameni ca mine care sa taie tuturor din elan, altfel nusht ce v-ati face.. wink.gif mwah1.gif

***

cry.gif cry.gif Sa stii ca e cea mai beton intalnire, cel putin din punctul meu de vedere.. Dac-ati stii ce sufar ca nu pot sa fiu acolo, si cat o sa mai sufar cand o sa aud povestile.. cry.gif Dar la greci nu pot sa renunt.. rolleyes.gif
Ce sa va zic eu voua.. nu, n-o sa va doresc intalnire nasoala, chiar daca o sa ma roada invidia cand o sa povestiti cum a fost.. wink.gif Sa va distrati, sa faceti multe, multe poze (una si pentru mine, neapatrat! tongue.gif) si sa aratati hanului ce-i aia petrecere forumistica! biggrin.gif O sa fiu cu gandul alaturi de voi..
Vornicum
Tocmai am aflat o veste proasta. Trenul care va pleca azi dupa-masa va pleca fara mine. S-au anuntat ore peste program, fara exceptie si nu se accepta invoiri.
Asa ca YOo frumustete masculina nutelista, te rog eu sa faci poze sa va vad la moace. Si sa faci o poza si cu Biserica neagra la moment de intalnire hangistica, sa am ce sa pun in rama.
Si voi fetelor, aveti grija, YOo asta e un mare Don Juan! ( dar nu ati aflat de la mine )
secunda
QUOTE (YoyoMan @ 26 Aug 2004, 08:28 PM)
Si apropo de Secunda: imi pare tare bine sa te vad din nou la Han spoton.gif spoton.gif De ce ai absentat atata? ohmy.gif

Ok: si acum la treburi serioase.

adica nu era serioasa intrebarea despre mine?!? devil.gif multumesc frumos! frusty.gif

YOo
Sa-ncepem:

Yoyo ... normal ca te asteptam mai omule. Stam la fantana pana la 20:00 special ca sa asteptam intarziatii laugh.gif Oricum, am mai scris asta odata. Tot spuneam eu ca unii nu au rabdarea/curiozitatea sa citeasca si posturile anterioare whistling.gif Cine or fi aia? rolleyes.gif

Mey Don'soara Jubilee biggrin.gif ... noi te primim cu cea mai mare placere. Dar hmm.gif treaba e ca daca abia maine aflii ... o sa mai poti sa si ajungi in Bv? Si asta tot maine? blink.gif

Vornice ... m-ai dezamagit cry.gif ...
Sa stii ca aveam pregatit pentru tine un borcan de nutella ... nu glumesc sad.gif

Sery ... e bine si cu gandul, daca altfel nu poti harhar.gif
secunda
si mie imi place nutella drool.gif drool.gif drool.gif
YOo
QUOTE (secunda @ 27 Aug 2004, 05:21 PM)
si mie imi place nutella drool.gif drool.gif drool.gif

Daca vii maine ai un borcan de la mine biggrin.gif. That's a promiss! ohyeah.gif
secunda
ura!!!! wub.gif

cat priveste facutul pozelor...voi aveti aparate de alea digitale? rolleyes.gif ca daca e pe asa imi e rusini sa apar eu cu cel clasic hh.gif
YOo
Mey yo unul aparat digital nu am disponibil, dar am unul clasic si nu imi este rusine sa vin cu el ... Crezi ca are ceva daca venim cu d'alea clasice? huh.gif Yo zic ca ... aparat foto sa fie, in rest ce mai conteaza? Nu?
secunda
auzi...dar daca o sa ploua?! asteptam in ploaie?

chiar, veniti pregatiti de ploaie.... sad.gif

gata, nu mai comentez 6.gif
YoyoMan
Fiti atenti ce a inteles Secunda din ce am scris eu despre ea.... yikes.gif rofl.gif ohyeah.gif



Am receptionat YOo wink.gif Oricum - ma grabesc sa ajung cat mai repede wink.gif
YOo
QUOTE (secunda @ 27 Aug 2004, 06:06 PM)
auzi...dar daca o sa ploua?!

Buey sa stiti ca are dreptate fata asta !!!
Tocmai acum am vorbit cu baietii de la Formula si mi-au spus ca daca este vreme frumoasa ne asteapta cu o masa de 10 persoane pe terasa ... Daca nu cry.gif avem loc si inauntru, la Darts ohmy.gif
Eu sincer prefer afara, dar dunno.gif

PS Poa' sa ploua si cu grindina ca yo tot va astept pana la 20:00 thumb_yello.gif
Anyway ... sa va luati umbrele unsure.gif
YoyoMan
Oricum - la BV nu se prea merge fara umbrela. Deci klar sa aveti la voi scuturile rofl.gif
YOo
Ok ... sa vedem cum stam:

Cei care vin:
1. Yoyo (am vorbit cu el la telefon ... a confirmat. Era in tren)
2. YOo (mi-am pastrat pozitia si vin laugh.gif )
3. Afrodita (a confirmat venirea)
4. Aurasu + sotul (n-au confirmat, dar stiu ca sunt in BV ... deci ...)
5. Yronik (n-a confirmat, dar este brasovean)
6. Cips (idem 5.)
7. Secunda (mi-a confirmat pe messenger ca vine biggrin.gif ... si inca imi mai confirma laugh.gif )
8. Cameron (same as no. 4.)

Ceilalti nu au mai confirmat si astfel inclin sa cred ca nu isi vor face aparitia... Oricum este bine si atat, nu? biggrin.gif
YOo
Hehehe ... mai este o ora si 10 minute pana la intalnire rolleyes.gif Yo inca's la servici, da' nu-mi fac probleme pt ca ajung in 5 minute tongue.gif
Hmmm ... cred ca am emotii sorry.gif Ciudat, nu?
Jazz
Bre, sa nu uitati sa faceti fotografii!!! Si sa ne povestiti si noua cum a fost! mwah1.gif
Sper sa se opreasca ploaia. Macar pentru voi...
YOo
Ok Jazz ... asa o sa facem. mwah1.gif

GATA!!!! Am plecat spre INTALNIRE !!!! 44.gif
AIWA
Vrem POZEEEEE
Vornicum
Deci, v-ati combinat intre voi? tongue.gif
Deci, YOo facusi poze, bre?
Deci, cand ve mai intalniti unu' cu altu' ? huh.gif
Deci, v-ati turmentat?
So, finally, cati fuserati? V-ati strans de-un miting sau ceva? huh.gif

__________
Calea Feroasa cui l-a facut de tren, cum a plecat el fara mine colosha la Brasoveni. Buey!

Pese : VREM POZE!!!! wub.gif
Serenity
Eu am impresia ca astia s-au simtit asa bine ieri, incat astazi s-au intalnit din nou sa termine treaba neterminata laugh.gif
Oare ne mai tin mult pe jar? hmm.gif Daca nu dau nici un semn de viata pana maine, incepem sa ne dam cu presupusul.. devil.gif
Jazz
Hai, mah, oameni nu mai fiti asa secretosi! blink.gif
secunda
mai eu am dat tarcoale azi prin han insa cum YOo a facut atatea liste cu persoane si s-a ocupat de organizare am considerat ca e cazul sa il asteptam pana maine cand vine la serviciu si are internet la indemana si astfel sa va raspunda la intrebari.

iar dupa replica lui "oficiala" am sa scriu si eu parerea personala rolleyes.gif



YOo
Aveti vreo problema copii? huh.gif Sunteti curiosi ? Vreti sa aflati impresii si sa vedeti poze?
Sunt putin cam ocupat acum. Tot ce va pot spune este ... sa aveti putina rabdare ... Macar asa sa va spalati pacatul ca nu ati fost prezenti rolleyes.gif


Ce bine ma simt ... devil.gif
Mara
YOo bop.gif bop.gif bop.gif Si nuuu, nu suntem curiosi deloc! tongue.gif
YOo
Hehehehe ... cine ghiceste ce am eu langa mine? hmm.gif sa va spun sau nu?
Ok ... am vreo 26-27 de poze ...Toate proaspete si calde laugh.gif ... Cand le-am vazut pe unele dintre ele, m-am cracanat de ras rofl.gif
Vreti sa le vedeti si voi? Ma gandeam eu ca da ... numai ca tre' sa aveti putina rabdare pana le scanez si le postez pe toate ... e, nu chiar pe toate rolleyes.gif Yo's mai egoist din fire ...


Mey Mara mey ... yo nu te stiam fata violenta harhar.gif Ce s-a intamplat? biggrin.gif Oricum remarca cu spalatul pacatului nu iti era adresata ... Se stiu ei aceia care sunt rolleyes.gif

Scarlett
Mara ..cred ca n-ai folosit tactica potrivita laugh.gif ( asta trebuia la sfarsit ca ne-a tinut atat pe jar rofl.gif )

YOo... mwah1.gif ..ne arati si noua niste poze wub.gif

chiar incepusem sa ma intreb daca nu cumva acolo a fost un genocid ceva .....de n-ati mai aparut prin Han
secunda
si eu care credeam ca YOo abia asteapta sa va povesteasca! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Scarlett
deja e complot aici rofl.gif rofl.gif
simonsays
QUOTE (Scarlett @ 30 Aug 2004, 12:53 PM)
chiar incepusem sa ma intreb daca nu cumva acolo a fost un genocid ceva .....de n-ati mai aparut prin Han

scoicile au fost vechi, berea cam stricata, in mod sigur au pierdut si pozele.. si nu stiu cum sa ne spuna asta !! rofl.gif
secunda
eu nu mai rezist si spun ca...nutella a fost delicioasa! mai ales a doua zi cu clatite spoton.gif
simonsays
ati clatit pozele ??? cu nuttela ?? ohyeah.gif
Scarlett
QUOTE (simonsays @ 30 Aug 2004, 12:14 PM)
scoicile au fost vechi, berea cam stricata, in mod sigur au pierdut si pozele.. si nu stiu cum sa ne spuna asta !!  rofl.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

ai dreptate ..acum se chinuie cu reconstituirea laugh.gif
Vornicum
Acum, serios, vedem au ba pozele alea odata ? tongue.gif
simonsays
QUOTE (Scarlett @ 30 Aug 2004, 01:25 PM)
ai dreptate ..acum se chinuie cu reconstituirea laugh.gif

adica o mai pun odata de o intalnire ?? rofl.gif iar beau ??? ce face alcoolu' asta din oameni...
Scarlett
am ajuns la alta concluzie ..cred ca vor sa ne pedepseasca pentru absenta cry.gif
YOo
V-am chinuit destul ... ete linku acilea neamule

pese ... pacat ca n-am timp sa pun decat fo poza ... maxim doo devil.gif
Afrodita
Mai, vad ca nu a zis nimeni nici o impresie nik... Ideea generall valabila e ca ne-am distrat de minune si n-ar strica o reconstituire... tongue.gif Desi yoyo a zis ca urmatoarea intalnire sa fie la Oradea la el...N-ar fi rau ca tot nu cunosc orasu biggrin.gif

PeSe: Nu am ras si nu m-am distrat asa de tare ca la intalnirea asta, de cand ma stiu biggrin.gif Au fost bestiali baietii cu glumele lor, iar secunda si mogaldeatza au fost superbe mwah1.gif

Va tzuc pe toti si abia astept sa ne vedem cat mai curand!!



secunda
hai mai ca nu va pedepsim... 43.gif
dar cum vreti sa recunoastem ca am stat la bere, am ras si am spus bancuri pe care nu le putem scrie aici? 6.gif
in plus, in mod evident Cineva acolo sus ne iubeste, caci nu am avut parte de ploi, am putut sta la terasa, in aer curat...deh, procentul era de 2% nefumatori ph34r.gif

toti insa am ramas surprinsi -nu cred ca ma insel cand spun asta- de participarea lui YoyoMan care a venit tocmai de la Oradea si din pacate nu putea ramane si duminica in Brasov.
asa incat, cu tam-tam-ul cuvenit l-am condus la gara unde desi paream o satra de nebuni pe peron, i-am oferit o gama intreaga de "drum bun".

o alta surpriza a fost participarea mogaldetzei care nu a zis nimic doar a aparut intrebandu-ne: intalnirea forumistilor, aici? biggrin.gif

de la Bucuresti a venit -precum spusese- Afrodita. nu stiu de ce eu mi-o imaginam mai inalta unsure.gif

pe langa poze, avem si o surpriza pentru voi, desigur maine se va materializa, si una peste alta speram ca in viitorul apropiat sa devina membru inca o persoana, prieten -deocamdata- doar cu YOo.

no, va lamurirati? hh.gif


pupicei mwah1.gif
YoyoMan
QUOTE (YOo @ 28 Aug 2004, 06:27 PM)
Hehehe ... mai este o ora si 10 minute pana la intalnire  rolleyes.gif Yo inca's la servici, da' nu-mi fac probleme pt ca ajung in 5 minute tongue.gif
Hmmm ... cred ca am emotii  sorry.gif Ciudat, nu?



Cand scria asta YOo eu eram pe trin biggrin.gif
Si si eu aveam emotii! sorry.gif

Secunda - ai zis tare fain! mwah1.gif
secunda
stiti, acum imi e greu sa zic YOo in loc de Radu biggrin.gif ca va dati seama ca era aiurea sa strigam YOo ( citit io )
dar, revenind, daca el vrea sa spuna la sfarsit... si cum in seara asta am chef de povestit..

am sa va spun ce impresii am despre fiecare. in ordinea in care i-am intalnit.

cipdecip- e un tanar rocker, dar nu dintre aceia suparati, din contra, senin, deschis la discutii si dornic de a-si mari grupul de prieteni.

YOo- este un tip cool, cu haine cool, cu o infatisare cool. e tanar. si e frumos. nu are inhibitii si este deschis la noi experiente de fiecare data. si la o adica, de ce nu, caci, doar Dumnezeu il poate judeca.

mogaldeatza - este o fata serioasa, cu capul pe umeri cum s-ar spune, dar care a dovedit ca stie sa aplice deviza, cand e munca, muncim, cand e distractie, ne distram.

cips - e un tanar muzician, inalt, bine facut, cu o privire calda, usor timid, insa plin de viata cand descopera in jurul lui faptul ca nu are de ce sa se rusineze.

afrodita - o fetiscana senzuala, mereu gata sa inchida ochii daca zambetul ii umple fata. stie sa se distreze si mai mult, sa ii faca si pe cei din mijlocul ei sa se simta bine.

YoYoMan- un barbat nebunatic ascuns intr-o statura tipica de ardelean: linistit la vorba, inalt, puternic. are un fel de fi ce iti inspira bucuria de a-l cunoaste, langa el nu ai cum sa fii trist.

dl x - asa am sa ii spun celui care noi speram sa devina membru; nu are rost sa ii zic de pe acum ce nick va avea; el este un tanar jovial, sociabil si cumva ancorat intr-o realitate prea dura pentru varsta lui. dar nu se plange.


acestia sunt cei pe care i-am intalnit.
pentru mine a fost prima intalnire oficiala la care am participat.

si acum v-am spus si voua ce imagine mi-a ramas in spatele imbratisarilor, a zambetelor, a rasului puternic si a semnelor.


ps.

si daca nutella fusese anuntata si devenita in promisiune apoi, Radu ne-a mai facut o surpriza, noua fetelor, ne-a daruit spre final, cate un trandafir rosu.

am plecat acasa cu bratul plin si cu sufletul si mai plin.

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
cips
Secundo, de ce te-ai luat de meseriile mele, care este? Numa la mine ai zis cu ce ma ocup. Asta se cheama discriminare...smile.gif te tin minte, shi vezi ca stiu shi unde stai...Sta la Ardealu oameni buni, sa va zic shi io secrete din viatza ei!:)
Cla
QUOTE (secunda @ 30 Aug 2004, 10:11 PM)
si acum v-am spus si voua ce imagine mi-a ramas in spatele imbratisarilor, a zambetelor, a rasului puternic si a semnelor.

si daca nutella fusese anuntata si devenita in promisiune apoi, Radu ne-a mai facut o surpriza, noua fetelor, ne-a daruit spre final, cate un trandafir rosu.

am plecat acasa cu bratul plin si cu sufletul si mai plin.

mwah1.gif  mwah1.gif  mwah1.gif

SARUT MANA!!!
Cu suflet mare spus, eu regret nespus de mult ca n-am reusit sa fiu la intalnire, cu lacrimi in ochi scriu asta... cry.gif cry.gif cry.gif
secunda
te-ai necajit degeaba, cipriane rolleyes.gif
nu am zis ce meserie ai, ci ce suflet ai. wub.gif
meseria ta poate fi de profesor, de solist in vreo formatie, membru al unei orchestre...

Clarence hug.gif
sa stii ca te-am pomenit in numele nutellei, al prieteniei si al terasei
Afrodita
Eu zic doar atat: la nici o intalnire forumistica nu m-am simtit atat de bine si nu m-am distrat atat de mult sorry.gif O fi fost muntele, o fi fost oboseala combinata cu bautura, or fi fost glumele....Nu stiu, dar m-am simtit extraordinar si sunt gata oricand de un repetir biggrin.gif
YoyoMan
QUOTE (Clarence @ 30 Aug 2004, 11:55 PM)
Cu suflet mare spus, eu regret nespus de mult ca n-am reusit sa fiu la intalnire, cu lacrimi in ochi scriu asta... cry.gif cry.gif cry.gif

Salutare Clearence!
Imi pare si mie rau ca nu ai venit ca a fost super. Nush daca stii dar deja de la BV noi am vb dde urmatoarea intalnire pe care o vrem/o vreau laugh.gif la Oradea. Am vorbit cu oamenii si ei zic ca-s de acord asa ca sper ca atunci sa vii si tu si atunci nu va fi pita unsa cu nutella ci pita unsa cu untura - asta va fi atractia intalnirii biggrin.gif Pe bune acuma - asta am copt-o pe loc smile.gif Stiu eu ce zic wink.gif

Secunda iar m-ai facut sa ma simt bine ca ai zis asa frumos de mine. Multumesc si mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif Si tu esti o scumpa si nu am stiut ca esti atata de vesela si de placuta. De pe Hannu mi-am dat seama si subscriu la ce zicea YOo de nustiucate ori - ca eu nu am crezut ca Secunda e asa - ca rade atata si ca e asa un om plin de viata! smile.gif

Afro - tzucu-te-as toata toata! mwah1.gif
Georgia
Prieteni imi cer scuze ca nu am fost la intilnire dar am fost la ai mei la tara si acolo nu am net iar aici in capitala scriu de la un amarit de net care imi cam face figuri nu stiu daca varamea a ajuns poate imi da de stire sper ca a fost misto
Afrodita
QUOTE (YoyoMan @ 1 Sep 2004, 12:07 AM)

Afro - tzucu-te-as toata toata! mwah1.gif

No, ai grije ce si cum spui ca se interpreteaza rofl.gif rofl.gif si macar de-ar fi adevarat rofl.gif rofl.gif
PeSe: am primit msj-ul de la tine da' mi-o fo lene sa raspund biggrin.gif
Cla
QUOTE (secunda @ 31 Aug 2004, 07:49 AM)
Clarence  hug.gif 
sa stii ca te-am pomenit in numele nutellei, al prieteniei si al terasei

Secunda flowers.gif te cred din suflet mwah1.gif

QUOTE (Yoyo)
Imi pare si mie rau ca nu ai venit ca a fost super.  Nush daca stii dar deja de la BV noi am vb dde urmatoarea intalnire pe care o vrem/o vreau  la Oradea. Am vorbit cu oamenii si ei zic ca-s de acord asa ca sper ca atunci sa vii si tu si atunci nu va fi pita unsa cu nutella ci pita unsa cu untura - asta va fi atractia intalnirii  Pe bune acuma - asta am copt-o pe loc  Stiu eu ce zic

Mersi Yoyo, dar nu fii te rog chiar in halu asta de sadist cu mine... stii ca nu pot cum as vrea... cry.gif
QUOTE (Georgia)
Prieteni imi cer scuze ca nu am fost la intilnire dar am fost la ai mei la tara

Pe mine nu m-ai ratat... wink.gif dunno.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.