Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lene
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
mutulica
Astazi m-am trezit cu asa o lipsa de chef de lucru, de orice...
Oare si voua vi se intimpla asta?
E.B.E.
Dap. thumb_yello.gif

A treia obtiune. tongue.gif
genicon
La capitolul "lene" provoc pe oricine si sunt convins ca voi castiga prin KO. As face orice sa nu fac nimic... rofl.gif ce misto suna! Mi-e lene...
dead-cat
si la mine e cronic, mai ales cind trebuie sa ma ocup de lucruri care nu ma intereseaza de loc. adica produse microsoft rofl.gif

si-apoi daca se nimereste sa si ai mult de facut intr-o zi din aia... hh.gif
mutulica
De aia ma simt eu bine aici
Scarlett
hh.gif m-ai prins ..mai ales azi ca-i vineri si abia astept sa plec acasa sorry.gif
Olaf
Si eu tot a treia. E cronica.
Si ma apuca mai ales cand am chestii plicticoase de facut. Se manifesta prin nevoia de cafeluta, plimbarica, bere, orice altceva decat ce am de facut... ohyeah.gif
georgeones
La mine este intre varianta 3 si 4 tongue.gif , mie imi e lene rau de tot, hellppp meee
YOo
Cu rusine va spun ca am votat a 3-a varianta ... Cu rusine si cu lene rofl.gif
Rikita
eu cred ca cineva ar trebui sa-mi plateasca pentru a face nimic pt. ca sunt asa bun la asta.
Cla
Mi-e prea lene sa votez... yawn.gif
Serenity
Genicoane, show me what you got devil.gif Accept provocarea rofl.gif laugh.gif

Edit: Clarence, mi-ai luat vorba din gura! rofl.gif
YoyoMan
Si pe mine ma loveste lenea cateodata.... dar eu zic ca trece... hmm.gif Desi.. cand vad ce scrieti voi aici ma mai gandesc.... laugh.gif
Se mai poate vota odata? rofl.gif
ComicDiva
eu am examen de admitere la facultate luni si in loc sa-mi invat ma uit la ROTK.
'Nuff said.
Antont
Io am votat varianta patru, si afirm sus si tare ca sint cel mai lenes de aici. Lenea e o arta, si eu sint un maestru spoton.gif .
Afrodita
Io am votat varianta 3...mi-e lene sa stau in fata compului si sa vorbesc cu oamenii...Nush daca o fi din cauza ca nu ma simt bine, da' asa am o lene de cateva luni incoace.... biggrin.gif
genicon
Serenity si Ghost, scoateti armele! SA INCEAPA LUPTA LENII.... yawn.gif yawn.gif
black ice
"Fratia lenii" anyone? biggrin.gif
mutulica
QUOTE (genicon @ 18 Jul 2004, 12:55 PM)
SA INCEAPA LUPTA LENII....

M-as lupta si eu cu voi, dar mi-e o leneeee
Antont
Mie mi-e lene sa si fumez blink.gif ohmy.gif
mutulica
eu nu am chef sa ma cobor din pat macar
Diana-Maria
Mi-e lene sa fac curatenie generala in casa...
actionmedia
yawn.gif
Da, am votat varianta 4 pentru ca este varianta spre care tind, deocamdata inca imi e lene sa ma apuc sa fac acel "orice", dar si maine e o zi, ca bine zice cine zice "de ce sa faci azi cand poti lasa pe maine" yawn.gif drool.gif laugh.gif
ComicDiva
mi-e lene sa ma apuc de teme la meditatii... and it's huge

sad.gif
Georgia
Mamaààà cita lene aveti in voi!
Dea
tot varianta 3.

io gsesc si o scuza pentru lenea asta: caldura..


Olaf
Mi-e lene sa termin programu' asta. Si mai am numai atatica...
genicon
/Provabim ca nu mie-a sa lene.. ca daca mi-ar vii... nu as scrie asa zici./..Dr cum asa seintampla... sper macar sua nmu ies din poiana.. ca cien stie cat timp ma lasa ep hara m,asonii biggrin.gif :oll:

Pese: E o conspitatie!!!!!! |:rfl:
black ice
sa stiti ca nu e vina lui, masonii i-au dat sa bea si tot ei l-au legat de scaun langa un calculator. scrie astfel pentru ca incearca sa tasteze cu capul sau limba. biggrin.gif
genicon
...sau cuy altceva tongue.gif /nu ma proboca!!! biggrin.gif smile.gif) biggrin.gif LO
POricum, eu ma retragf acum, poana nu e mai tarziu... deja inrasem la drafgoste si sex si... nu farantez ca as scri e prea vbine si legal acolo tongue.gif

uie amicala blacky! tongue.gif{ (asta asa am vrut sa sciu rofl.gif )
Serenity
Mi-e lene sa descifrez ce-a vrut sa spuna Geni rofl.gif Oricum, are dreptate.. ph34r.gif tongue.gif
mutulica
Voi stiti invataturile lenesilor?
Alea cu munca l-a creat pe om dar nici lenea nu a omorit pe nimeni?
LiquidSky
mi-e lene cand sunt obosit. in rest, sunt cam "fresh" mereu si cu chef de munca. iar daca asta include un calculator si un challenge, atunci e mai bine. cateodata stau mai degeaba pe net, dar daca n-as avea de facut nimic, m-as uita la tv, as juca un basket, deci tot as face ceva.. ma numesc "lenes"? smile.gif
DeeDee
Mi-e lene sa mananc, sa vorbesc, si uneori mi-e lene sa si respir. daca as putea as dormi toata ziua
Pese: Munca innobileaza dar societatea noastra nu are nevoie de nobili
mutulica
Asa e DeeDee, mai e si aia cu "munca inseamna sanatate, s-o lasam bolnavilor"

cred ca de aia le zice la unii workaholici, ca sunt bolnavi...
actionmedia
Da si cand ai o motivatie, stii cum iti trece lenea?
Astazi nu mi-a mai fost chiar atat de lene dupa multa vreme. Dar am avut o motivatie solida si nu ma tine mult. spoton.gif
LigiaB
Eu am votat varianta a doua, eu nu prea am stare, tot timpul trebuie sa fac ceva laugh.gif cind mi-e lene citesc, si tot fac ceva laugh.gif

Mutulica ai grija ca lenea da in plictiseala si plictiseala ingrasa... rolleyes.gif
mutulica
@Ligia - m-am ingrasat 5 kg in ultima luna. 2 in hk si 3 in concediu. Explica putin cit de avansat sunt la capitolul asta smile.gif
Olaf
Mie, daca mi-e lene, mi-e lene si sa mananc. Asa ca sunt slaaaab biggrin.gif
Magenta
Varianta a doua.
Hey, people, what's wrong with ya?????
Wake Up!!! get out there and DO something!!! spoton.gif Good Luck! wink.gif
mutulica
@Magenta - usor de spus, dar uite mie, imi e asa o leneeeee....
chatonel
mie nu-mi place sa-mi fie lene, nu mi-e bine si tot astep ceva, sa ma scoata din transa biggrin.gif
Magenta
Nu e pacat sa irosim timp pretios... ca sa ce? sa ne plangem de lene?? ok ok, nu sunt eu chiar cea mai harnicutza persoana din lume, dar macar incerc... inceputul e mai greu, dar la urma urmei avem doar viata asta (ma rog, parerile sunt impartite, dar nu despre asta e vorba aici, nu?). so why waste it? nu mi-o luati in nume de rau...
Cla
biggrin.gif Magenta, mi-e prea lene acuma sa ma gandesc ce vioi eram la varsta ta... rofl.gif
Antont
mie mii lene sa ma tirasc pina la frigider sami iau o bere rofl.gif
Magenta
No one takes me seriously... sad.gif
Antont
Pai ni-i lene rofl.gif
Magenta
tongue.gif
mutulica
ai putea avea putin respect pentru lenea noastra tongue.gif
Magenta
smile.gif In cazul asta... respectele mele, domnilor!! laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.