Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lene
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
mutulica
de cind cu frigul asta am asa o somnolenta in mine ... mi-e lene de lene
cactus
Tot mai des am senzatzia ca mi-e lene sa si traiesc...
Cla
secret.gif Mi-e prea lene sa ma gandesc la ea... yawn.gif
ppaun
.
mutulica
asta lenes adevarat, ii e greu sa si tasteze
flori
initial sint o lenesa dar nu suport lenea si lenesii ... de asta ma iau de urechi, imi dau un picior in fund si ma trimit la treaba ca n-am incotro, nimeni nu face nimic in locul meu... cry.gif
iniya
sunt verisoara nepotului care are o sotie..ruda cu fratele unui mare om..cu o soacra rea si ofitoasa..care are o nora...pe una din fetele acesteia o cheama lenea blink.gif

nu sunt lenesa..ce a mai ramas din 'mama lene'.....numi place cand imi este lene..si fac in asa fel incat sa plece... devil.gif tongue.gif
totimpul fac ceva..si asa lenea nu-si face treaba smile.gif
ausländer
subscriu la varianta 3...4....3...4...
Olaf
E o melodie misto la comp. Si mi-e lene sa-i dau mai tare... cry.gif
Cla
Mi-ar fi prea lene s-o caut la "Matrimoniale" pe Leana Lene yawn.gif
OMU'BUN
Interesant topic! N-am reusit sa citesc decat cateva dintre mesaje si deja mi se inchid ochii!... Fratilor, eu zic sa bagam topicul asta in carantina ca-i contagios! blink.gif

PS - Musteriul ppaun cel cu " . " (punctul) mi s-a parut cel mai nostim... Aia da lene!... Il declaram imparat! De-aia nr lui de mesaje e zero: ii e lene dom'ne!!! laugh.gif
han.gif , ppaun ! Ne bucuram ca te-ai obosit sa punctezi ceva. Stai linistit, nu te obosi sa te prezinti, ca ne dam seama! Suntem... telepatici!!!
Cla
Mi-e prea lene de carantina... tongue.gif
mutulica
nu baga la carantina, ca n caz ca imi trece lenea, sa dau pe aici sa ma molipsesc la loc. mie imi place asa
mutulica
ce chestie... am descoperit ca nu mi-e lene sa ma imbat, dar mi-e lene sa ma duc pina la locul de imbatat

ce paradoxal sunt...


later edit... oare mi-ar schimba Mihai semnatura in piticul paradoxal? sau... virginul paradoxal...
devin patetic blink.gif
mutulica
scria ieri in ziar ca oamenii eficietni sunt cei mai mari lenesi
citeodata ma simt extrem de eficient
ausländer
azi dimineata, optiunea 3 era majoritara... trebuie reparata situatia.. unde a disparut lotul de lenesi?
Felina
mie lene sa fac ciorba de o saptamana tongue.gif
am votat 2
si sotu' a papat ciorba la plic biggrin.gif
mutulica
mi-e lene sa dezbat subectul
Mara
Am o punga cu un kil de capsuni care ma omoara cu mirosul... si mi-e lene sa le spal. Salivez si tot nu ma misc, a naibii lene! blush.gif ohno.gif
simonsays
Maro.. ia sa miroasa punga aia a slanina.. ca repede te-ai ridica... rofl.gif
mutulica
asa tare put capsunele alea ca ti se face rau? vezi partea buna a lucrurilor, poate reusesti sa scapi de tintari
mutulica
sa sa dea drumul la telepatie... mni-e lene sa tastez. sa fie forumu' telepatic
simonsays
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOAAAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mara
Domle, capsunile alea miroseau minunat. Acum intelegeti dilema? tongue.gif
N.V.
Noroc ca respiratia e functie vegetativa ca altfel de lene ce mi-e as renunta cu placere la ea tongue.gif.
Olaf
Vreau si eu telepatie... mi-e lene sa manevrez mouse-ul
surzi
mi-e lene sa transcriu naiba asta de document in word........inca 5 minute si chiar ma apuc girlchat.gif
Lotte
am votat ptr optiunea a 2...acum mi-e lene sa ma duc sa cumpar bezele unsure.gif
Olaf
Mi-e lene sa dau un telefon. SI e in interesul meu. Si este pentru distractie, nu pentru treaba... unsure.gif
mutulica
uf, la naiba... ma uit la ceas... si constat ca tre sa cobor din pat...
ce porcarie, ce chin, ce calvar...
Carmi
si eu am avut feelingul asta chiar dimineata asta.... unsure.gif
Olaf
Mi-e lene sa-mi misc piciorul stang un pic mai la stanga. Mie lene si sa ma plictisesc (desi o fac).
mutulica
asta cu lene sa ma plictisesc m-a dat pe spate...
mie mi-e lene sa dorm
jude
Mi-e lene sa ies de pe net, desi factura a luat deja proportii astronomice. Mi-e lene si sa clipesc, dar n-am ce face, nu nimeresc tastele cu ochii inchisi.
mutulica
iar as face orice ca sa nu fac nimic
mutulica
tre sa merg la o bauta... dar mi-e asa o leneeee
nefertiti-old
acu' mi-e lene si sa respir ...
punctt
QUOTE (YoyoMan @ 17 Jul 2004, 12:01 AM)
Si pe mine ma loveste lenea cateodata.... dar eu zic ca trece... hmm.gif Desi.. cand vad ce scrieti voi aici ma mai gandesc.... laugh.gif
Se mai poate vota odata? rofl.gif

subscriu rofl.gif rofl.gif
sunny26
mi-e o foame de mor, dar mi e lene sa merg pana la frigider.....

Mai bine ma hranesc cu forumul! wink.gif
nefertiti-old
Poate faci vreo indigestie cu noi! spoton.gif
sunny26
Nici o sansa...poate fara voi sa fac una! tongue.gif
punctt
mi-e lene sa folosesc literele mari de tipar hh.gif
mutulica
iar am o zi din aia... sa ma pun asa intr-un colt si ...
Carmi
te pui in colt....si astepti sa-ti treaca chefu de munca
mutulica
si astept, indif ce ...
Olaf
Mi-e lene sa ma misc... iar!
anuena22
Mi-e lene rau de tot. Nu am chef sa fac nimic, dar am o gramada de treaba.
Serenity
La mine lenea tinde sa fie in ton cu situatia din tara.. A atins cote atat de inalte incat s-a revarsat si ameninta sa-mi strice planurile de vacanta. Cred ca o sa declar stare de calamitate si-o sa astept cuminte sa vina unul sau altul sa ma ajute tongue.gif

Avarie! S.O.S!
Eclectic
Bun... E clar. Mi-e prea lene, asa ca... adio, slujba, pe ziua de azi ! E prea frumos afara. biggrin.gif
dascalita
Si tu,Barrie?Parca acum cateva ore faceai cuiva teoria...muncii si responsabilitatii?! laugh.gif sorry.gif devil.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.