Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Foarte Important!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Fausta
am tot amanat... am renuntat la un moment dat, dar azi, cine e din Iasi, vrea si poate sa ajunga "In fata la Traian la ora 17,30"... atunci poate spune ca a participat la prima intalnire a forumistilor din Iasi.... daca nu se poate nu-i bai... sa vezi barfa intre doua fete...
devil.gif devil.gif devil.gif Adica io si Aramis.... mwah1.gif
eu las Messengerul deschis... asa ca astept inscrieri... sau nu... ideea e ca intalnirea oricum o sa aiba loc wink.gif
Marcus
Ei, cum a fost? V-ati intalnit? smile.gif
Fausta
daaaaaaaaaa... era cat pe ce sa intarzii si ma gandeam ca o sa ma tineti mnte dupa aia ca "tipa care intarzie"... dar pana la urama ama ajuns la timp...

chiar a fost dragut... nu ne-am dat seama cand a trecut timpul... am stat la Belfast la terasa pana am inghetat ... apoi ne-am plimbat in deum spre casa fiecareia...

nu prea cred ca am raspuns eu la intrebare... dar sa stiti ca am si barfit putin... devil.gif
ideea e ca "asta a fost prima intalnire!!!!"... pacat ca am fost numai doua... mwah1.gif
YOo
QUOTE
... pacat ca am fost numai doua...


Pai de mey Fausta ... daca nu sunt din Iasi, ce sa fac? cry.gif
Zau ca as fi venit (intr-o suflare tongue.gif) daca as fi putut ...
Poate data viitoare rolleyes.gif
Fausta
chiar m-as bucura sa vii data viitoare... o sa fie in toamna... asa ca mai e timp wink.gif
mwah1.gif
Vornicum
pana atunci imi iau masina mica si vin si eu. spoton.gif
Vreau sa vad poze. Ati facut?
Aramis
N-am facut poze, dar zau ca a fost una dintre cele mai frumoase dupa-amiezi ever smile.gif. La toamna e musai sa ne intalnim, ati auzit?
YOo
Bine Fausta ... daca te bucuri atunci o sa vin mwah1.gif

Pai mey Vornice ... unde stai tu de iti convine sa te duci cu masina mica la Iasi? Parca erai ardelean blink.gif ... sau nu? huh.gif
Yo stau in BV si am si masinutza, da' zau ca nu mi-ar da mana sa merg pana la Iasi cu masina ... mai ales pe caldura asta sweatingbullets.gif

Aramis ne vedem la BV ? ... Am inteles ca ajungi pe aici in septembrie rolleyes.gif
morfeus
smile.gif
ei uite scurt si precis !
asa facem si data viitoare !
Vornicum
QUOTE (YOo @ 21 Jul 2004, 12:05 PM)
Pai mey Vornice ... unde stai tu de iti convine sa te duci cu masina mica la Iasi? Parca erai ardelean blink.gif ... sau nu? huh.gif

Pe parbrizul masinii mele scrie asa: "Sunt mandru ca sunt ardelean" tongue.gif
Maramuresul si Moldova sunt invecinate, asa ca nu e imposibil spoton.gif
YOo
QUOTE (morfeus @ 21 Jul 2004, 12:15 PM)
smile.gif
ei uite scurt si precis !
asa facem si data viitoare !

ce spui tu acolo morfeus? unsure.gif

Vornice ... imposibil stiu ca nu este, dar totusi ...
Chiar... sa poposesti la BV cat de imposibil / posibil este? rolleyes.gif
Aramis
YOo, daca merg la Brasov (inca astept acceptul echipei organizatorice) nu scapi fara sa te intalnesti cu mine wink.gif
Vornicum
Jur ca daca imi plateste careva drumul si-mi ofera cazare o noapte ma duc ca mi dor de voi.
Se ofera careva ? (Astep PM)
AIWA
DECI stie cineva cind ne adunam in toamna la IASI?
YOo
QUOTE (Aramis @ 21 Jul 2004, 03:03 PM)
... nu scapi fara sa te intalnesti cu mine wink.gif

yikes.gif ... rofl.gif
Problema se punea astfel: Oare scapi tu? laugh.gif

Aramis ... numai sa ajungi tu in BV, ca restul se va desfasura de la sine tongue.gif

[QUOTE=Vornicum,21 Jul 2004, 03:06 PM]Jur ca daca imi plateste careva drumul si-mi ofera cazare o noapte ma duc ca mi dor de voi.
Se ofera careva ? (Astep PM) [QUOTE]

Vornicele ... da' ai uitat sa specifici unde anume vrei sa te duci/vii? Iasi sau BV? Ca despre cazare si drum mai vorbim noi dupa aceea ... rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.