Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cetateanu'... Turmentat
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Mihai
Testati-va... abilitatile biggrin.gif la http://www.wagenschenke.ch/

Aveti grija ca bietul om sa nu se loveasca prea rau de asfalt. tongue.gif
Dark Angel
N-am incercat decat o data...4 metri...eu zic ca e o reala performanta pentru cineva care a baut atat de mult, unii se culca cu capul pe masa... rofl.gif
Onix
Care e maximul? Am reusit 49 a treia oara. hmm.gif

edit: 73, incep sa ma pricep rofl.gif
FaiLuRe
Eu doar 21m am obtinut. Imi tremura mana pe mouse de la cafea, cred. tongue.gif
Mihai
La un scor de peste 75, este cazul unui Print-Screen. jamie.gif
Onix
Am eu cu 79, e bun? Dar nu vad butonul de browse si attach pe aici. huh.gif

Mihai
Ataseaza la Testari si pune linkul aici. tongue.gif
Onix
Prea mare cry.gif Pot sa ti-l trimit tie? Are 950K...sau se poate sa il fac mai mic?
Mihai
Se poate sa-l faci mai mic, se poate sa mi-l trimiti si mie... smile.gif

mihai at hanuancutei punct com
Mihai
Recordul absolut de pana acum [tongue.gif], apartinand lui Onix. rolleyes.gif
Vornicum
Eu am facut doar 3 . Sunt sigur insa ca pot mai mult.
O sa mai incerc, mananc intai niste piftelute si ciorba
Onix
La mine a fost ultima incercare
44.gif
Rikita
3 metrii la prima incercare (fara sa citesc ce trebuie sa fac), dupa asta 32... ar trebui sa fiu mai bine la asta, ca fac asta si la viata reala...
genicon
Trebuia sa ma intalnesc la 9 cu cineva, si am intrat pe la 7 aici, la han, sa mai vad si eu ce se intampla. Am dat de subiectul asta si... normal ca am intarziat la intalnire! tongue.gif

Si nici nu am reusit sa dobor recordul... 76m maxim... dar mai incerc wink.gif

Pese: Da' al naibi sa fiu de nu m-am umplut de nervi cat am jucat... laugh.gif
Serenity
Omul asta.. sa-i spunem Vasile.. mi-a scos peri albi! I give up! (dupa doar 73m) Se pare ca e determinat sa traga un pui de somn pe marginea soselei. Si la urma urmei de ce sa nu-l las? Poate imaginea nevestei care-l asteapta cu facaletul acasa e mai terifianta decat somnul in sant... nonono.gif Mi-e mila sa-l tot trezesc si imi aminteste de tatal unei colege... blink.gif
georgeones
81 de metri , am vrut sa zic ca e record , da m-am uitat mai bine si am vazut ca onix a facut 99 smile.gif
Fausta
sad.gif doar 57... dar nici nu ma asteptam la mai mult din partea mea... la cat beau.....
icarus
Hop si eu! smile.gif

Scorul meu cel mai bun pana acum: 87m (v. poza)
Vornicum
Hop si tu , care este wink.gif !

Recordul este stabilit de "evolutia" lui Onix: 99. Eu am mai incercat , am facut 10 , ca si nota de la scoala.
rossi
Am 124 de metri cum salvez???
Onix
Print Screen, salvezi in format jpg (ocupa mai putin), il atasezi intr-un mesaj pe undeva pe la "Teste" si apoi pui link-ul catre imagine aici.


spoton.gif clapping.gif
rossi
Miam prin degetele p`aici si am pierdut fereastra cu scorul...mai incerc o data smile.gif

Deocamdata asta e recordul oficial : 103
Am pierdut ala de 124 sad.gif
rossi
Ce poate sa faca paintul devil.gif Teapa tongue.gif
Gluma proasta stiu smile.gif
103 ramane valabil
icarus
QUOTE (Vornicum @ 28 Jun 2004, 07:56 AM)
Hop si tu , care este wink.gif !

Recordul este stabilit de  "evolutia" lui Onix: 99. Eu am mai incercat , am facut 10 , ca si nota de la scoala.

Vornicum, n-am zis nicaieri ca as fi batut vreun record 50.gif brow.gif
Era doar cel mai bun rezultat al meu. Si nu cred ca a zis nimeni ca putem posta aici doar daca avem un scor mai bun decat "detinatorul recordului". Nu iti inteleg reactia. hh.gif

Scuze pentru offtopic.
Vornicum
QUOTE (icarus @ 29 Jun 2004, 04:16 AM)
Scuze pentru offtopic.


Stai comod si relaxeaza-te. Esti in poiana , scuza-te doar cand esti on topic aici tongue.gif

cat despre partea cu reactia mea ( hop si eu la matineu biggrin.gif ) nu vad unde te-am bruscat care este .

By thw way , mi-esti simpatic. Hop si eu ! harhar.gif

Aseara am facut 6 ( tumbe prin casa ) dupa ce am venit de la o bauta cu Adrian. Se pune ? huh.gif
punctt
frusty.gif
Nu am depasit 70 de metrii!!
rossi
123

Va las ca sunt prea bun ph34r.gif tongue.gif laugh.gif
Vornicum
Hac hac ... cine-a pus carciuma-n drum ... Ha hac
Ma scuzati ... da ... am vazut cetateanu turmentat si ... am zis ... ca daca sunt ..hac hac ... in situatie ... de ce nu ... Parerea mea.

Bah , care a pus pisica asta ciufulita aici ? blink.gif
genicon
Aseara am fost si eu intr-o situatie asemanatoare celei a cetateanului respectiv... si sa mor eu daca trageam stanga sau dreapta (cel putin nu imi amintesc sa o fi facut-o). Doar era sa pic de 3-4 ori pe scari. N-am picat, asa ca am mers cel putin 500m pana la taxi, sa ma duca acasa. Pacat ca n-am facut poza, ca asta chiar era record! biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.