Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Tipul ideal
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
Fausta
am observat ca sunt poze cu femei frumoase... erotic fantasy tot cu femei de vis... dar despre barbati? asa, ca pentru sufletul reprezentantelor sexului frumos de pe han, nu e nimic... asa ca...

imaginea postata de mine nu e perfect guy al meu... dar mi-a placut postura in care a fost pus... tongue.gif
user posted image
Nico
O imagine mica dar sugestiva wink.gif laugh.gif
user posted image
Fausta
da... chiar e sugestiva... thumb_yello.gif
Jubi
ohyeah.gif

Serenity
thumb_yello.gif Fausta (Gand la gand.. din nou.. diferenta e ca tu si actionezi, eu raman doar cu gandurile.. ohyeah.gif)

In sfarsit Keanu si-a gasit un loc.. pash.gifwub.giflaugh.gif

user posted image
Fausta
gand la gand, dar uite ca ai actionat si tu... wub.gif nota 10 pentru Keanu... si aici batem palma! wink.gif
Serenity
user posted image

spoton.gif

I wub.gif this one..
Moira
http://www.brenteck.com/beefcakeboys/gallery1.htm

sorry.gif wub.gif drool.gif
Nu puteau sa lipseasca tocmai "chip&dale" din acest superb topic! wub.gif
Bravo Fausta! O initiativa super! spoton.gif
Fausta
Serenity... interesanta alegere... dar sunt de acord wink.gif
Moira... merci sorry.gif , dar era si timpul , numa ca acu intervine alta chestie... ati vazut ce posturi sunt la halcion? nu ar trebui sa ne facem de rusine! cool.gif ... bineinteles ca nu puteau sa lipseasca baietii chip & deal... unul si unul thumb_yello.gif
Fausta
user posted image

eu ador zambetul lui... wub.gif wub.gif
Turcoaz
Ce ziceti de Robbie Wiliiams???



wub.gif
Turcoaz
Nu ma pot abtine sa-l postez si pe...Brad Pitt wink.gif
Fausta
Turcoaz... adevarul e ca RW face parte din asa numitii perfect guy.... mai ales in fotografia postata de tine.... thumb_yello.gif , iar BP.... nu fara motiv e geloasa eroina din Friends.... wink.gif
Moira
wub.gif Vai, Turcoaz, stii cat imi place Bradutz? wub.gif
Am o slabiciune pt barbatii blonzi, mai ales cu ochi albastri, iar cel mai sexy barbat de pe planeta se incadreaza la fix! mwah1.gif
axel
QUOTE (Fausta @ 25 Jun 2004, 11:12 AM)
am observat ca sunt poze cu femei frumoase... erotic fantasy tot cu femei de vis... dar despre barbati?

De cand nu mai are timp Nicodim, s-a bagat topicul la "fund"... Cauta-l cateva pagini in urma...
Turcoaz
Moira...sunt dulci, calzi si par ca au nevoie de o femeie. Dar imi plac si brunetii laugh.gif
Turcoaz
Si, revin la Keanu...flebetea mea rolleyes.gif
Nico
Daca e sa ne referim numai la perfectiunea fizica...Marcus Shenkenberg, top model masculin, o poza de cand era mai tanar
Serenity
user posted image

Serenity
...damn you Victoria!

user posted image

licklips.gif drool.gif drool.gif licklips.gif
Serenity
Nu stiu ce mi-a placut la el, pentru ca trebuie sa recunoastem ca nu e vreun frumos.. dar.. are "ceva"("je ne sais quoi" vorba francezului...)
Fausta
Serenity... nu stiu ce sa ma fac eu cu tine... ieri, 30 iunie, dupa examen am poposit in biblioteca facultatii si voiam sa trimit la perfect guy un Beckam... am copiat pozele de pe net in userul de pe serverul facultatii dar nu am mai apucat sa trimit ... in fine, as vrea ca sa vezi ce poze am copiat.... unsure.gif din pacate nu se poate... dar poate o sa te cunosc candva...

oricum... mare dreptate in ce ai spus despre Victoria dar si despre francezul acela frumusel... pentru ca mie mi se pare frumusel... wub.gif
Cool Air
user posted image

asta cu cat inainteaza in varsta cu atat imi place mai mult.

bekham imi placea, e barbat frumos, da` de cand cu zecile de gagici cu care se cupleaza, imi aduce aminte de adrian mutu si alti frumosi ai gazonului. drool.gif blink.gif de ce se mai casatoresc si fac prunci daca mai au chef de gagicareala?
Fausta
han.gif Cool Air

Puss In Boots
patetic devil.gif rofl.gif

user posted image

Pentru a continua "traditia". tongue.gif
Scarlett
unul mai " copt " laugh.gif

user posted image

@Motanu '..cat despre traditie.. se pare ca ai vizionat " oferta " whistling.gif
Puss In Boots
laugh.gif tongue.gif
Initial ma gāndeam sa postez alta imagine si sa va stric putin topicul (asa cum ati facut voi cu cele īncepute de baieti pe aceeasi tema) īnsa vazānd ca suntem cam īn inferioritate (dpdv al activitatii pe forum) cred ca a fost mai cuminte sa ma abtin harhar.gif
Serenity
@Fausta - Nu se poate? cry.gif Cand mai treci pe la biblioteca fa cumva si posteaza-le. Ca stii tu vorba aia - you can never have too much Beckhams wink.gif

P.S: Joseph Fiennes e tipul din "Shakespeare in Love", sigur il stii.. Eu l-am remarcat in "Killing me softly" huh.gif

Edit: Motanu` - "...suntem cam in inferioritate" - adevarat ai grait si inteleapta decizie ai luat devil.gif harhar.gif
By the way, Bine ai venit! welcome.gif
Serenity
rofl.gif
Propun modificarea titlului topicului in "Hunks" rofl.gif Sa fie clar dom`le ca suntem superficiale.. si ne-am referit la perfectiunea fizica wink.gif

Aramis
user posted image
_Jubilee_, se vede treaba ca mai avem inca un lucru in comun tongue.gif
Serenity
Omuletul asta, nu? Ca eu poza n-o pot vedea... huh.gif

user posted image

P.S: Oare o fi vreo legatura intre cei doi Fiennes?
Fausta
nu stiu... o sa caut...wink.gif
ce spuneti de un Renoir...? asa cum a vazut el barbatul...
user posted image
Predatoru
Dar de cei mai vechi ce ziceti, fetelor?
Adica ceva de genul...
user posted image

sau poate cam la fel de vechiul...
user posted image

Poate poza e un pic cam mare...dar am vrut sa se vada...amanuntele...
Fausta
predatore... primii merg, de fapt chiar ca sunt ireali... dar aia care parca au pielea dintr-o punga mare....sunt oribili...
dupa renoir-ul meu chiar ma asteptam la niste sculpturi perfectioniste... numa ca vezi tu... uneori chiar nu conteaza forma... mai ales cutiile alea de muschi impachetati... brrrr!!! rofl.gif

Puss In Boots
Mai ales ca la cāte anabolizante au bagat īn ei fac pipi de jos ca fetele pentru ca nau de ce sa prinda roflmao.gif
Sa-i vezi la saizeci, saptezeci de ani cum se cearta de la sutien cu nevestele lor rofl.gif
Fausta
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

numai atat pot spune puss...

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Aramis
Predatore, sunt oribili, atat am de spus smile.gif
Predatoru
Ok, sorry...va creez cosmaruri...Muhahahah....ce rau sunt ! 50.gif
Acuma ce sa fac ca sa ma revansez ?
A! cred ca am o idee...
user posted image
Fausta
da... mere, numa ca ma asteptam sa postezi o fotografie cu tine... chiar e interesant ca nici un forumist nu si-a pus poza pe aici... oare nimeni nu are o parere buna despre el insusi incat sa se supuna unor critici? rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Predatoru
Da...oh, Fausta...m-ati prins...Sunt, intr-adevar, recunosc...Brad Pitt
Antont
QUOTE (Fausta @ 16 Jul 2004, 12:28 PM)
chiar e interesant ca nici un forumist nu si-a pus poza pe aici... oare nimeni nu are o parere buna despre el insusi incat sa se supuna unor critici? rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Hai ca ma incumet eu sorry.gif . Am I hot or not evil.gif mwah1.gif ?
rofl.gif
Afrodita
Fetele, sarumana, mi-am clatit okisorii, ceva de nesperat pe ziua de azi biggrin.gif Care il mai gasiti pe keanu, pls, pls, pls, mai vreau biggrin.gif sorry.gif
Zed
Afrodita , asa sa fie , deabea am asteptat drool.gif rofl.gif drool.gif
user posted image
E una din favoritele mele . wub.gif
( sa vezi acum comentarii cum ca ar fi , orb , gay , bi, si altele , asta fac toti numai de ciuda rofl.gif )
Zed
Gata pe ziua de azi ca ma apuca "zbacul" rofl.gif wub.gif drool.gif
user posted image
Cla
QUOTE (Zed @ 17 Jul 2004, 03:34 PM)
( sa vezi acum comentarii cum ca ar fi , orb , gay , bi, si altele , asta fac toti numai de ciuda  rofl.gif  )

Nu. Nu toti. nonono.gif
Zed
Clarence , sorry , dar esti unul din putinii care afirma acest lucru thumb_yello.gif ( la faza asta te admir ) .
Am venit cu nr 2 rofl.gif drool.gif Harnett Josh .
Zed
Tot el , mi-a placut tare mult poza .
Zed
Nr 3 Richard Grieco drool.gif
Antont
QUOTE (Zed @ 17 Jul 2004, 05:34 PM)

( sa vezi acum comentarii cum ca ar fi , orb , gay , bi, si altele , asta fac toti numai de ciuda rofl.gif )

Not me, ca zicea o fosta prietena ca seaman un pic cu el tongue.gif cool.gif ...
rofl.gif
Cla
Zed, multumesc, dar eu nu spun, ci fac. ohyeah.gif Dar asta nu de ciuda, ci de plictiseala... biggrin.gif
Fetelor, concurs: Cine arunca prima piatra? hh.gif
Aici ma gasiti... user posted image rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.