Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Jurnalul Lui Vornicum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Mihai
Ganduri, scrieri, amintiri din viata lui Vornicum veti putea citi in cadrul acestui Jurnal.

Lectura placuta! smile.gif
Vornicum
Pei sa incep si eu.
Sunt un berbec brunet si istet. prima mea iubire a fost pe la 18 ani . O chema Raluca si era o cunostinta buna a parintilor mei ( nu ea ci tatal ei ) A durat cam un an . M-am plictisit repede.
De atunci am avut cam 6 relatii cat de cat serioase si multe aventuri , majoritatea pe la chefurile de cand eram student.
A doua zi habar nu aveam cu cine am fost noaptea trecuta.
Acum lucrez si postez la Han.
Mai incolo nu mai stiu . O sa mai scriu daca o sa apara iubirea vietii mele. Sunt curios cum arata. Oricum cica mi-e oropsita , pardon harazita rofl.gif

Pe curand Jurnalule!
Vornicum
Am revenit aici , dupa ce m-am asigurat ca m-am schimbat. Nu am mai cautat scandal si am crezut ca se va schimba situatia. Dar nu este destul pentru unii. Odata un outlaw, vei fi privit astfel toata viata, chiar daca te-ai schimbat.

Am remarcat ca au disparut multi din cei cu care aveam ( chiar in perioada mea neagra ) discutii normale si de bun simt.
Cactusu e cel pe care-l regret cel mai mult. A fost gonit, desi Hanul era viata lui.
Cred ca o sa parasesc Hanul, acum din proprie initiativa. Ma voi intoarce pe CG Forum, unde mi-am facut niste prieteni si o sa incerc sa-mi duc viata pe acolo.

Pacat ca nu se mai poate face nimic. Cei care guverneaza aici nu accepta nimic, si vor face mereu si la nesfarsit victime.
Nimeni nu-i poate opri.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.