Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cine Va Castiga EURO 2004 ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
radun5
Vin si eu cu un sondaj, asa, la jumatatea competitiei (ca acuma i-am vazut pe toti la lucru sad.gif )

Dati-va cu parerea, dar sa stiti ca premii nu exista! Cei doritori se pot adresa caselor de pariuri, etc.

Eu cred ca se vor califica in sferturi:
Grecia - Anglia
Spania - Franta
Suedia - Olanda
Cehia - Danemarca

In semif vor ajunge Anglia - Suedia si Franta - Cehia, iar in finala va fi Franta - Anglia si iar o sa bata norocosii astia de cocosi (eventual tot cu egalare in ultimul minut, pe o greseala a apararii si una a arbitrului). Parca am mai vazut undeva atata bafta... ah, la macaronari in anii '90...



radun5
cei care au zis Spania, Germania si Italia s-au cam inselat...
interesant ca nimeni nu a zis "altele", deci Grecia, Suedia si Danemarca, calificate in sferturi, nu sunt considerate de nimeni ca fiind capabile sa mearga pana la capat.

Speram sa veniti cu pronosticuri pentru calificarea in sferturi. Am ghicit tot in afara de grupa A. De ce nu oi fi pariat si eu? 50.gif
nefertiti-old
Franta.
vermeer
Anglia
Nana Floare
Anglia
nefertiti-old
Da, zau ca Anglia o sa castige. laugh.gif
Vornicum
Franta

one hundred procent! spoton.gif
FaiLuRe
Cehia, zic eu. Franta se cara acasa, ca pierde deseara.
trustbyte
Franta nu ajunge in finala.



Cehia merita sa ia cupa. tongue.gif



smile.gif


Mihai
Franta sau Portugalia... merg insa pe Portugalia...
Vornicum
Mda ... si daca ar organiza Romania Campionatul atunci ai merge spre Romania tongue.gif
Ce ti-e cu tara organizatoare harhar.gif
Franta inca o data yikes.gif

Portugalia nici macar nu e in Poll jamie.gif
vermeer
Da, zau ca Franta o sa castige. laugh.gif
Marcus
QUOTE (Failure @ 25 Jun 2004, 11:25 AM)
Cehia, zic eu. Franta se cara acasa, ca pierde deseara.

Franta a fost eliminata asa ca merg pe mana Cehiei.
Serenity
Si eu tot Cehia am votat, asa-mi spune mie al 6-lea simt.. wink.gif
Mihai
Am adaugat si Portugalia in sondaj, la observatia lui Marcus. wink.gif
Vornicum
Franta a avut o evolutie dezamagitoare mad.gif

pese : Mihai, sigur Marcus a facut observatia cu Portugalia (font italic) ? tongue.gif Ca si eu am observat ... rolleyes.gif
La fel mi se intampla si acasa .Suntem 2 frati la parinti si intotdeauna ma striga ca si pe frate'miu. Ca nu mai stiu de ce's confuz rofl.gif laugh.gif wink.gif

Cehia are acum cele mai mari sanse sa castige campionatul. Nu a avut nevoie de lovituri de departajare.
Diana-Maria
Grecia.
smile.gif
Diana-Maria
Am avut dreptate!
smile.gif
dog.gif
dead-cat
stiam eu de ce ma uit la hockey in primul rind si nu la fotbal...

acu chiar ca ma las de fotbal. la trendul asta finala viitoare probabil va fi Rep. Moldova vs. Faroe Islands. hh.gif

cred ca incep sa ma uit la women's golfing mad.gif sau la inot sinchron. sau la curling 50.gif
rebel
După cum se-ntâmplă de obicei în fotbal, era de asteptat ...

Incredibil parcurs al elenilor. Merită toti laurii.
Vornicum
Daca zicea cineva la inceputul Campionatului ca Grecia il va castiga il sfatuiam calduros sa arunce tastatura pe fereastra si sa se interneze la Spitalul de boli sensibile.

Va dati seama ce s-ar fi intamplat daca nimeream in grupa si cu Grecia pe langa Cehia si Olanda. ? huh.gif Facea toata Romania fotbalistica sepuku in grup compact.
rofl.gif

Vegas2002
M-am uitat la toate meciurile de fotbal cit am fost in Italia si pot spune ca grecii au jucat f. bine si consider ca au meritat sa cistige EURO 2004 clapping.gif
Vornicum
Mda mai ales cand au jucat cu Rusia care i-au batucit de le-au mers fulgii ... tongue.gif
Aramis
Au castigat grecii rofl.gif Bravo lor!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.