Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intrebare Myhost.ro !
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting > Web-Hosting
necromanc
Mi se pare destul de ieftin cand aud 80$ pe viata e foarte tentant !

Un singur lucru ma intereseaza.

O sa am access telnet sau ssh la server ? Adica ma refer daca serverele sunt linux si daca o sa am access !

Mihai
Domeniul .ro este pe viata, plata pentru hosting este anuala (pentru pachetul 'Basic') in cazul celor 80 $.
Serverele sunt Linux, acces ssh nu este disponibil (este prea riscant...), iar pe telnet depinde ce doresti.
necromanc
Si access telnet este convenabil.

Eu as dori domeniul dar o persoana foarte draga mie ma tot inebuneste cu psybnc. Si de aceea vrea sa ma interesez de telnet/ssh acces. Riscant cu SSH acces? Nu cred poti sa instalezi o versiune noua de SSH de exp 3.4.0p1 parca ceva de genul asta. Altele nu pot fi sparte stiu eu sigur! Cel putin in acest moment nu! smile.gif
Mihai
Daca te intereseaza oferta detaliata, si doresti sa afli alte raspunsuri, trimite un e-mail la info@myhost.ro wink.gif
necromanc
Nu mai trimit mail !

Nu poti sa imi spui tu asa daca o sa am acces ! Asta ma intereseaza doar !

Daca nu poti lasa , sa-sa nu e urgenta problema !
rady
80$ cam scump
la http://www.nettissimo.ro e doar 37$ tot pe viata, si pt. anumite pachete primesti si un domeniu international smile.gif
Mihai
[Off-Topic]Bine ai venit la Han![/Off-Topic]
Un motiv pentru un pret mai mare ar putea fi faptul ca serverele sunt in Romania, la Xnet, RDS si KPN.
necromanc
In ultima vreme observ ca multa lume se plange de serviciile MyHost !
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.