Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vedetele Si Tu
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
genicon
Citind azi pe tren Academia Catavencu, am gasit adresa unui site interesant. Adicalea te duci acolo-sa, pui o poza pe tine, iti selectezi genul si dai un click. Apoi apar neste vedete (cunoscute sau ne) cu care semeni/te identifici bla bla bla. Eu cred totusi ca e la random totul, ca nu prea mi se pare ca am ceva in comun cu cei numiti de ei. Dar sa nu ma mai intind la vorba si sa va zic site-ul:
click aici

Asa... hai sa va zic la mine. Am trimis doua poze. La prima am fost tare negru biggrin.gif Mi s-a zis ca seman cu:
Morgan Freeman (?!? rofl.gif)
Al Pacino ( cool.gif )
Eddie Murphy blink.gif

La cea de-a doua poza s-au schimbat radical lucrurile:
Michael Owen ph34r.gif
Timothy Dalton (d-asta parca am auzit)
Maradona (se pare ca aveam fatza de fotbalist, ce mai! laugh.gif )

Incercati si voi! Cu tupeu! wink.gif
Leon
Leon!!

De cand a aparut pe ecrane filmul Leon prietenii ma numesc cu numele actorului Jean Reno in acest film thumb_yello.gif

Cine ma cunoaste pe aici sau a vazut poza personala, intelege imediat legatura hh.gif

user posted image
Serenity
Alissa Milano, Andie MacDowell & Madonna

blink.gif... ohmy.gif ... roflmao.gif
genicon
@Serenity - macar tu nu ai fost persoana de culoare de peste 40 de ani (sau cat o avea Morggan... biggrin.gif)
@Leon - Sa sti ca nici macar o data nu m-am gandit la asta... dar acum, dupa ce vad poza... Imi dai un autograf? smile.gif
Blakut
Val Kilmer... uh

user posted image

Dar asta din Roseane imi placea, bea bere mereu!
user posted image


SI mai apare si Paul Simon.

La a doua incercare, apare Val Kilmer, Paul Simon si Dustin Hoffman.
Moira
Andie MacDowell, Sandra Bullock, Sophie Marceau.
Interesant. ohyeah.gif
Zed
Heidi Klum
Jennifer Aniston
Laetitia Casta

rofl.gif rofl.gif blink.gif
Aramis
Zed, ma inchin in fata ta, Junona!
mie imi spune
Lock wait timeout exceeded; Try restarting transaction
cry.gif

edit: la o a doua incercare rezultatele au fost: Gisele Bundchen, Gina Gerson, Chi Hsu (prima si ultima sunt chiar foarte frumoase) rofl.gif buna gluma...
Antont
Si io am pus doo poze unsure.gif
La prima mi-a dat cica:
Antonio Banderas (I hate the latino type) yikes.gif
George Clooney(asta e carunt) cry.gif
Tom Cruise rofl.gif

La a dooa zicea asa (cauza cred ca era faptu ca-mi batea soarele in ochi rofl.gif ) :
Jackie Chan tongue.gif rofl.gif
Takeshi Kaneshiro (asta nu stiu cine e blink.gif )
Al Pacino (si asta e mosh yikes.gif )

Concluzia:
De ce draq nu seaman cu Rossi macar in poza rofl.gif ?


genicon
Lasa Ghostule, ca semeni cu mine, cel putin in ceea ce-l priveste pe Al Pacino. Oricum, se pare ca sunt singurul negru de pana acum rofl.gif

Pese: Si sa stiti ca ma oftic! Io-s al mai urat dintre toti! tongue.gif tongue.gif tongue.gif rofl.gif
Carmi
We are sorry for the delay. Our service is experiencing the incredible interest explosion from the World, so it is often crowded. Please, try again later.

Attention: In a couple of weeks you will see the absolutely novel services and fun! Come back and try it.


Copyright 1995-2004 Optical Recognition Objectives LLC | design by xtm studio

ce ma bucuuur

Carmi
Pai eu seaman tineti-va bine cu
Batistuta, cu Qunetin tarantino si cu Ricky Martin---asta ca am pus male rofl.gif rofl.gif
la femei...Jeniffer Lopez, Juliette Binoche si Vanessa Mae
Mara
Cica as semana cu Cher, Ali Landry (habar n-am cine e, dar macar e mai tanara! si Sally Field

La a doua incercare s-a nimerit mai bine: Judi Connelli, Chi Hsu, Sophie Marceau spoton.gif

Totusi secret.gif nu seman cu nici una! rofl.gif
Leon
QUOTE
@Leon - Sa sti ca nici macar o data nu m-am gandit la asta... dar acum, dupa ce vad poza... Imi dai un autograf? 


Ai sa primesti..si ai sa cazi din picioare cand ai sa-l vezi thumb_yello.gif
genicon
Sper ca asta e de bine... blink.gif
georgeones
La mine a iesit Jackie Chan , Al pacino,Takeshi Kaneshiro , John Lithgow smile.gif) deci pana una alta toti ne asemanam pe aici , mi-a iesit in prima faza aceiasi combinatia ca si lui Ghost smile.gif)
Eclectic
2 poze am pus si eu.

1: Steve Martin, Fabien Barthez si Paul Giamatti

2: Frank Lampard, Asano Tadanobu si Adrien Brody

roflmao.gif





Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.