Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Unde Fugim Vara Aceasta ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
ecou
Vacanta de vara se apropie iar eu inca nu stiu cum imi voi petrece concediul ... Voi ce planuri aveti ? 38.gif
Vornicum
O sa stau de dimineata pana seara pe Han.
ecou
Este o idee ...Si mie imi place la Han ... smile.gif
punctt
rofl.gif rofl.gif
Vornicum, toate concediile le vei petrece pe Han?

Nici eu nu stiu ce voi face vara aceasta. Poate tot pe Han ...
Cla
Vara asta... cu capu-n nori si burta la soare. In stanga - mici, in dreapta - bere ohyeah.gif
Tony Almeda
Eu la Paris rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Turcoaz
As vrea sa ajung pe platou , sus , pe munte, ...sa iau rucsacul in spate sau sa-l duca el jamie.gif ....oi mai vedea....
Afrodita
concediul mi-l petrec la mama, ca ma duc sa dau bacu' biggrin.gif In rest munca, munca, munca..Si daca nu m-o uita Denise, m-oi vedea cu ea la un suc :tongue.gif Poate si cu misti cand vine..In rest ma bazez pe Rose sa ma mai scoata la aer biggrin.gif
Sper totusi sa prind 2 zile sa trag o fuga la constanta sa vad marea ca mi-e dor de ea smile.gif
Zed
QUOTE (Tony Almeda @ 7 Jun 2004, 04:58 AM)
Eu la Paris  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif

si eu . roflmao.gif rofl.gif

Home sweet home .
Leon
Va recomand cu caldura aici: http://www.turismaventura.ro

Vacanta placuta tuturor smile.gif
DeeDee
Vreau sa plec intr-o tara de genul Greciei si sa stau toata ziua la soare fara sa fac nimic iar seara sa bantui prin cluburi
47462
Eu ma alatur lui Turcoaz. Si mie imi place pe munte...as petrece toata vara acolo cu pomii si pasarelele...
loredaria
Inca nu am nici o idee. Si eu iubesc muntele dar fiindca il vad in fiecare dimineata din pat as mai schimba putin decorul.
Tony Almeda
QUOTE (Zed @ 7 Jun 2004, 06:21 PM)
QUOTE (Tony Almeda @ 7 Jun 2004, 04:58 AM)
Eu la Paris  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif

si eu . roflmao.gif rofl.gif

Home sweet home .


Pe cānd un BigMac ? drool.gif

(egal wann ohyeah.gif )

Fausta
eu am de stat o luna la munte... de la brasov, sighisoara, reci... etc, plus 2 sapt la mare...
Tyra
mult timp la mare... in primul rand la marea mea. mai vedem apoi. nu vreau la munte
mutulica
la munte!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.