Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Site-uri Cu Pr Mare In Romania
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting > Motoare de cautare si optimizare
Mihai
In momentul de fata sunt doar doua site-uri (din cate cunosc eu) in Romania ce au PR=7.

Anume, Ziare.com, director al ziarelor romanesti, ce are un back-link probabil de la fiecare ziar din Romania si, surpriza, Fast.ro, un motor de cautare relativ nou ce creste insa atat din punct de vedere cantitativ cat si calitativ.
Asta dupa ce cu o luna in urma Google a penalizat (?) site-uri mari din Romania, precum Trafic.ro, Rdslink.ro sau Kappa.ro

Mai cunoasteti site-uri romanesti cu PR=7?
Ares
Scuza-mi ignoranta Mihai, dar ce este PR? blink.gif
Mihai
Ce Este Google Pagerank?, Page Rank Explicat
flu
www.google.ro = 9 wink.gif
Mihai
Heh... dar nu e foarte romanesc... doar cu numele... biggrin.gif
aditd
hai ca fast.ro nu are decat 2 pr-ul (vezi ca din cand in cand iti mai i-a pr de pe alte pagini; asa am avut eu 8 pe http://www.iabu.com dar era defapt din gmail sad.gif )
dar revenind singurul cu pr.7 e surpriza: www.inmh.ro si mai e softpedita, top100 cu cate 6 si parca si capital.
oricum eu stiu ca dupa 6 incolo se cam dau manual puncetele la pr.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.