Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Burlaci VS. Casatoriti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
Vornicum
Cu varsta ne-am lamurit ca suntem de toate culorile, desi au mutat Cronica unde nici Mutu nu intra.
Treceti pe rand si spuneti acum daca sunteti sau nu burlaci sau fete mari. E interesant de aflat un procent global al forumistilor de la Han dpdv al starii maritale. Va rog nu mai mutati si topicul asta ca sa obtinem totusi un rezultat. Multumesc.
Vornicum
Pana acum avem 2 casatoriti si 1 ( yo ) care inca nu. Anuntati-va , dragi forumisti sa vedem care sunteti.
Nico
Aha deci vrei sa si afli laugh.gif Nu zic nimic... rofl.gif
Vornicum
Delfinasule, nu pentru mine ma interesez. Mihaela m-ar omora daca as urmari niste scopuri necurate. Doar pentru placerea de a dialoga.
Nico
OK. Eu tocmai am votat si ma amuzam ca nu exista decat o singura posibilitate, din moment ce erai singurul care erai ne...
Mara
Am votat, dar in curand se va schimba situatia. Na ca ti-am distrus bunatate de sondaj! tongue.gif rofl.gif 44.gif
Vornicum
Aha , esti maritata si in curand divortzezi. Poi spune ashea...
ld@n
eu am votat pro...
Vornicum
Pana la urma cred ca sunteti majoritatea. Oameni cu scaun la cap wink.gif
Mi s-a facut pofta de insuratoare... spoton.gif
Turcoaz
pro laugh.gif
Vornicum
Doar 9 forumisti stiu daca sunt sau nu casatoriti. Interesant...
Antont
Am votat nu spoton.gif ...doar n-am innebunit yikes.gif rofl.gif
Vornicum
clapping.gif clapping.gif i don't trust women either! clapping.gif clapping.gif
Nana Floare
si eu am votat nu...pana imi gasesc barbat... biggrin.gif
Vornicum
clapping.gif clapping.gif ma ingrijorezi, barbat?!? clapping.gif clapping.gif
Nana Floare
girlchat.gif ...un barbat adevarat...
Serenity
Vad ca procentele sunt destul de echilibrate.. asta e bine smile.gif Eu insa nu ma vad maritata prea curand (si asta doar din pricina barbatilor care trebuie sa-si schimbe mentalitatea happy.gif)

ohno.gif
loredaria
am votat pro
Cla
Si eu ce votez? Divortat lipseste... dunno.gif
Mrs. Rogers
Alaltaieri am facut o ciorba de fasole verde si seara i-am servit-o sotului meu care se uita la televizor. Si mandrul meu a spus " ce bine-i sa fii casatorit" jamie.gif Am fost surprinsa si am ras . N-am inteles de unde i-a venit lui chestia asta si daca avea vreo legatura cu ciorba blink.gif biggrin.gif
In orice caz, eu sunt de parere ca e mia bine sa fii casatorit, atat pentru barbati cat si pentru femei. Ai o viata mai echilibrata , sexul e mai bun ( e fapt stiintific, nu-i gluma) , banii sunt mai multi, treci mai usor prin necazuri... Ce mai , unde-s doi puterea creste...
Mistinguett
Nemaipunand la socoteala alergatura dupa un partener (de iesit la iarba verde, la un party, la o nevoie). Ma uit la prietenele mele necasatorite si tare se mai chinuiesc dragele de ele, mereu in cautare, mereu intrebandu-se ce e in neregula cu ele de nu-si gasesc pe cineva...
zar
am votat nu, dar traiesc in cuplu, e mai putina bataie de cap. smile.gif
MonicaV
Eu nu am de gind sa ma marit, pentru ca imi place sa stau singura, sa fac ce vreau si sa fiu stapina la casa mea. Nu-mi place sa dorm cu cineva (decit poate putin, din cind in cind, ca doar nu era sa il dau afara pe prietenul meu imediat dupa sex). Din pacate, ala care mai venea sa ma mai vada sau sa ma scoata in oras s-a carat. Nu cred ca o sa-mi caut altul. Nu merita, si dealtfel lucrez cam mult. In putinul meu timp liber, fac ce vreau.
Arktu
NuuauauuuuuuuuuuuuUUUuuUUU!!!
Huo!

Lasand gluma (gluma?!) la o parte, pentru unii din noi sunt putini oameni cu care sa merite sa te insori / mariti si statistic nu prea merita.... ce sa zic...
Pot sa imi fac ciorba singur, stiu sa spal (aici mai am cateva amanunte de definitivat), sa calc. Nu depind de nimeni.

as mai zice dar imi bat cuie in talpa si deja am taieturi...

vot final : NU.
Mrs. Rogers
QUOTE
ca doar nu era sa il dau afara pe prietenul meu imediat dupa sex


ohyeah.gif de ce nu? si eu il tin pe sotul meu pe balcon si doar cand am chef de sex il las in casa. ohyeah.gif
mutulica
nu

si nici nu ma tenteaza...
Jazz
Eu am votat "da".
Radeti voi dar cand va lovi... sa va vad pe unde va ascundeti! Pana atunci bucurati-va!
Antont
rofl.gif Ma sui pe motocicleta si fug tare rofl.gif . S-o vad eu pe aia care ma prinde rofl.gif
Tony Almeda
Un īntelept spunea ca (virgula) casatoria este ca o cetate unde cei ce sunt īnauntru vor sa iasa iar cei ce sunt afara vor sa intre. thumb_yello.gif
Sunt casatorit si ma consider fericit si norocos pentru ca mi-am gasit jumatatea (īn adevaratul sens al cuvāntului).
Oana
Am votat si eu pro. Omu' e animal social nu-i facut sa stea de unu' singur, vorba Jasminei, cand o veni saptamana oarba...hehehe... jamie.gif
trustbyte
nu sunt, dar va veni si ziua...


smile.gif



Carmi
QUOTE (Ghost @ 24 May 2004, 10:12 AM)
rofl.gif Ma sui pe motocicleta si fug tare rofl.gif . S-o vad eu pe aia care ma prinde  rofl.gif



huh parca vad una cu o hayabusa si carnet de sofera de moto de 6-7 ani.....
sau pe aia cu mertanu care te loveste in intersectie.....(nu-ti doresc dar ai grija ....never knows)




Eu inca nu am de gand nici o alianta maritala (??!!??) pe termen lung. Stau singura si e cat se poate de bine (ma rog stau cu sora mea dar e super ok ca avem loc una de alta )
Mi-ar place sa locuiesc cu prietenul meu o saptamana pe luna...ca la mai mult nu cred ca as rezista ph34r.gif va rog nu intrebati de ce.
FaiLuRe
Nu sunt, dar ma bat niste ganduri..hm...
Mihai
QUOTE (toxic @ 21 May 2004, 03:23 PM)
ohyeah.gif de ce nu? si eu il tin pe sotul meu pe balcon si doar cand am chef de sex il las in casa. ohyeah.gif

rofl.gif Femeile secolului XXI. rofl.gif

spoton.gif flowers.gif
punctt
Votul meu este DA.
p.s. Rau cu rau, dar mai rau fara rau. cloud9.gif
Vornicum
of ce pacat! . mami6 , esti sigura ca da ? hh.gif rofl.gif

15 la 19.

Urna inca nu s-a inchis. Curaj forumistilor!
MuzaPrimordiala
nenea, daca intrebarea din poll este "esti casatorit?" si optiunile sunt da si respectiv nu, atunci de ce voteaza lumea cu "pro"? ce inseamna pro? ca esti casatorit sau ca esti de acord cu ideea? rog putina coerenta.
however, eu am ingrosat randurile celor care au votat da. daca trebuie, pentru mai multa siguranta si certitudine, votez si un "pro". chiar asa, va rugam sa ne scrieti si pe mine si pe domnul muz cu cate un pro pentru ca noua ne place si nu pentru ca ne tinem unul pe altul pe balcon intre sexe (nu ca nu ar fi o idee buna insa as sta pe balcon mai putin decat stau de obicei daca asta ar fi criteriu).
glumeam, noi de fapt nu avem balcon deloc. sa fie asta un semn?? unsure.gif huh.gif
Vornicum
Tanti, daca e dupa mine pot sa voteze si cu Igen. Pro inseamna pentru conceptul de casatorie aka sunt fericiti asa.
Te-am clarificat, muza esentiala?
MuzaPrimordiala
Nu, nu m'ai clarificat. Inca ceva, fa eforturi (fie ele si supraomenesti) ca macar din a treia incercare sa'ti iasa cu exactitate username'ul meu. Daca nu, te astept cu miel si vin de struguri dulci.
Ca sa fiu ontopic, Love and marriage, love and marriage, Go together like a horse and carriage. This I tell ya, brother, you can't have one without the other.
Sa plecam deci urechea inspre marii clasici.
Antont
Mai bagati voturi impotriva ca ne iau casatoritii la puncte yikes.gif rofl.gif
MuzaPrimordiala
m'am certat infiorator cu muzul, cred ca ma razgandesc.
cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Vornicum
Tanti muza celestiala am taiat 3 miei. Unde sa-i livrez? Nu sunt capabil sa fac eforturi fie ele si supraomenesti. Ma multumesc sa traiesc intr-o automultumire si autosuficienta lenesa si maladiva.
Transmite salutari muzului bisnitar jamie.gif
MuzaPrimordiala
Vornice, aceste cuvinte ne doare.
rossi
Am dat si eu un "nu" hotarat...Bachelor for life...Unii sunt facuti ptr viata in 2...eu nu sunt.
Arktu
QUOTE (Ghost @ 27 May 2004, 08:16 PM)
Mai bagati voturi impotriva ca ne iau casatoritii la puncte yikes.gif rofl.gif

Mama lor astia cu limitarile la 1 vot per membru. Eu am votat deja contra.
Vornicum
QUOTE (MuzaPrimordiala @ 28 May 2004, 03:56 PM)
Vornice, aceste cuvinte ne doare.

Iti sugerez terapia de grup .Works every time! tongue.gif

HMmmm... trebuia sa mai adaug si varianta Nehotarat
chatonel
ai uitat sa pui optiunea "divortati" smile.gif eu intru in categoria asta, dar cum nu e, am zis ca-s maritata biggrin.gif
punctt
Mai este si varianta: vaduv/a. 44.gif
Carmi
Stiu ca nu elocul aici dar cati dintre voi ati face un contract prenuptial??
Mara
Carmi, la fel de offtopic tongue.gif: eu nu. De ce? Pentru ca el vine cu "averile", nu eu. rofl.gif rofl.gif Serios vorbind, nu vad cum ai putea sa-ti incepi viata cu om daca un element esential lipseste - increderea. Pentru mine, asta inseamna un contract prenuptial: Te iubesc, dar nu se stie niciodata, asa ca ia mai bine sa ne protejam posesiile! 6.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.