Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Grafică
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Pagini: 1, 2, 3, 4
sasha
pentru ca nu era alt loc pe-aici pentru ce fac eu in timpul liber ...si la birou cool.gif
sasha
Va multumesc din suflet pentru descarcari ... dar asteptam si raspunsuri, eventual desene de-ale voastre tongue.gif
sasha
Dupa un weekend linistit ... wub.gif
sasha
Parca lipsea de aici un desen in corel ... thumb_yello.gif
sasha
Pe asta cred ca o stiati ... wink.gif
Turcoaz
Va place???
Turcoaz
dar asta???
Turcoaz
si..aceasta??? ohmy.gif
sasha
Ne place, ne place, mai vrem, multumim frumos !!! smile.gif
Mihai
Aveti talent! thumb_yello.gif
Turcoaz
Multam frumos!! wink.gif
Continuind seria.... wink.gif
Aramis
Bravo "copii" sunt foarte frumoase desenele voastre smile.gif Cine ar fi stiut ce talente se ascund in spatele unor simple nick-uri...?
Predatoru
Ne pricepem, ne pricepem...se stie asta.Suntem cei mai buni.
Care credeti ca este cel mai bun program de grefica pe calculator?(ma refer la ceva de genul Photoshop,Maya,Photopaint,Corel,etc)
sasha
Pentru ce fac eu, cel mai bun e corel draw, pentru ca memoria calculatorului de acasa nu e tocmai ...competitiva. Corelul ofera mai multa libertate, parerea mea, decat adobe, cel putin cand e vorba de imagini nou create ... Pentru modificari, votez adobe thumb_yello.gif
Turcoaz
Buna dimineatza...
sasha
N-am rezistat tentatiei ...
Turcoaz
Si...adaugand la colectie.... wink.gif
sasha
Ieri n-am rezistat tentatiei, dar nici n-am atasat fisierul, asa ca...
sasha
si...
sasha
ce greu se incarca ...
alien
sasha... ti-ai cam facut de cap si imi place wink.gif
Si te mai plangi ca nu ai ce aduce la expozitie. By the way.. doritorii care vor sa aiba expozitiide grup sa ma contacteze.
Stau si ma intreb... sa ma dau si eu mare?... jamie.gif
sasha
@alien - ma bucur ca-ti place si, da, o expozitie nu e chiar o idee rea jamie.gif
sasha
Finalmente, am reusit sa-l aduc la dimensiunea admisa aici ohyeah.gif
sasha
Sa nu uit... ca prea e frumos tongue.gif
sasha
E inca in lucru ... maine pun faianta!!!! tongue.gif
Fausta
Pot sa intru si eu in hora?

Sper sa va placa...
sasha
welcome.gif Bine ai venit, ca sa zic asa ... sa stii ca ne place, si, ca atare, mai vrem biggrin.gif
Fausta
sorry.gif merci...

imaginea postata e facuta pe calculator.... schitele mele nu am apucat sa le scanez. Mai adaug una din aceeasi serie... wink.gif
sasha
Asteptam cu nerabdare ... schitele tale si sa se deblocheze scannerul, fiindca se pare ca am terminat de pus faianta ohyeah.gif
virusescu
Faine pozele oameni buni.
Turcoaz, desenele sunt făcute de tine? Imi plac. Sunt chiar originale
Fausta
multumesc in numele tuturor.... wink.gif te ashteptam shi pe tine...
welcome.gif la han
Turcoaz
NU, recunosc nu sunt facute de mine, dar mia-u placut pentru originalitatea pe care o degaja.
sasha
@ Fausta - super nick
* recunosc ca m-am emotionat si n-am stiut de unde sa te iau,
noroc cu ideea lui Mihai sa faca un topic special pentru yikes.gif
schimbari bruste biggrin.gif

Imaginea de mai jos nu-mi apartine...
dar recunosc c-am editat-o ...bine de tot.

Pot sa spun ca descrie fix exact sentimentul
pe care l-am incercat dis-de-dimineata. jamie.gif
sasha
Observ cu mandrie ca imaginea respectiva s-a autocenzurat.

Daca aveti nelamuriri, inclinati-va capul spre dreapta ... si cititi ! ohyeah.gif
Fausta
QUOTE (sasha @ 1 Jun 2004, 10:53 PM)
@ Fausta - super nick
* recunosc ca m-am emotionat si n-am stiut de unde sa te iau,
noroc cu ideea lui Mihai sa faca un topic special pentru yikes.gif
schimbari bruste biggrin.gif

Imaginea de mai jos nu-mi apartine...
dar recunosc c-am editat-o ...bine de tot.

Pot sa spun ca descrie fix exact sentimentul
pe care l-am incercat dis-de-dimineata. jamie.gif

mwah1.gif mwah1.gif

ma bucur ca-ti place nick-ul... de fapt important era sa-mi placa mie... tongue.gif

imi place ce ai facut cu imaginea aia... cum ai scris cuvintele de pe vericala?
Fausta
iar postez o poza cu mine... devil.gif
ce sa-i faci! se mai intampla sa iesim si bine in fotografii... wink.gif
sasha
@Fausta - imaginea aia nu imi apartine,
deci nu stiu cum a fost facuta smecheria.

Iar in materie de nick-uri hh.gif
am vazut unele care chiar provoaca reactii adverse.

Reeditare la desenul postat de Turcoaz ohyeah.gif
Fausta
ok... smecheria nu e facuta de tine, dar la desenul lui turcoaz (care nici ala nu e facut de el wink.gif ) ce program ai folosit?

in legatura cu nick-ul meu... probabil ti-ar fi provocat si el reactii adverse daca stiai cine a fo Fausta... oricum mie nu mi-a placut personajul ci numele, cum suna...
Fausta
pupici dulci.... sorry.gif sorry.gif sorry.gif wink.gif
Fausta
ceva ce mi-a placut...
user posted image
sasha
Slava Domnului, c-am crezut ca nu mai termin ...
Fausta
thumb_yello.gif

user posted image
nici asta nu e facuta de mine. Stiu ca am promis si de-ale mele, dar nu am cum sa le postez acu... e sesiune, nu am un scaner disponibil... si nici timp ca sa le fac mai bune wink.gif
sasha
Vesti bune pentru Fausta
ohyeah.gif
"Această sfīntă fecioară, Fausta, mireasă neīntinată a Stăpīnului Hristos, născută īn zilele lui Maximian, păgīnul īmpărat, a fost crescută īn bună credinţă īn cetatea Cizicul, de părinţi de neam bun, bogaţi şi credincioşi, care după ce au răposat şi şi-au dat sufletele lor către Domnul, fecioara a rămas singură, cīnd avea treisprezece ani. Ea se īndeletnicea īn post şi rugăciuni şi īntru citirea dumnezeieştilor cărţi. Apoi trecīnd cu vederea toată īnşelăciunea lumii acesteia - bogăţia, dulceţile şi plăcerile trupului şi umblīnd pe calea cea strīmtă şi grea a vieţii, s-a făcut cunoscută şi slăvită tuturor, pentru că nu puteau să tăinuiască atītea fapte bune ale ei, după cuvīntul Domnului: Nu poate cetatea să se ascundă, stīnd deasupra muntelui, ci a ajuns vestea despre dīnsa pīnă la īmpăratul Maximian care, īndată, a trimis din palatul său īmpărătesc pe cel īntīi slujitor idolesc, anume Evilasie, īn cetatea Cizicul, să caute şi să afle pe mireasa lui Hristos, Fausta poruncindu-i astfel: de se va īndupleca să aducă jertfe zeilor, bine īi va fi ei, iar de nu, apoi să o arunce īn adīncul apei."

Adica, daca ne straduim, chiar ne place ...

Hai sa nu fiu off topic chiar pana la capat

(pana nu uit - imaginea postata de Turcoaz e modificata in Corel Photo-Paint - acuarela si sepia) jamie.gif
Fausta
nice... chiar voiam sa spun ca esti off topic... dar te-ai scos.
merci pentru "veste", asta chiar nu stiam... daca ai citit Roma familiei Borgia de Apollinaire... mai apare acolo o fausta sau in ciclul Pardaillan al lui Zevaco... chestia e ca in ambele carti e personaj negativ...
si ca sa nu fiu si eu off topic... cool.gif
sasha
Noi facem istoria . . .
JustMe
SUPER FAIN! Promit ca dupa ce ajung acasa o sa va trimit si eu niste chestii! Is mortale toate! Felicitarile mele! .....mama ce ciuda mi-e pe voi! tongue.gif
alien
Sa postez si eu niste desene, sa nu postez?.... hmm.gif 35.gif
sasha
@JustMe
Sa nu te superi, dar de-abia astept sa ajungi acasa wink.gif
sasha
Hai, alien ... si stii, si vrei, si poti ... dar hai odata! jamie.gif
alien
O mica mana de ajutor... Descarcati copii, descarcati!...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.