Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lista Avatari Deja Utilizati
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
Pagini: 1, 2
Mara
Ahaaa, exact la asta ma gandeam si eu si nu gaseam cuvantul potrivit. rofl.gif
cactus
QUOTE (Scarlett @ 12 May 2004, 02:06 PM)
hop si io laugh.gif

Vai, tu draga, ce nasuc obraznic....
Hampu The Great
Auzi frate cactus, am constatat, pentru ca tocmai ne aflam la topicul avatare utilizate deja, ca exista un user, mai exact o userita care are acelasi avatar cu al tau: loredaria

Asadar va rog sa rezolvati cazul, ca eu am intrat deja in confuzie.....
March
H the G,
Avatarul asta al tau l-as fi inhatat eu daca il gaseam primul . biggrin.gif
Vexx
omu, adica eu...desi nu stiu cine ar vrea avatarul asta... blink.gif
Olaf
Am vazut ca pe avatarul meu nu-l mai vrea nimeni, si imi convine de minune situatia. smile.gif
Tot asa!
doice
Asta e al meu!!!!

nu e pe lista dar m-am gandit sa-l explic
nu e un catel cu un balon jamie.gif
ci un catel care si-a luat inima in dinti rofl.gif

mwah1.gif
actionmedia
Pe al meu nu-l dau la nimeni,
Dar dacă stau să mă gândesc... hmm.gif Aştept oferte, totul este de vânzare. Cine dă mai mult? laugh.gif
Inorog
Nu m-ar deranja sa mai fie un inorog geaman cu mine wub.gif , numai sa nu fie clona biggrin.gif
Mickydutza
Eu chiar sper să nu mai aibă nimeni avatarul meu.
Mi se pare foarte simpartic şi mi-ar părea rău să renunţ la el.
ohmy.gif jamie.gif yikes.gif
denise
M-am gandit sa testez niste alternative. Deocamdata...acest avatar.
rebel
Şi cum a sosit vremea schimbărilor ...
Serenity
Schimbarea "mea" a avut loc ceva mai de mult, dar abea acum mi-am facut si eu timp sa trec pe-aici.. sorry.gif
Vexx
<----- My precioussss! tongue.gif
matz
hiya.gif

e de pe undeva de pe net .... wub.gif
Sunny
si eu pe aici rolleyes.gif
iniya
mwah1.gif
Aramis
Si eu m-am gandit ca ar trebui sa am un avatar mai apropiat de nick si de ceea ce mi l-a inspirat in prima faza smile.gif

semneaza : Aramis, muschetar al Regelui smile.gif
loretta
Hello..
Si-acum , dupa ce mi-am facut datoria de a defila cu avatarul pe aici , va rog (frumos) sa-mi recomandati un site cu avataruri faine , fiindca nimic din ce am in computer nu este acceptat pe site .
Vexx
www.avatarity.com spoton.gif
loretta
Multumesc Vexx , am vazut multe avataruri 'ademenitoare' pe site-ul pe care mi l-ai recomandat , dar din pacate sunt prea mari si eu nu stiu cum sa le 'prelucrez' unsure.gif )
Thelma
hiya.gif smile.gif
rebel
han.gif, Thelma!
Thelma
Multumesc pentru primire, Rebel smile.gif
mariro
Nu va speriati! Nu sunt... unsure.gif ce par a fi! biggrin.gif Acest peste reprezinta doar zodia mea! spoton.gif
Linda
avtarul meu reprezinat una din picturile mele preferate> Jacksyber,Peter Arnesson
Abstract dar...mie imi place!!
wink.gif
arouser
Yours truly. Bine v-am găsit. juggle.gif
Nicoleta
nu pot sa-mi schimb avatarul apare tot asta ... sad.gif ohmy.gif help pliz
rebel
Din vaga-mi presupunere presupun că s-a rezolvat problema. La mine apare un avatar diferit faţă de cel de ieri.

Dacă la tine e acelaşi atunci reîmprospătează (Refresh, cum ar veni) o pagină în care apare un mesaj de-al tău şi vezi modificările.
Titus Herbert
smile.gif eu il pun si aici, in caz ca il schimb user posted image tongue.gif
Cla
E super, Titus. Pastreaza-l smile.gif
Titus Herbert
Mersi Cla wub.gif
si al tau mwah1.gif
tikky
user posted image <-- al meu avatar

dar nu-mi mai amintesc pe unde am gasit imaginea, cert e ca am cautat-o indelung... cool.gif
Leonardo
eu il voi pastra pe cel actual. tongue.gif
Cucu Mucu
Bau!
Erwin
wub.gif
jkd
cred ca al meu e unicat
tongue.gif
T-rex
asta-s eu! Nu stiu ce legatura are T-rex cu black wolf insa, imi place. Si era deplasat sa-l pun pe Dino in poza smile.gif
The Dude
..moi, je, Le Dude !!
cactus
No comment... Clarence - kannst es haben spoton.gif

user posted image
Cla
Ce sa fac cu asta, cactus?
Pe leul meu bleg l-am pierdut pe computerul meu paradit, era selfmade... cry.gif
bunicu'Gilbert
Doar 3 pagini pentru un forum atat de vechi si cu destui useri.
Marduk
Da, cateodata "piata" e pustie, doar porumbei-si cauta ceva, ce pare c-au pierdut pe drum.
Cla
Nu face nimic, sunt doar din Turcia, niste Türkentauben. Cred ca se fut cu Erdogan.
Cla
p**a, un oras din Croatia, Istria.
P.ula

Ce iubesc restrictia asta... de parca ai fi în România la zdup de Securitate , danke Hanu mad.gif

Hey Sefu, ai grija, au plecat multi... din caruia vina? Mihai sau tu ? Sau amândoi, La Multi Ani voua, fereasca-ne de voi.
Daca am disparut de pe azi-pe-mâine, stiti unde e cenzura.
Cla
Apropos cactus, bunicu Gilbert, stii ca a murit ? sad.gif Cancer de oase, au fost dureri, o stiu de la nevasta-sa. sad.gif
Vornicum
mai traieste careva?
Cla
Si cactus a murit, Vornicum. sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.