Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lista Avatari Deja Utilizati
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Nou-Venitilor > Bine ati venit! > Forum de Ajutor
Pagini: 1, 2
Mihai
Pentru a crea o lista a avatarilor deja utilizati, astfel incat nou-venitii sa nu ii foloseasca la randul lor pe acestia, va rog sa trimiteti aici un mesaj in cazul in care aveti un avatar. Unul este suficient. smile.gif

Multumesc. rolleyes.gif
E.B.E.
Cu placere.

Hehe, eu am fost primul! tongue.gif
halcyon_lll
Well thank you knight Ebe...you have guarded my path through here ...adica multam bah ca m-ai pazit si am ajuns si io aici, za greit uizard of obs...si avatarul meu e asta!
Minutul
Avatar momentan indisponisibil. L-au disponibilizat. Dar si cand se intoarce. Daca se mai intoarce... blink.gif
denise
Acesta e avatarul meu! huh.gif
Mistinguett
hiya.gif
punctt
dog.gif Am ajuns si eu pe aici... wink.gif
secunda
pai si daca avatarul e deja folosit de altcineva ( dupa mine ) ?! 6.gif
vezi nick faith secret.gif
Mara
Mine! tongue.gif
Marcus
Asta-s io woot_jump.gif

kiss.gif

Nu ma Folositi !!! rofl.gif
IO
Ete, omu'.
mwah1.gif
fargakos
Asta-i al meu laugh.gif ..pe val... rolleyes.gif
Jazz
Ete si animalutu' meu...Chillin' like a villain!
Tyra
Al meu!
BLANCA
sper sa raman unicat
genicon
Asta ar fi... ca la cel cu halterele nu cred ca se baga nimeni biggrin.gif I'm oBsessed! (sic!) laugh.gif
barbi
vreau si eu sa fiu haiduc cry.gif
ypsilonalpha
Si eu, si eu ... wink.gif
Onix
Pe asta il pastrez eu tongue.gif
mutulica
cred ca e destul de sugestiv
Moira
Eu personal am setat sa nu vad avatarul userilor pe pagini. devil.gif
Dar daca este important pt altii, si daca nu-l mai are deja cineva, as vrea sa ramana asta al Moirei. smile.gif
Thanx!
FaiLuRe
Acesta e avatarul meu. E cu copyright ! tongue.gif So beware!
Crisse
As fi preferat-o pe Cruella mwah1.gif

user posted image
Aramis
Asta sunt eu smile.gif Adica acesta imi este avaratul...
Hampu The Great
Si asta eu...Se numeste Dandy !
47462
Amaratul asta de avatar sa nu-l folositi...macar pentru cat m-am chinuit sa-l caut... tongue.gif
milimetru
inima doresc, oameni fara inima ce o sa fiti! biggrin.gif
rebel
Se pot rezerva fro' 400? =)
Scarlett
hop si io laugh.gif
Dark Angel
Taht's me: Earth in flames( only looks like a flower, it's not).
Catalin
Dilema: e posibil sa fii off-topic aici? rolleyes.gif
Dark Angel
Se poate, adica sa posteze cineva care nu are avatar... rofl.gif
Fausta
se putea sa lipsesc.... wink.gif
Antont
Astea trei (deocamdata) tongue.gif sint ale mele. Do not touch tongue.gif rofl.gif
Primul:
Antont
al doilea
Antont
al treilea
Serenity
Sper sa nu-l mai schimb, dar.. nu garantez nimic smile.gif
milimetru
Nu prea cred că am īnţeles care-i şmecheria cu avatarul deja utilizat, poate mă lămureşte şi pe mine cineva. Eu am crezut că, dacă se menţionează aici, avatarul respectiv devine "posesia exclusivă" a celui care l-a ales.

Īn ceea ce mă priveşte, descopăr acum că am ales acelaşi avatar cu Scarlet, forumist mai vechi decīt mine, dar care nu apare pe acest topic. Pe de altă parte, "inima mea" (şi a lui... Scarlet!) apare şi la avatarii care pot fi aleşi de cei nou veniţi la han...

Şi atunci? blink.gif
Mrs. Rogers
caa, parerea mea e ca daca vrei avatar care sa fie numai al tau atunci poti sa iti cauti unul pe net ( asa cum am facut si eu)
si poti sa-l incarci singura .
Insa daca iei unul din lista de avatarii comune , atunci exista riscul ca si altcineva sa-l utilizeze si atunci amandoi aveti aceleasi drepturi, parerea mea.
Eclectic
Mdea...
milimetru
Mulţumesc frumos toxic, rămīn dator... smile.gif
Fausta
sau... caa, o alta alternativa ar fi sa-ti faci tu singur unul, asa cum am facut eu si astfel vei fi sigur ca nimeni nu-l va mai avea... chiar daca e o imagine mai mare ii poti modifica dimensiunile ca sa se incadreze in cele cerute de avatar... si gata! wink.gif
milimetru
Pīnă, la urmă, Fausta, mi-am schimbat complet look-ul (avatar şi nick, cum ai făcut şi tu, de altfel). Şi m-am gīndit: ce bine ar fi dacă şi īn viaţa reală am putea, de 2 ori pe an, să ne schimbăm numele şi īnfăţişarea, nu? smile.gif
Rikita
avatarul meu...
Puss In Boots
happy.gif
contraste
Self made this one
Jarrive
Mine.
black ice
chiar sunt curios daca pe al meu il mai gasiti pe undeva pe net biggrin.gif
Mara
Blacky, dar cine crezi ca vrea sa-l caute?! La ce mutra "prietenoasa" ai afisat... tongue.gif laugh.gif
black ice
e...zambitoare, totusi laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.