Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Siteuri Litere Chinezesti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
necromanc

Vreau sa imi decorez niste hanie cu anunmite litere chinezeti , sau cu modele interesante , pentru a fi mai deosebit si pentru a atrage privirea.

Am cautat pe net dupa litere chinezesti , dar am gasit o gramada de servicii cu plata care iti ofera litere chinezesti.

Un site care iti zicea ce inseamna unele litere am gasit http://www.fareastfightingarts.com

As vrea niste siteuri pe care sunt mai multe litere chinezesti ,sau ceva simboluri care ar merita puse pe haine si daca se poate si cu design calumea.
Hashaspire
Ontopic: Aici

Semi-offtopic, semi-ontopic: Daca ai cautat litere chinezesti, e normal sa gasesti pe bani.

Offtopic: şinţâgoişinde
Cla
necromanc, cauta poze cu "chinese tattoo", vin destule, de ex:

"passion" user posted image

"peace" user posted image

sau >asa ceva< smile.gif
menthoru'
Site-ul ACESTA iti ofera cateva preview-uri (la o dimensiune acceptabila, pentru a le reproduce tu singur) dupa cateva exemple de caligrafie chinezeasca. Enjoy!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.