Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poli Tm - Steaua
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
Arktu
Tin cu Steaua, sunt alaturi si la bine si la greu.
...
Ce s-a intamplat in meciul ala ca prea a fost scoru' de maidan. Nu inteleg ce s-a intamplat desi m-am uitat la meci cam 70% din el, mai ales la inceput. Ziceti si voi ceva pe aici...
cretze
... pai in afara de laude si cuvinte de bine pentru galeria timisoreana ( spoton.gif ) nu cred ca este nimic de zis ...


Cretze ph34r.gif
Arktu
Da, asta asa e!
Tin minte ca Steaua a batut pe Dinamo odata cu 5-0 in 1998 iar la 4-0 toata galeria lui Dinamo a parasit stadionul. La 8-0 galeria lui Poli era acolo si striga cat putea. Mai mult, nu am auzit nici o jignire la adresa rivalei de moment.
Nota 10.
rebel
Ne putem lăuda si noi precum turcii, în sfârsit ...
bubu
Comportamentul galeriei tine foarte mult si de seful ei.Daca el le imprima suporterilor ce sa cinte si cum sa se comporte fata de echipa proprie dar si de adversa, atunci se va schimba suporterul dar si mentalitatea romanului.Deobicei liderul galeriei este un smecher care incita la violenta...
Ceea ce a fost la Timisoara a fost ceva spontan zic eu, si merita sa luam exemplu imediat."Azi in Timisoara, miine in toata tara"
mutulica
galeria lu' poli se mindreste cu faptul ca nu se folosesc trivialitati in tribuna. exista o grupare mica, scoasa din galerie, "drojdierii" care se ocupa de porcarii, dar de obicei galeria incepe sa cinte si ii acopera

e in spiritul tribunei sa acopere balariile
sper sa tina, ca de aia ma si duc la meci, sa ma simt bine, sa cint sa sar...
mutulica
he he... vine rindul la Poli sa scoata pirlealala... acuma ca Steaua depinde de meciul asta ca niciodata, si in sfirsit are si Timisoara echipa serioasa
Eclectic
Totusi, poate asteapta pana la anu', sa se revanseze in fata propriilor suporteri. laugh.gif
dead-cat
io presupun ca antipatia fata de dinamo e mai mare decit dorinta de a-i incurca socotelile lu' Steaua. m-as mira sa joace 100%.
mutulica
parca si eu as spera la un blat mic acolo... dar parca nu...
Endgegner
user posted image
dead-cat
despre bilete la Steaua-Poli. si despre de ce Balcanul nu se termina la sud de Dunare.
http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fot...7&viewItem=3132
Marian M
Jucatorilor lui Poli li s-au gatat cartusele incepand cu minutul 30. Pe rand. Doar Mansour si Moldovan au avut munitite pana la sfarsit.
Azi un tip (din TM) care a fost la meci mi-a zis ca suporterii s-au suparat ca polistii s-au oprit. A mai zis ca poate i-au umilit ca le-au aratat ca pot dar nu vor ( in special din motive de Dinamo).
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.