Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vremea
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
LigiaB
Si aici foarte cald, prea cald....~30grade
Jasmine...muta'te si tu mai incoa.... rolleyes.gif
allexa
38 de grade azi. N-a mai fost asa cald in perioada asta de vre-o suta de ani. Cel putin asa zice lumea. blink.gif Ma duc sa ma bag sub stropitoare. rofl.gif
Vegas2002
La mine astazi "doar" 33 de grade C smile.gif
Scarlett
Se anunta o zi placuta ... un pic de soare , un pic de nor , vant nu prea ..
macar de nu s-ar schimba , doar stim cum e vremea ( sau asta era pentru vremuri ? laugh.gif )
Ovidius
In sfarsit a venit vremea mai buna si pacilea. E soare, sunt fo 12 grade si vant zero. S-o tina tot asa!
BLANCA
in Bucuresti pare a fi soare si caldut..sper sa nu ne minta
allexa
Iar soare. 38.gif Si vre-o 29-30 de grade.
mutulica
placut, habar n-am cite grade.... dar sigur se poate merge cu motorul
Vegas2002
37 de grade C...... ohmy.gif ohmy.gif si este doar luna Mai blink.gif
Diana-Maria
Si afara polua,ploua,
Si-i trecut de ora.... doua!
sad.gif
Jazz
Pe la noi sunt vreo cinspe grade... La inceput de mai... cry.gif
Vegas, stiai tu de ce pleci...
Vegas2002
QUOTE (Jasmine @ 4 May 2004, 04:15 PM)

Vegas, stiai tu de ce pleci...

Ai vazut ca am avut dreptate sa ma mut din MI? wink.gif thumb_yello.gif
Scarlett
hmm.gif .. au anuntat cer temporar noros favorabil averselor ...

Oare ne-or strica weekend-ul ?
mutulica
se strica vremea...
am doua barometre, unu la genunchi de la ski si unul proaspat la incheietura de la mina ...
allexa
Azi 29 de grade si mult 38.gif .
Vegas2002
Aici este mai racoare,sint cam 24 de grade C.
Scarlett
Racoare la 24 de grade ...? laugh.gif ..la mine ( Bucuresti ) sunt cam 18 grade si ploua de ieri cry.gif
Vegas2002
Stiu ca ploua la Bucuresti,astazi am vorbit cu o prietena.Si aici a plouat ieri si astazi....,dar nu f. mult.
genicon
Nici in Severin nu e prea frumos... ploua, e urat, e frig... sad.gif
mutulica
a iesit soarele...
Vegas2002
Astazi cald,soare si frumos.Abea astept sa ajung pe plaja..... wink.gif clapping.gif
Sint cam 24-26 de grade C.
Afrodita
Voi cu vremea voastra, m-ati facut sa ma uit pe geam rofl.gif Se pare ca stiu astia de intalnirea forumistica si s-a mai luminat afara si a incetat si ploaia aia oribila biggrin.gif Sa speram ca o tine tot asa...Desi e cam racoare..habar n-am de grade biggrin.gif
Scarlett
38.gif ..azi a fost soare ..si cald...si o sa fie tot asa URAAAAAAA 38.gif
genicon
E cald, e soare, e bine. Partea nasola e ca acum corpul meu are nevoie de din ce in ce mai multa apa (si pe el si in el laugh.gif tongue.gif)
Serenity
Uraaa!! A venit vara! 38.gif Si eu trebuie sa stau in casa si sa invat.. sad.gif
Jazz
Aici am avut alerta pentru tornada. Nu am vazut in viata mea cer gri inchis cu verde galbui, urat tare de tot. Si mai avem un avertisment de furtuna cu posibila tornado pentru deseara. Bleah!
mutulica
a iesit putina vreme buna
DeeDee
ce frumos e in bucuresti!
YOo
Hmmm ... si ce ploua in Brasov cry.gif ... Vin la Bucuresti smile.gif
LigiaB
Aici, temperatura in timpul zilei oscileaza 10 grade... e un frig dimi si seara de tremuri din toti rarunchii... cold.gif pe cind la prinz transpiri de cald.. sweatingbullets.gif Nici nu stii cum sa te mai imbraci... blink.gif
Jazz
Mai bine dilema "cu ce ma imbrac" decat dilema "unde imi bag capul daca vine tornada"... tongue.gif
Ovidius
Aici parca se joaca cineva cu vremea asta. De vreo saptamana e o vreme superba, exceptand zilele de weekend. Ieri imi venea sa mor de ciudaaaaa cry.gif
mutulica
si la timi la fel. cel putin acuma vremea a ramas nasoala de tot
Carmi
La mine ninge...si bate vantu. Asta e rubrica meteo din capul meu....sorry Mutulica
Vegas2002
Soare,cald,frumos,timp de mare,de plaja....,sint cam 30 de grade C smile.gif
MikeEL
da' unde esti anume Vegas ?!...
Vegas2002
Acum sint acasa la sora mea la LADISPOLI,linga Roma cam la 30-40 de km.Si are Marea Tireniana in "fata" casei,adica la 200-300 de metri.
MikeEL
Probabil e in N Romei, nu?! Ca eu am stat o perioana, cam un an la S de Roma, la vreo 40 de km, in Lido dei Pini, pe langa Anzio, sau Nettuno, daca iti zice ceva.. Si stateam si eu tot la cateva sute de metri de M Tireniana hehe:D

ma laud!!! smile.gif
Vornicum
Mikel ,tu de unde esti ?
MikeEL
din Bucuresti biggrin.gif:D
Vornicum
Si esti economist?
MikeEL
nu, de ce?? ohmy.gif
Vornicum
fiindca 60% din noi sunt. Asta am observat eu. Nu fi socat de intrebare.
MikeEL
wow, nu stiam! s-a facut vreun studiu la han de s-a ajuns la concluzia asta??
Vornicum
nope . Instinctul e cel mai bun barometru...
MikeEL
daca spui tu..
chatonel
de-asta e timpul innorat? biggrin.gif
Scarlett
nu , e innorat din cauza lui Yoyo ( lui nu-i place caldura ..si vrea racoare ) cry.gif

hmm.gif poate-l conving sa se razgandeasca .. sau sa facem schimb , sa ia el ploaia si sa trimita soarele la noi
genicon
S-a facut urat p-acilea. E innorat, e frig si ploua in continuu...
Antont
Si la mine e o vreme imputita sad.gif. Tot sta sa ploua, nici nu stiu, sa scot motorul, sa nu-l scot sad.gif?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.