Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vremea
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Vornicum
Aici ninge de nu se vede om cu persoana....
mutulica
zici ca ninge in san marino? sau te-ai mutat intre timp?

si aici e vreme nasoala, se incalzeste
Vornicum
Tocmai a trecut o tornada pe langa biroul meu. M-am ascuns dupe scaun si am scapat.
mutulica
la timi ploua, e misto

vornice, tornada aia a fost dupa ce ati primit fasole la prinz? vezi sa n-aprinzi vreo bricheta ca va da la ziar ca atentat cu bomba

Oiski-Poiski
Un coltisor din vestul salbatic : innorat, 9 °C, minciuni meteo, cica se face frumos rolleyes.gif

Mutulica , pai de ce ploua mai la Timi ? Tocmai acu de Student Fest sad.gif ?

ausländer
Cred ca ar trebui sa o angajam pe Mara aici... prevede fenomenele meteo cu 24 de ore inainte... ma gandesc sa o trimitem si in state, unde sunt 800 de tornade anual. sunt curios cum ar reactiona acolo... devil.gif
Mara
Buna idee, sa negociem. Precizez din start ca prognozele nu se refera decat la localitatea in care ma aflu, asa ca daca doriti sa aflati cum e vremea la Paris (un simplu exemplu, desigur ohyeah.gif ) e strict necesar sa-mi platiti drumul, cazarea si ceva diurna, pentru ca, daca nu sunt relaxata, riscam sa avem o previziune eronata. laugh.gif
ausländer
ne pare rau, dar in avion nu mai sunt locuri decat in cala, cazare numai in vreun han de maxim 2 stele, iar diurna... de unde atata?
mutulica
se face vreme de plaja
ausländer
In Iasi, da, in restul tari.. n-am idee
Oiski-Poiski
La noi a inghetat azi noapte, bocna devil.gif .Ce mai primavara ! cry.gif

Yvonne
Frig si ploaie la Arad,deprimant si enervant.Si eu sint tare friguroasa.
surzi
pe la Bucuresti - vreme instabila, asa, ca mine dry.gif .... averse de ploaie si posibile descarcari electrice
mutulica
da ce ploua !!!!
Jazz
Si la noi e la fel: nori, ploaie... cam asa a fost in ultimele zile...
mutulica
sper ca nu scot astia apa cu motopompele ca la noi smile.gif
SORIN
La noi e cald ca dracu sad.gif dara zi am fost la piscina tongue.gif

Sorin.
mutulica
si la noi s-a facut putin frumos... da' ne sperie astia de la meteo cu ploi
Oiski-Poiski
Voi astia cu timp frumos si piscina daca nu va place haideti la cele 12 ° C ale mele devil.gif .
mutulica
hai ca vin eu, ca la noi s-a bulit aerul conditionat si fac sauna in birou
Oiski-Poiski
Mutulica , sa-ti iei un laibar in plus ca acu avem 9 °C
devil.gif
Olaf
Aici sunt 10°C si o zi insorita si superba. Se vad doar cativa norisori albi, depaaaarte.
mutulica
e cald afara... si apasator
surzi
ploua, va ploua si maine, va ploua toata saptamana ...... sa-mi reconfigurez strategiile hmm.gif
Lotte
este o zi superba...un cer senin si o boare de vant...o zi perfecta din punct de vedere al vremii(cel putin pana acum rolleyes.gif )
surzi
nu si in Bucuresti, Innocent cry.gif cry.gif cry.gif
mutulica
incepe caldura ...
Felina
in irlanda s-ar putea sa vina vara. dar nu e sigur.
nefertiti-old
La Bucuresti nu se poate hotari, ba e soare, ba ploua. Instabila psihic vremea asta... nonono.gif
Sushi
La mine e vreme de plaja deja de citeva saptamini. Paraserele cinta fericite prin fata blocului, de la 5 dimineata pina se intuneca. Caut manual pentru fabricarea de prastii de inalta performanta.
nefertiti-old
Mai bine fa rost de o matza.
Sushi
QUOTE (nefertiti @ 26 May 2005, 03:38 PM)
Mai bine fa rost de o matza.

astea de aici is ghiftuite, maninca numa de la conserva. Poate dac-as prinde io pasarile, sa le killeresc si sa le bag in cutii goale de conserve ar functiona. Nu stiu, presupun numai...
nefertiti-old
Nu-i bai, ca m-oi duce sa prin io cateva de dupa bloc, ca am vazut destule, si oi face un colet in care le-o baga si ti le-oi trimite. Mananca astea si pietre!
mutulica
o vreme superba, ploua, produce lene si depresie, si mie imi face sete... abia asteapt sa vina seara ca sa bag o tarie
Endgegner
La Nürnberg vreme insorita, norisori razleti pe cer da cica se va incalzi incet-incet. Who cares? Back to TM
Ovidius
Ce vreme nasoala. Sunt 12 grade si sta sa ploua cry.gif
Felina
caldut, dar sta sa ploua si la Dublin
mutulica
la Viena a plouat azi, dar apoi a fost frumos
la Munich e asa si asa
Olaf
Nici un semn de ploaie. Azi a fost soare toata ziua. Atat de soare, ca la un moment dat nu mai suportam hainele pe mine tongue.gif Si acum e racoare... ar merge o maneca lunga...
mutulica
s-a incalzit. deja nu mai duce airconu
Oiski-Poiski
nu cred ca va mai zic o noutate la noi ploua , ploua,ploua
mutulica
ploua'n gatzii ma-sii...
Felina
la irlanda e vara in toata regula. adica s-a ajuns si la 30 de grade, ceea ce e mare lucru aici.
punctt
Cand m-am trezit ploua infernal... smile.gif, apoi a iesit soarele, apoi a inceput sa ploua iar.... ploaie, soare, ploaie, soare... yeahrite.gif
mutulica
acume umed si caldut... nashpa
nefertiti-old
Toata tara e vraiste din cauza ploilor. hh.gif hh.gif
Serenity
Eu dau in depresie cu ploile astea, zau.. hh.gif Nu mai am somn, nu mai am pofta de mancare si de viata.. vreau sa mor laugh.gif

Dar... A rasarit soarele! Ce misto imi arde retina.. E senin! biggrin.gif yay.gif Oare la cat deschid aia strandul?? laugh.gif
mutulica
mie imi place ca ploua... dau in depresie bacoviana...
mi-am innoit rezerva de absolut, si vremea imi da toate motivele sa ma integrez cu tonic sau suc de portocale
mutulica
cald'n gatzii ma-sii...
cips
Brasov, canicula.Freza rezista si exista..drei vetter taft ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.