Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Ce La Han?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
jkd
Nu sunt vechi aici dar deja mi-am facut o parere.
In primul rand imi place acest forum. este de departe unul din cele mai bune. Poate chiar cel mai bun. sau sigur din moment ce eu nu am mai gasit altul la fel de bun
O sa incep eu.
cu timpul o sa mai adaug.
Pentru mine hanul este un "exercitiu de gandire".
Datorita lui reusesc sa vad un lucru din mai multe prespective.
si cum din firea mea sunt un Gica contra, imi place al naibe aici.
si nu o scapati de mine asa de curand.
an al doile rand este o sursa de informatii f mare.
am gasit multe lucruri/chestii utile aici. si ie marfa sa moara bibi!
acum va stept si pe voi
supersurfer
sunt bucuros ca exista acest forum deoarece asa mai aflu si eu din afara romaniei cate ceva despre mass media din romania, despre anumite chestiuni interesante despre romania, si mai ales descoperi parerile oamenilor privint subiecte interesante.
Marcus
De ce la Han?
Pai unde vin eu, atunci cand vreau sa evadez din cotidian si sa intalnesc virtual oameni draguti cu chef de vorba?
Unde, ha? Unde?
yeah.gif cool.gif
Vornicum
E cel mai pasnic forum i ever saw. Aici nu s-ar jigni unu pe altu Doamne fereste! E o atmosfera super - cool si in plus ma scapa de stresul de la servici , care este. Mai, baietii astia au facut o treaba buna. In incheiere,
toate doamnele si don'soarele moderatoare sunt misto spoton.gif .
Nico
La subiectul asta ma gandisem si eu dar n-am avut curaj sa-l lansez, pentru ca sunt mai noua pe aici, si ma bucur ca a facut-o cineva. Eu am avut noroc din prima pt ca e primul forum in care m-am inscris iar unul din motive e si faptul ca e foarte foarte civilizat si interesant. M-am convins cand am intrat pe un altul sa fac o comparatie si de la primele mesaje
m-am lamurit.
Pentru mine a fost o ocazie unica de a intalni atatia oameni deosebiti, prietenosi si am devenit dependenta de Han, nu e zi in care sa nu intru si sa citesc ceva macar. Asa cum spune si jkd, te face sa reflectezi, sa vezi lumea si prin ochii altora, sa inveti sa fii tolerant si sa iti pese de cei de langa tine. Pe mine m-a cucerit wub.gif
E minunat Hanul asta, de fapt prietenii lui...
Diana-Maria
Pentru ca la Han e cald si bine... pentru ca poti sa porti o discutie civilizata cu majoritatea drumetilor... Pentru ca hangita e frumoasa si hangiul gentleman ...
Pentru ca am devenit dependenta de Han si de conversatiile de aici...
Pentru ca aici gasesti bun-simt si un pic de ratiune...
Si dintr-o mie de alte de motive... sorry.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.