Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cine Castiga Femeia Sau Masina
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
jila
am gasit un articol pe prima pagina la www.streetracing.ro (sper ca nu e interpretat ca si publicitate dar acolo l-am gasit).
m-ar interesa ce parere aveti de acest articol adica mai exact astept niste comentarii asupara lui.
Antont
QUOTE (jila @ 9 Apr 2004, 02:08 PM)
Cine Castiga Femeia Sau Masina?

Stai jos, nota 2!
Raspunsul corect e motocicleta spoton.gif
rofl.gif
Ares
Daca mi-e permis il voi sustine pe domnu' profesor Ghost...
E jale cu tineretu' asta domne smile.gif
mutulica
masina, apoi motocicleta
Leon
Nu se poate pe amandoua? hh.gif pls.gif pls.gif pls.gif
mutulica
Ba cred ca se pot imparti, cind e frumos motorul, cind ploua masina
Aramis
Of... Mai oameni buni, mai, ar trebui sa fiti lasati sa va descurcati singurei, fara sprijinul unei femei, atunci sa va aud... (nu vb neaparat de prietena, mama, sotie etc, femeia intervine in mult mai multe momente ale zilei voastre decat va dati voi seama...)
PS. sustin insa faza cu masina spoton.gif
mutulica
QUOTE (Aramis @ 13 Apr 2004, 09:08 PM)
Of... Mai oameni buni, mai, ar trebui sa fiti lasati sa va descurcati singurei, fara sprijinul unei femei

Ca sa vezi cum e atunci cind nu ne incurca nimeni?
Antont
QUOTE (Aramis @ 13 Apr 2004, 09:08 PM)
Of... Mai oameni buni, mai, ar trebui sa fiti lasati sa va descurcati singurei, fara sprijinul unei femei, atunci sa va aud...

Ai dreptate, ar fi groaznic yikes.gif ....N-ar mai fii cine sa stea in dreapta si sa urle " Nu depasi nebunule, vezi ca vine camionu', mergi mai incet, esti inconstient" etc rofl.gif rofl.gif ......

Pese:
Oricum motocicleta e pe primul loc by default spoton.gif harhar.gif
roflmao.gif
DeeDee
Eu zic ca ar trebui masina... dar daca va castiga masina sa va faca masina de mancare tongue.gif
mogaldeatza


he, he, asta ma duce cu gandul la bancul ala " De ce e mai buna o bere
decat o femeie!" yeah.gif .
Masina, da pe termen scurt.
mutulica
am robot de bucatarie, deci face masina de mincare, da?
si daca masina e faina se gasesc destule amatoare sa faca de mincare, problema e ca saracele nu se pricep la asta
Scarlett
rofl.gif dar nici masina la ce se pricep ele ..asa ca se trece la legea compensatiei ..fiecare cu treaba ei
mogaldeatza
clapping.gif
Acu le-ai dat subiect de gandire.Poate vreun geniu va inventa masina
CARE SA SE PRICEAPA LA TOATE roflmao.gif
mutulica
QUOTE (Scarlett @ 14 Apr 2004, 09:25 AM)
rofl.gif dar nici masina la ce se pricep ele ..asa ca se trece la legea compensatiei ..fiecare cu treaba ei

Fii mai explicita. la ce se pricep ele si nu se pricepe masina?
Crisse
QUOTE (Ghost @ 13 Apr 2004, 10:52 PM)

Ai dreptate, ar fi groaznic yikes.gif ....N-ar mai fii cine sa stea in dreapta si sa urle " Nu depasi vezi ca vine camionu', mergi mai incet, " etc rofl.gif rofl.gif ......


Ce te faci cand barbatul face asa? rofl.gif Arata el ca o femeie ohmy.gif ??? hh.gif
mutulica
barbatul e indreptatit sa faca asa
Scarlett
QUOTE (mutulica @ 14 Apr 2004, 11:11 AM)
Fii mai explicita. la ce se pricep ele si nu se pricepe masina?

Trebuie sa fie ceva ....

Parerea mea ..subiectiva normal
Crisse
QUOTE (mutulica @ 14 Apr 2004, 12:53 PM)
barbatul e indreptatit sa faca asa

Mutulica...ete na tongue.gif
Hydra
Castiga femeia...si masina si casa si copii..si pensia...cam tot smile.gif)
Antont
Deci, asadar, care este rofl.gif :
Ma simt obligat sa revin pentru a apara culorile alb-verde spoton.gif ......Deci ia mai terminati cu prostiile, deci da? jamie.gif rofl.gif (care este, evident tongue.gif )....
KAWASAKI e pe primul loc ohyeah.gif spoton.gif
mogaldeatza

Bineinteles! Spala, calca, gateste, nu vorbeste si daca te porti
frumos poate iti face si masaj seara innocent.gif
Scarlett
Cine ? Masina ? innocent.gif
Crisse
Daca barbatul face mancare,curatenie masina spala ...EU la ce sunt buna? rofl.gif



PS: Stiu sa folosesc cartea de credit, sa conduc masina, sa ma machiez, cochetez. Nu-i indeajuns? tongue.gif
mutulica
Crisse, nu e problema ca nu e de ajuns, ci ca e prea mult !
Crisse
Mutulica...moah tongue.gif

Atunci ar trebui doar sa conduc masina si sa folosesc cartea de credit? Asa e mai bine? wink.gif
mutulica
Ai vrea tu!
sa faci bine sa te aranjezi, ca altfel nu pupi nici masina si nici carte de credit
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.