Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Facem Maine?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
DeeDee
eu maine vreau sa fac ceva inedit, ceva nou pt ca m-am cam plictisit.... poate aveti sugestii
voi ce faceti maine?
rebel
hm. Faci cât mai multe clătite, ca să văd si eu dacă pot face ceva inedit prin a-mi doborâ propriul record =)
mutulica
nu stiu nici ce o sa fac azi...
Marcus
maine ma las de fumat rofl.gif rofl.gif rofl.gif
smoke.gif smoke.gif
Scarlett
si poimiine te apuci iar rofl.gif rofl.gif
47462
Maine poti face o plimbare prin parc ca sa vezi cum e vremea biggrin.gif sau pur si simplu ca sa simti norii desupra ta smile.gif
secunda
maine nu exista. niciodata nu vei trai maine.
traiesti azi, sau vineri, sambata, etc. dar nu maine. nu ajungi niciodata ziua asta. intotdeauna e intr-un viitor.

asa ca lasa pe maine asta si incearca sa iti faci ziua de azi cat mai frumoasa! cool.gif

Antont
Daca nu ploua miine ma duc la munte cu motoru sa beau un suc si sa halesc mici rofl.gif
BLANCA
maine ma duc sa mai caut rochii de mireasa...
trustbyte
nu ma mai trezesc la 8 fara un sfert...

smile.gif


skysurfer
Am o prietena si si-a luat rochie de la alb si negru. Am fost cu ea cand a ales-o. Abia astept sa te vad in rochie de mireasa Blanca. Poate pui si tu niste poze daca nu reusesc sa ajung macar la biserica. Am uitat exact cand e nunta. Pot sa caut dar vrei sa imi improspatezi memoria putin?
BLANCA
Alb si negru e Agnes Toma??? Nunta e pe 31.07.2004
Marcus
Blanca faci nunta impreuna cu sora mea ca si ea face nunta exact in aceeasi zi cu tine!
Culmea dom'le coincidenta..wink.gif

[edit] daca ma plictisex la ea la nunta atunnci trec si pe la tine...spoton.gif
BLANCA
veniti la mine la nunta ..va astept pe totii....pe 31.07 la biserica SF.SPIRIDON in Bucuresti ora 19.00 .Cine vrea sa vine sa ma vada e super invitat.....sunt of topic stiu...
Mara
Maine fac ciorba de fasole si dupa aia merg la plimbare cool.gif

@Blanca: da, e Agnes Toma, asa se numeste magazinul ei din Constanta wink.gif
DeeDee
maine vreau sa fug dar vreau sa fug de azi asa ca voi incerca sa imi corup prietenii sa mergem la munte cu masina
DeeDee
@Ghost multumesc pt idee dar din pacate inca nu am motor(Inca smile.gif) ) asa ca ma voi multumi cu masina
Antont
Cu placere rofl.gif ......Ia-ti moto cit mai repede, ca e mult mai fain decit cu masina wink.gif spoton.gif .....
DeeDee
Stiu ca e dar sa vezi ce ma bate Tyra ca ei ii e frica sa se urce cu mine si in masina pe moto nu am nici o sansa... Sper doar sa cunosc pe cineva sa ma invete dar... cred ca tot singura ma voi descurca. Si ca sa nu fiu offtopic deja ma imaginez pe sepentine cu motorul:))
genicon
Maine plec la Bucuresti. Cine vine cu mine? biggrin.gif
Elena Z
As veni io, numai ca nu am banii de avoin ca i-am beut rofl.gif

p.s: am fost o singura data in Bucuresti (azi vara) si pot sa zic ca am ramas placut impresionata desi toata lumea imi bagase in cap numai lucrurii rele devil.gif
Aramis
Maine? incep scoala cry.gif partea buna e ca se apropie bacul, si chiar ca vorbesc serios, de abia astept sa scap de el si de admitere wink.gif
DeeDee
Si eu incep maine scoala.. si eu am bac si sunt suparata ca inainte de vacanta am avut piciorul rupt si astfel am chiulit cam 2 luni cu tot cu vacanta dar asta e toata
genicon
Fetelor, si toti cei care aveti bacul... nu stiu cum faceti, cum nu faceti, dar dupa bac tre' sa ne intalnim neaparat sa bem si noi, asa, ca tot omul. Nu de alta... dar pana atunci sper sa ma insanatosesc si eu complet wink.gif
Antont
QUOTE (deliaalex @ 17 Apr 2004, 06:45 AM)
Stiu ca e dar sa vezi ce ma bate Tyra ca ei ii e frica sa se urce cu mine si in masina pe moto nu am nici o sansa... Sper doar sa cunosc pe cineva sa ma invete dar... cred ca tot singura ma voi descurca. Si ca sa nu fiu offtopic deja ma imaginez pe sepentine cu motorul:))

Las-o tu pe Tyra, nu te lua dupa ea, tu ia-ti moto spoton.gif ....Las ca se invata si aia, sigur gasesti tu pe cineva sa te ajute tongue.gif ...Da' sa nu incepi cu Ducati 999 rofl.gif .....
dead-cat
ia-ti un chopper.

500cmc sunt suficienti de inceput biggrin.gif
Antont
Neahh, nu chopper ca sint lenese tongue.gif .....
DeeDee
maine... maine .... maine ma duc la blestematul ala de liceu sa ma asculte blestematii aia de profi si sa imi dea blestematele alea de note
genicon
Ofofof! Ce post blestemat! laugh.gif
^Anne^
maine.......o sa fac acelasi lucru ca si azi......la scoala de dimineata sad.gif sad.gif sad.gif prin parc la o plimbare....sau daca ma gandesc mai bine cred ca voi face o plimbare cu rolele !!!
smile.gif smile.gif
DeeDee
maine ma duc la cumparaturi:) smile.gif smile.gif smile.gif
Vornicum
maine ma duc la alin , i-am promis ca-l vizitez week-endul asta.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.