Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Romania - Parte Componenta A Statelor Unite!!!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Mihai
Conform unui document secret, pus insa la dispozitia unui ziarist de la 'MachuPichu Times', se pare ca Romania urmeaza sa fie integrata in cadrul Statelor Unite ale Americii, urmand sa se numeasca Rosua! blink.gif

Mai multe informatii puteti citi la adresa http://www.hanuancutei.com/rosua.htm

Dupa lecturarea documentului de mai sus, va invit sa va expuneti opinia referitoare la aceasta hotarare.

Pentru mine este inacceptabila o asemenea decizie! Suntem romani si romani trebuie sa ramanem! 50.gif
Antont
E conspiratie masonica domne' ...Astia vrea guvern mondial si s'avem cipuri de computer implantate in cap sa ne poata urmari din satelit cum face nenorocitii aia de extraterestri. D'aia nea bagat astia si-n Nato, ca sa aiba pe cine sa faca experimente...Io zic ca tre' sa ia atitudine toti oamenii din tara asta care vrea sa faca ceva, sa mergem sa manifestam la guvern si la Iliescu 50.gif 50.gif 50.gif mad.gif
Jos dictatura masonica mondiala!!!!!
Diana-Maria
Da, bine... e 1 aprilie...
smile.gif
trustbyte
Dianaaaaa, ai stricat toata combinatia...trebuia sa intri si tu in hora dom'le biggrin.gif


smile.gif


jkd
decat UE prefer USA
de mult asteptam asta!
Vornicum
Daca tot sunt aicilea si pe deasupra din Rosua intreb si eu ca tot nerodu' , care este : Cand zisesi ca ne viziteaza ORCA, nene Mihai ?
Ca eu vreau sa schimb IP-ul de fricos ce ma aflu....
Zed
Vornicum , too late acum pentru un proxy smile.gif

(daca se numeste Rosua noi suntem Rosuieni ?! adica Rosuian si Rosuianca rofl.gif )
Vornicum
Anyway, nu vreau sa fiu rosuan. Vreau integrare in Mulania, vreau sa fiu romulan.
trustbyte
eu vreau sa fiu klingonian biggrin.gif


smile.gif


Aramis
daca e pe asa, eu vreau sa fiu din aceeasi rasa ca si consilierul Troy tongue.gif (parca asa o chema....)
Antont
Ce dracu' e aia ORCA? huh.gif
Vornicum
Buna intrebare. Mihai cred ca poate sa raspunda.

Dragoste si sex

Urmare a probelor irefutabile regasite de CNA, Consiliul National al Amfibienilor, si a materialelor dohotice din cadrul prezentului subforum s-a hotarat inchiderea acestuia pentru o perioada nedeterminata.
Adresele de IP ale celor ce au vizitat acest subforum au fost inregistrate, forumistii respectivi urmand sa primeasca vizita membrilor ORCA in zilele urmatoare. Ne cerem scuze pentru problemele intampinate

Oficiul Roman de Criminali Organizati, dar nu te lua dupa mine, s-ar putea sa gresesc....
Jazz
Desi nu crezui, nu crezui si nu crezui pana la urma tot am click-at si am picat in plasa.... rofl.gif
Vornicum
Mda... tzapa fir-ar sa fie! M-am intepat si eu.
Jazz
rofl.gif rofl.gif rofl.gif Romulan... din Mulania.... rofl.gif
Leon
QUOTE (Ghost @ 1 Apr 2004, 12:50 PM)
Ce dracu' e aia ORCA?  huh.gif

Orca smile.gif

user posted image
calfa
Mihai, ai reusit sa ma intrigi cu stirea asta. Am cautat pe Google si nu o sa va vina sa credeti, nu e pacaleala de 1 aprilie !
Folositi cuvintele cheie rosua si people si o sa vedeti cum vor arata cetatenii (people) noului stat (rosua) ! Incredibil ! smile.gif
Mihai
35 persoane pacalite aici. spoton.gif
Jazz
Pentru Mihai: tongue.gif
mutulica
39
desi stiam ce poate fi deja, nu m-am putut abtine sa nu clickui
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.