Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cea Mai Buna Emisiune Concurs De Cultura Generala
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Mass-media
Anthrax
Ce emisiune-concurs de cultura generala vi s-a parut a fi cea mai reusita?
Pentru mine a fost "Lantul slabiciunilor", pentru nu era suficient sa ai cultura generala pentru a castiga, era o lupta pentru a supravietui. Interesant era si faptul ca concurentii erau pe deoparte coechpieri, si pe alta parte adversari.

Stie oare cineva de ce televiziunile au scos din grila lor de programe astfel de emisiuni? Stiu ca aveau audienta destul de buna!
Mihai
Am adaugat in cadrul sondajului si emisiunea Infruntarea, ce a fost prezentata de Horia Brenciu, la National TV.

Eu am votat pentru 'Vrei sa fii miliardar', cred ca a fost una dintre cele mai buna emisiuni de acest gen.

Disparitia acestor emisiuni se pare ca este cauzata de un rating nu tocmai multumitor... unsure.gif
denise
"Vrei sa fii miliardar?' ramane cea mai buna...
Aramis
Si mie mi-a placut lantul slabiciunilor, si contrar multora, imi placea de Gheorghe, il consideram persoana cea mai potrivita pentru o astfel de emisiune... Mi-a mai placut si ruleta ruseasca, dar nu cu prezentatorul de acom care e un dejastru total, cu celalalt (imi scapa numele din pacate...)
E.B.E.
VSFM, chiar daca si aia era comerciala cat incape, macar avea stil, si moderatorul [sic! tongue.gif] era simpatic... Cel putin de la primul prag incolo, ca pana acolo era bataie de joc - desi unii nu stiau nici intrebarile alea blink.gif

Vreti o dovada? Exact ce s-a spus, ratingul a scazut, emisiunea a disparut. Concluzia: era buna! Quod Erat Demonstrandum. biggrin.gif tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.