Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:O Veste Buna
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
secunda
Ei, dragii mei,

azi e sarbatoare! e Buna Vestire! ziua cand Sfintei Marii I s-a dat marea veste ca va avea un Fiu.
aceasta a devenit apoi o veste buna pentru toata crestinatatea.

de-a lungul zilelor noastre, avem parte de vesti bune sau rele.

as vrea sa veniti aici sa spuneti lumii o veste buna! sa impartasiti bucuria voastra cu ceilalti!
sa ne bucuram impreuna!

veniti sa fiti in sarbatoare aici!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
zET
Pacat ca ti-am zarit spre sfarsitul programului thread-ul. Oricum, cred ca ar fi fost pacat sa te bucuri singura azi, asa ca, in acord cu tine, pot zice ca ziua aceasta imi aduce fericire in suflet. Sper sa fie cati mai multi oameni la fel de fericiti ca noi. Numai bine, Doamne-ajuta!
secunda
azi pe yahoo messenger am avut ca status: " cine are sa imi dea si mie o veste buna?"

si un amic, cu care nu am mai vorbit demult, vine si imi spune "cica iarna pleaca la rusi" smile.gif sper sa fie asa

dar altul a venit si mi-a zis "exist" rolleyes.gif in adevar, ce veste buna! exista un om care din cand in cand imi trimite o sarutare.

as vrea sa cred ca fiecare din voi are o veste buna de impartasit cu altii.

vestea mea buna de acum e ca e iar cald la mine. jamie.gif


mwah1.gif
Diana-Maria
Se pare ca Gigi Becali vrea sa il vada pe Cristi. Asta e cea mai buna veste pe care pot sa o dau. Si ma bucur nemaipomenit!
skysurfer
Hai ca nu pot sa cred. E chiar asa de adevarat? Pai ma apuc sa tine cu Steaua. Mai ar fi un om cu inima de aur oricat de prost e el. Daca il ajuta, sa ii dea Dumnezeu sanatate. Dar mai ales lui Cristi
Diana-Maria
Sper din toata inima sa fie adevarat si sa se faca ceva!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.