Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Varsta Drumetilor in Condica
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4
Endgegner
punctt... ani.gif chiar daca e sa fiu Off pe aici...
Cla
Si de la mine un ani.gif , ^mami^ punctt hug.gif flowers.gif
dascalita
La multi ani,punctt! mwah1.gif wub.gif Poate mama nici nu stie ce important e pentru tine lucrul acesta,poate pentru ea n-au importanta aniversarile,poate...sunt atatea explicatii!e bine ca n-a mai durat atat de tare,sa stii!
Kyklos
Maine intru in legalitate , serbez 18 primaverii clapping.gif dance.gif woot_jump.gif
dascalita
La multi ani si tot ce-ti doresti,copile! yay.gif 39.gif ani.gif
Kyklos
Am fost copil duduie , tanti cum doresti sa-ti spun rofl.gif spoton.gif tongue.gif woot_jump.gif rofl.gif tnx.gif
dascalita
blink.gif Nu cred ca ai macar cei 7 ani de acasa! cry.gif
Am o veste pentru tine...cine uita sa fie copil,traieste degeaba!
Si totusi...La multi ani!
Kyklos
Nu am vrut sa par malitios .....scuzama ca te-am jignit pls.gif tnx.gif
punctt
Endgegner, Cla si dascalita va multumesc pentru urari. smile.gif

hug.gif mwah1.gif
flori
Eu mai am un an...mai bine zis 7 luni si fac 50 laugh.gif cred ca o sa ma exmatriculati de la han! Da nu-i bai, important e ca ma simt tot la fel ca la 20 si chiar ma bucur ca am supravietuit pina acum. Cu vro 30 de ani in urma nici nu-mi imaginam...deh asta-i viata! wub.gif
Doamne ajuta sa ajung tot asa pina la 120 si sa ma simt tot ca la 20 ca nu mi-ar parea rau!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.