Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Varsta Drumetilor in Condica
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4
Vornicum
Dragi hangii,hangite si drumeti care ati poposit la Hanul Ancutei va rugam sa treceti in condica varsta ca sa avem astfel o evidenta a celor care au trecut pe aici.
Pentru inceput o sa-mi scriu eu etatea.


22 ani forever young
E.B.E.
Hmm... cam personala intrebarea... mai ales pentru hangite si drumetii de sex femenin, nu crezi? tongue.gif

Pentru cine isi seteaza data de nastere varsta se poate afla din View Profile...

Poate ar fi mai interesant sa adaugi un poll, pe categorii de varsta... pana-n 20, 20-25 etc...
Vornicum
Nu stiu daca mai pot.
Daca cineva poate sa ma ajute (dintre moderatori sau admini).
1.pana in 18 2. 18-25 3.25-35 4.peste 35
Multumesc.
secunda
unii oare isi modifica varsta ca sa aiba acces la "dragoste si sex"? 43.gif
Vornicum
nu cred. au votat dar nu s-au anuntat. nu risca nimic astfel wink.gif
genicon
Buna idee! Daca nu se argumenteaza, daca nu se zice public... macar o statistica sa avem si noi. Noroace! wink.gif

Edit - eu am 19, spre 20. Dar se stie deja biggrin.gif
E.B.E.
24, copii, 24... tongue.gif
rebel
17 ? yup, 17.
Ares
Nu vreau sa par carcotas, dar s-a mai facut un asemenea sondaj, cu o "baza" mai larga... pentru curiosi, rezultatele sunt disponibile in sectiunea "Media-Kit" a Hanului wink.gif (http://www.hanuancutei.com/media-kit/)
Vornicum
carcotas nu e un cuvant negativ wink.gif
s-a risipit tot farmecul. A inceput frumos, s-a terminat brusc si dintr-o data. hh.gif hh.gif
georgeones
Eu am 18 ani ohyeah.gif
Diana-Maria
Inca 30. biggrin.gif
... Sau 15 pe-un picior!
wink.gif
fargakos
Peste putin timp implinesc 23 biggrin.gif
nefertiti-old
Si eu INCA 30. laugh.gif Desi unii spunca mintea mi-ar fi intrat la apa. woot_jump.gif
mutulica
Eu am fost precoce. la 6 ani aveam mintea de acum. mai conteaza altceva?
Hydra
35 de primaveri dar arat bine ca la 55:))
Figaro
minor
MonicaV
Am 33 de ani.
Antont
Io sint un batrinel libidinos rofl.gif . Fetelor, haideti la nenea sa va dea o bombonica biggrin.gif mwah1.gif
genicon
Porcule! N-o sa mai mananc bomboane in viata mea, ca o sa am in minte vorbele tale. rofl.gif
Antont
roflmao.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif tongue.gif
Afrodita
Nu stiam io de ce ma tot uit cu scarba la bomboanele ce le am de fo 2 luni prin buzunare...Noroc de unii amici ce mai mananca din ele,ca nici sa le arunc nu m-andur rofl.gif rofl.gif
Antont
rofl.gif rofl.gif ...Hai mai, ca n-am fost prin Bucuresti acu' doo luni rofl.gif mwah1.gif
Afrodita
Ok,ok, te cred tongue.gif

Btw: io am 21, merg pe 50 biggrin.gif Si ma simt perfect , ca la 79 biggrin.gif
bdl
Om batrin, si .... nu mai zic nimica, gata.... jamie.gif
Tyra
Imbatranim fratilooooooooooor! Nu mai vreau! Nu zic unde am votat! biggrin.gif
rebel
Chiar că îmbătrânim ...
secunda
sau poate doar ne rascolim cu timpul si el in mila lui ne mai ingaduie ani, luni, zile...

fiecare varsta are farmecul ei.
tinerete fara batranete si viata fara de moarte?

povesti, fratilor, povesti... si nici acolo nu a fost de bine parca... 43.gif

uneori as vrea sa am iar 17-18 ani. doar pentru ca as vrea sa o iar de la capat. iar intotdeauna viata ti se schimba la aceasta varsta.
dar am ajuns la concluzia ca viata o poti schimba de ai vointa si de ai curaj. nu varsta conteaza. ci ceea ce ne dorim cu adevarat.

poate daca nu am mai tine cont de varsta ne-am elibera de multe stereotipuri si prejudecati.
am fi mai liberi sa ne cunoastem unii pe altii. sau mai bine zis, mai dornici.

in fine... mwah1.gif



ps: Ghost-ule... cand ne-am vazut nu am mancat bomboane, nu? 6.gif
Marcus
secundo!!!!!!!!!!!!! vrei sa ai 17-18 ani ca sa o iei de la capat????

pai eu ce sa mai cred acum ca am chiar 17 ani si 8 luni! Mi-e frica sa pasesc. Na! Din cauza ta!

sweatingbullets.gif

PeSe: Io am votat la 18-25. Na ca ma dau mare
secunda
3,1415926535 , paseste fara grija rolleyes.gif
insa niciodata sa nu uiti ca poti oricand sa o iei de la capat de simti ca nu ai ales bine.

imagineaza-ti o camera. si vrei sa fie a ta. primul lucru care trebuie sa il faci insa e sa intri in aceea camera. sa stai putin acolo si abia atunci vei stii de iti place sau nu cu adevarat.

daca ai pleca si nu ai incerca sa vezi cum e, vei ramane intotdeauna cu impresia ca aceea camera era ideala.
mai bine sa iesi din ea, cautand alta camera, decat sa ai regretul ca nu ai incercat-o.

fie asadar sa ai curajul sa alegi dupa cum inima-ti doreste si sufletul te indeamna!

si nu uita, clepsidra o poti intoarce oricand dintr-o singura rasucire.
intotdeauna va curge acelasi nisip, de fiecare data insa altfel.

mwah1.gif
Aramis
Dupa cum stie majoritatea populatiei de pe aici am 18 ani biggrin.gif dar varsta exacta e 18 ani 8 luni, 23 de zile 7 ore si 53 de minute biggrin.gif
Vornicum
secunda ,ne-ai ametit cu 2 posturi gigant dar tot nu ne-ai zis varsta.
Deci....
secunda
dupa cum spuneam-ete am ajuns sa ma citez 43.gif
poate daca nu am mai tine cont de varsta ne-am elibera de multe stereotipuri si prejudecati.
am fi mai liberi sa ne cunoastem unii pe altii. sau mai bine zis, mai dornici.


so...as vrea sa vad daca e asa spoton.gif
calfa
Ce paradox ! MonicaV avea doar 18 ani la "evenimente", iar unul mai batran, ca mine, e mai putin "nostalgic". wink.gif
Vornicum
nostalgic, nostalgic dar inca nu ia antinevralgic wink.gif
calfa, tu cu cati te mandresti?
georgeones
Cred ca Secunda are 50 de ani d-aia nu vrea sa ne spuna tongue.gif
MonicaV
Nu e nici un paradox. Fata de o persoana mai in virsta, am trait in acel sistem o mai mare parte a vietii mele, inclusiv primii ani de viata, care formeaza personalitatea si trasaturile de baza ale omului, ca dovada ca am trait aproape jumatate din viata mea in Canada (o sa fie exact jumatate la 36 de ani) si tot nu am mentalitatea si accentul oamenilor din Canada. Daca m-as intoarce in Romania, as fi oarecum rupta de realitate in propria mea tara fiindca nu am mai fost acolo din 1989, dar nu ar fi evident, pentru ca am un accent de bucuresteanca si am crescut la Bucuresti. Aici, ma dau de gol fara sa vreau ca sint venita din alta tara cu toate ca aici mi-am trait viata de persoana adulta, nu in Romania.
dromihetes
peste 35 laugh.gif laugh.gif
ia te uita la vornicel cum ne baga la gramada pe astia in mid 30's cu pensionarii biggrin.gif biggrin.gif
mai baga si tu o categorie acolo: 35-45 sa zicem
se vede ca ai 22 de ani si crezi ca ce-i peste 35 de ani e babaciune biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Vornicum
Absolete, saru'na!.
Marcus
QUOTE (secunda @ 28 Mar 2004, 02:38 PM)
si nu uita, clepsidra o poti intoarce oricand dintr-o singura rasucire.
intotdeauna va curge acelasi nisip, de fiecare data insa altfel.

Ma uimesti !
Onix
21 am tongue.gif
Nana Floare
25 girlchat.gif sad.gif
an_dra
29.fix are fata asta thumb_yello.gif
Crisse
QUOTE (secunda @ 28 Mar 2004, 02:38 PM)


imagineaza-ti o camera. si vrei sa fie a ta. primul lucru care trebuie sa il faci insa e sa intri in aceea camera. sa stai putin acolo si abia atunci vei stii de iti place sau nu cu adevarat.

daca ai pleca si nu ai incerca sa vezi cum e, vei ramane intotdeauna cu impresia ca aceea camera era ideala.
mai bine sa iesi din ea, cautand alta camera, decat sa ai regretul ca nu ai incercat-o.

fie asadar sa ai curajul sa alegi dupa cum inima-ti doreste si sufletul te indeamna!


moah SECUNDICA. Imi place cum gandesti rofl.gif
Crisse
QUOTE (dromihetes @ 1 Apr 2004, 08:50 AM)
peste 35 laugh.gif laugh.gif
ia te uita la vornicel cum ne baga la gramada pe astia in mid 30's cu pensionarii biggrin.gif biggrin.gif

Ehei la 22 se simt atat de batrani de au impresia ca nu mai ajung pana la 35 rofl.gif

Noi ..ceilalti punem varstele pana la 75 wink.gif ca si AIA is oameni smile.gif
FaiLuRe
Ma mandresc cu 23 de ani, pe care o sa ii implinesc dupa sarbatorile de Paste.Deci inca un berbec la Han smile.gif
Ares
Boshorogu' asta de fatza are 8373 de zile si inca mai misca... biggrin.gif
Crisse
Tinerelule spoton.gif , ...pe cand 8395 wink.gif ?
Ares
In fix 22 de zile tongue.gif
Crisse
Ehe, ce varsta wink.gif Multz'ani de pe acum smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.