Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Soft Pt. Grafica
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Software, Hardware si Programare
Antont
Sint paralel cu grafica pe calculator, exista ceva program cu care sa pot sa fac asta?(vreau sa-mi "impodobesc" motocicleta, si am nevoie de un program nu foarte complicat, care sa-mi permita sa fac un "preview", sa-mi fac idee cum va arata.
QUOTE
Btw, stie cineva daca exista un program de grafica pe care sa-l poate folosi si un habarnist ca mine, care sa-mi permita sa introduc poza motocicletei, si sa "adaug" sau sa "scot" ce vreau(modele, stickere, culori, etc)? Sa incerc sa experimentez un pic
Valheru
corel
photoshop
painter shop pro
ulead photo express
si nu mai zic ca e naspa
pt stikere recomand corel
Antont
tnx.gif
Astea pe linga design-ul stikerelor(de ex. Corel) imi permit sa vad si cum va arata motocicleta cu noua infatisare? Asta ma intereseaza cel mai mult...
Valheru
mah ... acu ce sa iti zic ...
va trebui sa importi o poza cu motocicleta si sa te apuci sa lipesti desenul pe ea .. sa-i tai perspective, sa-l rotesti ... treaba al naibii de urata ... parerea mea
dar cred ca exista pe net si softuri pt cosmetizat motorul ....
Antont
Thanks man...Daca zici ca nu prea merge, o sa caut atunci un soft special pt asta, daca nu gasesc, ramin la "the old fashioned way", adica o sa compar modelele la fata locului smile.gif .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.