Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:3 Motive De Sarbatoare La Han!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Han
Mihai
Astazi avem 3 motive de sarbatoare la Han! yay.gif

Forumistul Numarul 2000

user posted image

Are un nume special: Pax.
Bine ai venit si cat mai multa Pace la Han. thumb_yello.gif

Forumistul 2000 insumand doar conturile validate. Daca includem si conturile nevalidate, forumistului numarul 2000 este bolovan.


Mesajul Numarul 100.000

user posted image

Mesajul a fost trimis de mine (sorry.gif). Este vorba de un mesaj in care ii urez bun revenit Melindei.

user posted image
aici

Mesajul Numarul 100.000 insumand doar mesajele prezente in momentul de fata in baza de date. Incluzandu-le pe cele sterse de admini / moderatori sau in urma unor erori, mesajul 100.000 este acesta.

Vizitatorul Numarul 300.000

Vizitatorul numarul 300.000 conform Statistici.ro. In momentul de fata se pare ca serverul Statistici.ro este down, insa cand acesta va reveni online va fi contorizat si al 300.000-lea vizitator. thumb_yello.gif


Cat mai multi forumisti care sa aprecieze arta de a conversa, mesaje de calitate si vizitatori interesati de subiectele dezbatute la Han! thumb_yello.gif clapping.gif yay.gif
halcyon_lll
Good Job! Si la mai mare... spoton.gif
LigiaB
Mai Mihai!!!! clapping.gif
Excelent job! Chiar citeam la un topic cite sute de ore ai investit ptr Hanul acesta, cata munca, cita oboseala, uite ca ai castigat, (wow!!!) vorba lui Sorin! Who dares wins!

Sincere felicitari ptr succesul meritat! smile.gif thumb_yello.gif
mutulica
Are dever Hanul!
Zed
Felicitari Mo....... innocent.gif aa... Mihai clapping.gif
Ares
Felicitari Mihai si complimentele mele acestui stabiliment respectabil care-mi este dragul nost Han drunk.gif
La mai mareee!!! clapping.gif

PS. Si inca o data jos palaria (in fine, coifu' in cazu subsemnatului) pentru munca din spatele acestor incaperi calduroase si primitoare!
denise
Hei, alte trei motive de ... sarbatoare! ohyeah.gif 1.. 2...3... cool.gif
Felicitari! drunk.gif clapping.gif clapping.gif clapping.gif
ypsilonalpha
Chiar ma intrebam de ce nu se sesizeaza nimeni wink.gif de iminenta acestor doua evenimente (mesajul 100.000 si userul 2000). La mai mare! thumb_yello.gif
Clopotel
Minunat thumb_yello.gif la cat mai multi membrii si mesaje ... putem face partid si ... sa castigam alegerile ... spoton.gif si sa cucerim planeta ...

Pe langa acestea, astazi, eu mai am doua motive de bucurie:
1. Ca am reusit sa gasesc Hanul mai devreme - caci acum nu stiu daca mai apucam sa citesc mesajele scrise inainte ...
2. Ca tot citind eu mesaje la greu pe Han, mi-a venit o idee ... si am inceput un proiect betooon ohyeah.gif

si ar mai fi si al 3-lea dar nu-l spun ca nu vreau sa trezesc invidii jamie.gif

FELICITARI HANGITEI si TUTUROR OASPETILOR !
axel
Parca a fost alinierea planetelor! smile.gif
E.B.E.
Felicitari si din partea mea... Eheeee, nu e ca pe cand eram eu tanar aici,pe la 1200 si ceva de membri tongue.gif
Mara
Multi ani traiasca
Multi ani traiasca
Laaa muuuulti aaaaaaani!

clapping.gif clapping.gif clapping.gif

Felicitari Mihai si tuturor forumistilor! La mai mare!
E.B.E.
offtopic: Hehe si acuma vad... pentru mine e al patrulea motiv de sarbatoare: postul dinainte a fost al 600-lea. drunk.gif
menthoru'
felicitari Hanule, hangiule si hangito! asteptam 3000 / 200000 / 400000 smile.gif
Mihai
Multumesc tuturor pentru urari! sorry.gif

Se pare ca Statistici.ro este din nou down... ii rog pe cei ce stau acum mai mult timp online sa faca un print-screen la numarul 300.000, nu stiu daca voi fi prezent atunci la Han. biggrin.gif Multumesc. smile.gif
menthoru'
Hai ca incerc eu Mihai.
Mihai
Multam fain! thumb_yello.gif

Inca 38 de vizitatori pana la 300.000. Veeeeniiiti la Haaaaan!... rofl.gif
menthoru'
Si cel de-al treilea motiv de bucurie ... stampilat, parafat, autentificat. Dovada autentica:
Mihai
yay.gif clapping.gif
Multam, menthoru'! thumb_yello.gif
menthoru'
sorry.gif cadoul meu pentru premierea de azi wink.gif thumb_yello.gif la mai mare!
Anthrax
Multe multe felicitari si la cati mai multi membrii!
user posted image
Scarlett
Felicitari Mihai .., Hanule ..si forumistilor

Restul au cam fost spuse de antevorbitori ..asa ca eu doar imi scot palaria si clapping.gif clapping.gif clapping.gif
ypsilonalpha
Bag de seama ca la Han sarbatorile vin in haita, ca sa zic asha rofl.gif actualmente musteriii H.A. au scris 149.333 de mesaje (deic se apropie vertiginos de cifra rotunda de 150.000), iar numarul de useri a ajuns la 2951, iarasi foarte aproape de o cifra rotunda-rotunda, si anume 3.000. wink.gif

Serenity
ohyeah.gif Bravo mai! Jos palaria.. mwah1.gif


We are the champions!
We are the champions!
No time for losers
'Cause we are the champions!


king.gif yay.gif
fis_tic
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Cand fericirea este prezenta nemotivat este tot motiv de scadere sau adunare.
exergy33
QUOTE(axel @ 13 Mar 2004, 11:46 PM) *
Parca a fost alinierea planetelor!

... nu cumva intr-o ordine nefasta unsure.gif
Erwin
Nu. Hanul a prosperat mulți ani după aceea. Īnsă a decăzut cu explozia blogurilor și apoi Facebook. Totuși, n-a dispărut cu totul și īncă mai sunt pe-aici useri care promovează īn continuare Arta de a conversa. thumb_yello.gif
SORIN
A decazut din cauza unor moderatori care vorbesc mult fara sa aiba ce sa spuna!!! Doar de dragul artei de conversa!!! Multe prietenii legate aici continua pe alte plaiuri si aici urmeaza ca ultimul ce inchide usa sa nu uite si lumina!!

Pacat, dar asta e....

Sorin.

dascalita
Nu cobi, Sorine, caci mie imi place hanul! Tare as vrea sa redevina ce-a fost candva...Adevarat spui, aici am legat cateva prietenii trainice, si cred ca nu numai eu!
Deci, va rog sa nu ma lasati singura pe aici, caci eu NU sting lumina, sa stiti, pentru ca mi-e frica pe intuneric! sorry.gif
tikky
Nu esti singura, dascalita rolleyes.gif
Erwin
Sorin, se pare că nici nu mai sunt pe-aici moderatorii ăia pe care ești supărat. Nici măcar Mihai nu mai este admin de cānd ai plecat. Așa că eu īți zic: bine ai revenit la Han! spoton.gif
Cla
QUOTE(Erwin @ 17 Jun 2012, 06:13 PM) *
Nu. Hanul a prosperat mulți ani după aceea. Īnsă a decăzut cu explozia blogurilor și apoi Facebook. Totuși, n-a dispărut cu totul și īncă mai sunt pe-aici useri care promovează īn continuare Arta de a conversa. thumb_yello.gif

Ah, ce ma enerveaza Facebook, pentru mine e un spam.
Oameni de pe Luna, Marte, Venus sau din groapa Marianelor cica vor sa se īmprieteneasca cu mine.
Ce prostie... ooh.gif
Am auzit ca multi nu mai pot fara Facebook.
Am zis "Du-te baiete, gaseste-ti o fata, beti o bere si va futeti fara laptop si messenger"
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.