Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Ati Face Daca Ati Participa La Big Brother?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Big Brother
Ramane sa vedem cat de mult ne apreciem personalitatea sau sa constatam daca vom fi falsi doar din cauza "las' ca da mai bine asa..."
Big Brother
Prerea mea este ca mai bine pierzi pe mana ta decat sa te inseli in privinta personalitatii pe care vrei s-o adopti... Voi ce spuneti?
E.B.E.
offtopic: welcome.gif to HA, Big Brother!
ontopic (sau poate tot offtopic? unsure.gif): Nu as participa la Big Brother. Nici pe bani.
offtopic: O sugestie: in loc sa scrii doua posturi consecutive, foloseste butonul "Edit" pentru primul post si adauga ce vroiai sa scrii intr-al doilea. Mentine topicul compact smile.gif
denise
@BB - Incep sa am serioase indoieli in ceea ce te priveste. hmm.gif
Verifica-ti PM-ul , te rog.
Big Brother
Multam! Nu prea ma pricep cu d'alde d'astea...
mutulica
m-as distra la maxim, si m-ar durea in cot de camerele lu' astia
cred ca as fi dispus sa renunt si la ... stiti voi ...
Unu
As solicita producatorilor sa scape de Andreea Raicu 50.gif
mutulica
Ba s-o tina...
Antont
Daca as participa la BB, mi-as combina vreo 2 prieteni turbati sa vina si ei, ne-am lua bere si tigari la greu, ne-am aseza in mijlocu' casei si am bea ca porcii....tot timpul in afara periodei de repaus(aia e cind am pica rapusi de bautura, dupa care am lua-o de la capat) rofl.gif .......Si evident, ni s-ar rupe de camerele de luat vederi si de ce-ar zice cetateanu' ala la microfon rofl.gif rofl.gif ....
Big Brother
Cert este ca ne potrivim la chestiunea in cauza pt. ca asta am de gand sa fac... Pana una alta trebuie sa iti mentii tonusul si personalitatea...
Sunt convins ca (imi) va fi greu dar cu rabdare tutun si bautura au trecut si rusii prin razboaie..
Raman al vostru prieten Big Brother
PS: Voi ati face sex in casa?
Credeti ca v-ar avantaja in ochii opiniei publice? nonono.gif
Marcus
Nu m-as duce acolo ca sa ma dau in spectacol, ca vai eu fac sex in casa, ca vai ce bun sunt, ca vai ma duc si ma imbat ca porcu... ca uite ce smecher sunt. nu asta e scopul concursului in sine dar multi nu stiu asta. wink.gif
mutulica
Da care e scopul concursului?
Antont
QUOTE (3 @ 1415926535,10 Mar 2004, 02:43 PM)
Nu m-as duce acolo ca sa ma dau in spectacol, ca vai eu fac sex in casa, ca vai ce bun sunt, ca vai ma duc si ma imbat ca porcu... ca uite ce smecher sunt. nu asta e scopul concursului in sine dar multi nu stiu asta. wink.gif

Mie personal toata damblaua asta cu BB mi se pare un nonsens (exceptie facind sacu' de bani oferit respectivului sau respectivei care are norocu sa ramina pin la capat in casa aia), da' ma rog, e alegerea fiecaruia...Da' nu m-as duce acolo sa stau toata ziua cu capu'nfipt in carte cum probabil ai face mataluta, doar ca sa dai bine pe sticla ca sa voteze 'telectualii. Si care e problema daca vreunu/vreuna ar avea chef de orgii pin' casa, sau betii ca porcu, etc? Singurii care fac pe smecherii sint aia care-o dau in filozofii si fitze de doi bani ca sa para mai interesanti.
Si in incheiere lamureste-ne si pe noi care e scopul concursului? O fi draq vreo adunare de masoni si alte alea si noi nu stim rofl.gif mwah1.gif ......
Antont
QUOTE (Big Brother @ 10 Mar 2004, 12:54 PM)
Voi ati face sex in casa?

Io as face, cu conditia sa nu fiu rupt de beat si sa am probleme cu erectia yikes.gif , ca m-as face naibii de ris in fata natiunii rofl.gif ...

QUOTE
Credeti ca v-ar avantaja in ochii opiniei publice?

De opinia publica mi s-ar rupe la maximum, sincer sa fiu rofl.gif ....Oricum cred ca bosorogii si incuiatii nu se prea uita la BB, mai ales ca scenele de sex(dac'ar fi sa fie) s-ar difuza noaptea, cind aia dorm sau se uita la stiri in reluare rofl.gif spoton.gif ....
Mara
As innebuni sa stau inchisa pentru 4 luni intr-un loc, m-ar stresa lipsa intimitatii, dar in afara de asta... mi-ar fi placut sa stau la bere cu Ghostu si sa ma sparg de ras cand cu... problema rofl.gif
Antont
@Mara
rofl.gif rofl.gif mwah1.gif ....Rautate ce esti rofl.gif ....Da' daca beam numai o bere doua ce te faceai rofl.gif rofl.gif ?
Nea' Caisa
vedeta nationala rofl.gif
Antont
Tocmai mi-a venit o idee geniala rofl.gif ....Sa mor io de nu l-as pune la BB pe cetateanu' ala cu "imaginea personala este o arma mortala", si eventual niste discipoli, si ca sa fie circu' complet as mai baga citiva masoni, si eventual ceva credinciosi, da' obligatoriu de confesiuni diferite, musulmani, ceva atei, etc rofl.gif rofl.gif ...Moaaa, va dati seama ce ar fi acolo, lupte seculare ce vor dura aproape patru luni, etc rofl.gif ...Atunci sa vedeti show de show, audienta, etc...Distractia lumii, ce mai spoton.gif rofl.gif ....
Pese:
@Big Brother:
Te rog eu mult de tot, roaga-l pe producatorul emisiunii sa citeasca aici biggrin.gif ...
Nea' Caisa
eu as baga in casa conducerea prm'ului, ca tot nu termina ei la nici o emisiune tot ce au de spus rofl.gif i'as lasa 4 luni sa vad daca se epuizeaza rofl.gif
Big Brother
Daca vreunul dintre noi e sanatos inseamna ca n-are nik la chicioare... biggrin.gif ]
E buna ideea cu PRM-ul dar cred ca s-ar impusca unii pe altii conform zicalei ca nu stie stanga ce dreaq face dreapta...
@Ghost...
Am sa amintesc de voi si de han prin chestii de genu': buhuhuuuu.... si alte de-astea...
Ma bucur ca sunteti SANATOSI! rofl.gif

@Mara
Da' ce te faci soro daca bea narodu' vin rosu?
Pe unde scotzi talika trikoiu( nu merje kamasa ka iese cacofonie) sac!

Raman al vostru fidel T.
ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
Antont
Sa ai bafta omule spoton.gif !
Cind se intra in casa, sa ma uit si io la premiera biggrin.gif ?

Pese:
Daca cistigi si vrei sa-mi faci cadou un zx6r, sa stii ca nu refuz rofl.gif mwah1.gif spoton.gif ...

Succese spoton.gif
Big Brother
Saru' mana boier dumneavoastra.
Sa ai paine pe masa, femeie frumoasa si-o Kawasaki bengoasa. ohyeah.gif rofl.gif thumb_yello.gif
T. ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
Mara
QUOTE (Ghost @ 10 Mar 2004, 05:12 PM)
Da' daca beam numai o bere doua ce te faceai rofl.gif rofl.gif ?

Cum ce??? Ma duceam in camara si mai aduceam bere laugh.gif

"Da' ce te faci soro daca bea narodu' vin rosu?" Eeee, asta e alta poveste... Depinde acum cat vin bea, daca le combina cu bere...oricum, ar fi fost alta poveste wub.gif
Marcus
QUOTE (mutulica @ 10 Mar 2004, 03:09 PM)
Da care e scopul concursului?

In primul rand este un concurs si trebuie sa te conformezi regulilor in general. In particular, nici o regula nu permite ca un concurent sa-l ignore pe BB (vocea) iar alcoolul nu e permis decat in situatii de exceptii (zi de nastere, etc) si chiar si in aceste situatii cantitatile sunt limitate. Cade ideea cu imbatatul ca porcul in mijlocul casei wink.gif .

In al doilea rand, se urmareste atitudinea, reactia concurentilor in fata unor provocari mai mult sau mai putin inedite; concurentii trebuie sa dispuna de anumite calitati, sa fie sociabili, deschisi, si nu in ultimul rand sa aiba un psihic puternic daca vor sa aiba vreo sansa sa ramana in casa. CHIAR SI IN CASA BIG BROTHER SE URMARESTE ARTA DE A CONVERSA.
Premiul in bani este motivatia financiara a concurentilor pt a razbi.

mutulica
Neah....
cred ca scopul concursului e sa faca televiziunea audienta, si pe seama audientei bani

asa ca ei spera pe sex in casa, discutii spumoase sau controverse pe care sa le poata comenta si relua, etc.

nu cred ca ar baga ei banii asa doar de dragul conversatiei ...

mamaaaa, ce sec am spus-o. miam taiat si mie cheful. blink.gif
ce sictir am in mine...
Antont
QUOTE (mutulica @ 11 Mar 2004, 09:06 PM)
mamaaaa, ce sec am spus-o. miam taiat si mie cheful. blink.gif
ce sictir am in mine...

Sec, da' la marele fix spoton.gif
Da' cu sictiru ce e, n-ai avortat? rofl.gif rofl.gif
Antont
QUOTE (Mara @ 11 Mar 2004, 05:17 PM)
QUOTE (Ghost @ 10 Mar 2004, 05:12 PM)
Da' daca beam numai o bere doua ce te faceai  rofl.gif  rofl.gif ?

Cum ce??? Ma duceam in camara si mai aduceam bere laugh.gif

"Da' ce te faci soro daca bea narodu' vin rosu?" Eeee, asta e alta poveste... Depinde acum cat vin bea, daca le combina cu bere...oricum, ar fi fost alta poveste wub.gif

rofl.gif rofl.gif
Nu refuz nici berea, nici vinu' rosu, da' sa stii ca nu le combin. Acu' ce ai fi adus din camara e decizia ta spoton.gif rofl.gif mwah1.gif ....
mutulica
QUOTE (Ghost @ 12 Mar 2004, 02:47 AM)
Da' cu sictiru ce e, n-ai avortat? rofl.gif  rofl.gif


Nu mi-a iesit ieri, mai incerc azi...

Mai, iti dai seama daca as apare asa gravid la big brother, si as renunta la sarcina acolo in direct, ce audienta le-as trage?
Antont
Succese spoton.gif rofl.gif ....
Sint sigur ca ai avea un succes enorm la BB, eu in locu' tau as pune copirait pe idee rofl.gif biggrin.gif
Mara
QUOTE (Ghost @ 12 Mar 2004, 02:49 AM)
Nu refuz nici berea, nici vinu' rosu, da' sa stii ca nu le combin. Acu' ce ai fi adus din camara e decizia ta spoton.gif rofl.gif mwah1.gif ....

Ei atunci as fi incurcat-o blush.gif trebuia sa prestez... la bere, ce altceva?! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Antont
QUOTE (Mara @ 12 Mar 2004, 04:38 PM)
Ei atunci as fi incurcat-o blush.gif trebuia sa prestez... la bere, ce altceva?! rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Ei, daca nu esti fana vin rosu, e clar ca n-aveai de ales si trebuia sa prestezi...la bere, ce altceva?! rofl.gif rofl.gif rofl.gif mwah1.gif rofl.gif
Marcus
QUOTE (mutulica @ 11 Mar 2004, 09:06 PM)
Neah....
cred ca scopul concursului e sa faca televiziunea audienta, si pe seama audientei bani

asa ca ei spera pe sex in casa, discutii spumoase sau controverse pe care sa le poata comenta si relua, etc.

nu cred ca ar baga ei banii asa doar de dragul conversatiei ...

De acord chestia asta se afla in spatele peluzelor... dar chiar si asa nimeni nu s-ar uita la BB doar de dragul de a-l vedea pe ala beat ca porcu.
Antont
Domnu' 13,14, vad ca sinteti blocat pe o faza rofl.gif ......Traume din copilarie, ceva? rofl.gif rofl.gif rofl.gif
mutulica
care ala sa fie beat ca porcu?

si cred ca gresesti, iti dai seama daca ala beat ca porcu face circ ce s-ar aduna lumea?
Marcus
"care ala sa fie beat ca porcu?"
QUOTE (Ghost @ 9 Mar 2004, 12:11 AM)
ne-am lua bere si tigari la greu, ne-am aseza in mijlocu' casei si am bea ca porcii

mutulica, poate iti faci timp sa citesti postarea mea:

QUOTE
In primul rand este un concurs si trebuie sa te conformezi regulilor in general. In particular, nici o regula nu permite ca un concurent sa-l ignore pe BB (vocea) iar alcoolul nu e permis decat in situatii de exceptii (zi de nastere, etc) si chiar si in aceste situatii cantitatile sunt limitate. Cade ideea cu imbatatul ca porcul in mijlocul casei  .


Eu am iesit din discutia asta care trebuia sa se incheie mai demult.
Antont
@13,14:
diespam.gif
Acu' nu stiu daca ai observat sau nu, da' subectu' asta e la Poiana' lu Iocan, nu la filozofie...Asa ca n-are rost sa te iei asa de in serios si sa te agiti ca sprayu'n tub smile.gif...Nu stiu daca-ti vine sa crezi, da' pe bune ca am vazut masoni cu simtul umorului mai dezvoltat decit tine rofl.gif rofl.gif ...Apropos, te-ai gindit la o cariera in CNA?, cred ca ti s-ar potrivi, si ai putea sa-i executi pe decadentii aia care este cind arata la BB oameni care fac sex sau beau, fir-ar ei sa fie de porci care dau exemplu prost tineretului de aur al tarii rofl.gif harhar.gif
No offence, da chiar ma distrezi spoton.gif rofl.gif ......
Mara
QUOTE (Ghost @ 13 Mar 2004, 01:10 PM)
cind arata la BB oameni care fac sex sau beau, fir-ar ei sa fie de porci care dau exemplu prost tineretului de aur al tarii

rofl.gif rofl.gif rofl.gif Da' nu te mai potolesti, mai omule, o data??? Rad ca tuta, de una singura tongue.gif
Antont
rofl.gif mwah1.gif Nu ma pot potoli ca tocmai mi-am deschis o bere reeeceee ohyeah.gif tongue.gif ....Iti dai seama ca mai lipseste vinu' rosu si casa BB ca sa-l shochez definitiv pe 13,14 spoton.gif rofl.gif rofl.gif
menthoru'
Nu as participa in viata mea. Nu-mi place sa ma dau in staba in halul ala.
clara
Iti trebuie foarte mult timp liber pt asa ceva. De unde rezulta ce vieti "interesante" au cei care au atat timp de pierdut.
mutulica
Ma PI, da te suparasi bre. Las ca fac cu Ghost bigbroteru nostru cind ne-om vedea. asa de ciuda lu' reguli si a lu' cna
Antont
S-a facut, da' bigbroteru nostru se va numi Pig Brother rofl.gif ....Io vin cu numele si cu beutura, tu aduci niste albe ca zapada evil.gif spoton.gif rofl.gif ...
mutulica
Bine Ghostule, acuma daca or scapa si Albe ca Zapada de Copsa mica, n-o fi chiar bai nu?

Care o fi mai cel de-a stat cu noi pe forum?
Mara
a spus ca numele ii incepe cu "T"...
Big Brother
Tino... cum vi s-a parut? jamie.gif
Mihai
Bine ai venit la Han, prietena -viitoarea sotie- a lui Tino! welcome.gif tongue.gif

Mie mi se pare un tip ok, calm, cu bun-simt. Cred ca are sansa sa stea ceva timp in casa...
Chiar ma gandeam, parca seamana putin cu Soso din punct de vedere comportamental. tongue.gif Asta la o prima vedere... Sper sa aiba si succesul sau! thumb_yello.gif

Apropos, ai observat ca fetele din casa sunt gata oricand de... atac? jamie.gif
Mara
unsure.gif aaa, ma scuzi, dar n-ar trebui sa fii in casa BB?!

Edit: laugh.gif si sa-ti pastrezi calmul in caz de... snog.gif
Mihai
A trecut pe la Han putin. rofl.gif

Cred ca este prietena lui. tongue.gif
Big Brother
Mercic! Si eu sper acelasi lucru... in ceea ce priveste fetele nu am de ce sa-mi fac griji. smile.gif

Restul concurentilor cum vi se par?
Mihai
QUOTE
in ceea ce priveste fetele nu am de ce sa-mi fac griji


Dar in ceea ce priveste baietii? rofl.gif Am inteles ca 4 concurenti au avut si relatii homosexuale...

Despre ceilalti concurenti te invit sa discutam in cadrul topicului Big Brother si Concurentii Sai - Cine Va Castiga (click!). thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.