Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire Martie 2004
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Tyra
Bun! Acum sa nu ne mai incurcam in alte date! A trecut 1 Martie. A facut si Hanul 1 an. Haideti sa vedem cand ne intalnim. De fapt... haideti sa stabilim o intalnire pt luna martie. Va fi sau nu? Si daca da... unde?
Am auzit o propunere pt 707 in Romana. Sustin ideea. Alte pareri?
menthoru'
Sunt si eu de acord cu locatie, deci ... VOT PRO
Mara
Scuzati ignoranta: unde vine 707 asta?
Ares
S-ar putea sa fi uitat eu tot felul de mijloace de transport (mai ales masinile si motoarele personale rofl.gif ) dar in mare cam asa ar arata o harta smile.gif
Tyra
Ares, bravo! Te-ai gandit f bine sa pui o harta. Deasupra barului 707 e si un internet. E destul de usor de gasit.
black ice
Ramane sa stabilim data....
melinda
Sper sa ma pot alatura voua, de aceasta data!... V-ati gandit si la o data sau macar o zi a saptamanii? Dar la o ora?
Multam' si eu pt. harta! mwah1.gif
Tyra
Avand in vedere ca sunt destul de putine raspunsuri, mai asteptam ceva timp inainte sa stabilim data. Locul in principiu e stabilit.
Tyra
Haidem, domne`, tre` sa trag de voi? laugh.gif
genicon
Vin. Stabiliti ce si cum... da creca o sa beau nectar laugh.gif Vreau sa ma las de baut, sa fiu baiat cuminte biggrin.gif
menthoru'
loooooooooooooooool. daca vin eu te duc pe brate acasa smile.gif sau te pun in taxiu tongue.gif
Afrodita
Mie una mi s-a cam acrit de "graba" si "avantul" pe care-l au multi forumisti cand e vorba de intalniri...Asa ca, va zic doar atat: daca se organizeaza vreo intalnire trimiteti-mi un sms cu ora, data si locul si fac tot posibilul sa ajung...Atata timp cat lucrez de noapte pot veni pana in ora 9 seara oriunde...Si cu asta am terminat ce-aveam de zis la capitolul asta. tongue.gif
motzart
Tyra..aveai o intrebare la care nu ti-am raspuns... Acu o sa intelegi mai bine raspunsu... biggrin.gif

A...si sa stii ca nu merge cu trasu de forumisti...asculta un veteran in meseria asta...
...vrei intalnire forumistica?...vb cu cei cu care vrei sa te vezi...
...de cand a inceput luna martie, eu am partcicipat la 3 intalniri forumistice rolleyes.gif ...micute dpdv al numarului de persoane participante, dar intr-adevar superbe...(cine stie, cunoaste jamie.gif )
Tyra
Uite... sunt cativa abonati pe care stiu sigur ca ii voi vedea. Vad ca Ryan n-a mai dat nici un semn de viata... O fi plecat din tara? unsure.gif
menthoru'
Eu propun sambata asta (13 martie) ca zi de intalnire. Locatia ...707.
Mara
Da' eu nu-s in Bucuresti in week-endu' asta sad.gif Na, sa va distrati... ce sa mai zic cry.gif
menthoru'
E doar o propunere ... sa vedem ce spun si restul.
Tyra
Daca e 13, nu vin! Pe bune!
menthoru'
Am observat ca ai devenit putin superstitioasa lately smile.gif NP. Hai sa o lasam pe saptamana viitoare intrucat vad ca si Mara e plecata in week-end-ul asta si oricum ii luam pe forumisti cam din pripa. Ok!
Ce spuneti de vineri 19 martie AC ?
Antont
QUOTE
Ce spuneti de vineri 9 martie AC ?

Adica o sa va intilniti ieri? rofl.gif
menthoru'
Scuze a fost greseala mea. Am papat un 1. Am rectificat. E vb de 19 martie AC (vineri)
Tear
La ce ora ? La club 707 ?
menthoru'
707 ziceam ca e accesibil tuturor ( Pta Romana )
Ora o stabilim acum cu toti pentru ca unii scapa mai devreme de la munca altii mai tarziu. Probabil 18:00 - 19:00.
Mara
Ce bineeeeeeee. Abia astept sa ne vedem! mwah1.gif
Tear
Sorry, pentru mine e imposibil seara. Da' tare mi-as dori sa va intalnesc... Asta e... Raman cu dorinta. Nu e singura ce nu o pot realiza.
Ahriman
Presupunand ca are loc o intalnire,cum se vor recunoaste intre ei forumistii?
Mara
Pai stabilim care sa ajunga mai devreme, il punem sa cumpere o revista si o agita pana cand se aduna toti, ha? Nu eu rofl.gif
Ares
Sa fie asta problema... Pai poza lui Menthoru' troneaza peste tot, mai sunt si altii care au poze... Unii se cunosc deja (vedeti ce a zis Mozart), etc.
Chiar ar fi frumos sa fie asta o problema rofl.gif
Catalin
QUOTE

Presupunand ca are loc o intalnire,cum se vor recunoaste intre ei forumistii?


laugh.gif

Crede-ma, forumistii se recunosc de la o posta! Nu e o problema...
Tyra
Asa e... cam superstitioasa in ultima vreme. Pe 19 e oK. Daca nu trebuie sa plec in afara Bucurestiului in ultima clipa (cum fac de obicei de altfel) vin!
Daca plec, anunt inainte.

Forumistii care si-au anuntat aparitia au (majoritatea daca nu toti) poze la "peripetii la gura sobei"-"pozele forumistilor";
sau la "intalniri forumistice".

Mie mi-ar conveni mai mult duminica sau in cursul saptamanii, sambata de obicei e f aglomerata. Duminica dupa-amiaza, chiar daca plec din Bucuresti, pana in ultima zi a saptamanii ma intorc de obicei.

Sa vdedem ce voteaza majoritatea! Eu sunt PRO duminica!
menthoru'
Desi eu am zis vineri (19.03), sunt de acord si cu duminica (21.03). In concluzie orice ati vota eu vin sigur.
Arktu
19 Martie (Vineri) la 707. Ce ora? Cata lume vine pana acum?
Eu vin.
melinda
Cred ca mi-ar surade si mie ziua de vineri (cea viitoare tongue.gif ): lucrez foarte aproape de Romana si ar fi mai comod sa vin direct de la serviciu (doar daca nu hotarati sa ne intalnim pe la 21:00!!!). In concluzie: cred ca merg si eu cu un vot... spoton.gif
Tyra
E bine vineri!
Stabiliti voi ora. Eu prefer dupa amiaza, dar vin si seara, nu e problema!
menthoru'
Sa ramana ora 19:00 ?

sau ... 18:59 wink.gif ?
black ice
18:32? biggrin.gif

In principiu, daca nu se iveste nimic neprevazut, vin.
Arktu
si cate secunde?! rolleyes.gif
Mihai
Bine ai revenit la Han, Melinda! welcome.gif

Long time no see... rolleyes.gif
Tyra
Menthoru... sa fie in mod clar ora 19! Sau orice minut dupa, in afara de 59. Deci vineri 19 mar le 19. smile.gif
menthoru'
Asa ramane Tyra.

Vineri 19 martie. Ora 19:00. Bar 707 ( Pta. Romana )
Afrodita
Ok, voi fi acolo biggrin.gif

Off topic :Melindaaaa mwah1.gif uite-asa mai da omu' de tine mwah1.gif Bine ai revenit,sper sa ai la fel de mult timp ca inainte si sa te recitesc cu maaaare placere..P.S.Ai vazut ca ai avut noroc? wink.gif
trustbyte
as vrea sa vin si eu da' nu promit nimic.

ultima data n-am ajuns sad.gif

s-a notat oricum. ora 19 pe 19 in 707. thumb_yello.gif


smile.gif


Mara
Eu o sa ajung mai devreme? Asa pot sa ma fac ca astept pe altcineva rofl.gif rofl.gif rofl.gif
menthoru'
Putem astepta impreuna Mara smile.gif jamie.gif
Tyra
Vineri vin si cu forumista Lizard (am spus forumista pt ca cineva a crezut la un moment dat ca e baiat tongue.gif )

Sa ne vedem cu bine! Aduc si aparatul de fotografiat!
menthoru'
Super Tyra, la intalnirea din MatSport ne-a salvat Cameron cu Nokia ei cu camera foto ... ca altfel ... ramaneam nepozati!
Hi hi ... abia astept sa va vad ... fetze noi biggrin.gif
Mara
QUOTE (menthoru' @ 14 Mar 2004, 03:21 AM)
Putem astepta impreuna Mara smile.gif jamie.gif

ok. Ajung pe la 6.30. Poate stau de una singura juma' de ora devil.gif
menthoru'
Gotcha ... eu stau super aproape asa ca nu o sa fie probleme ...
Tear
Unde ? Pe Ana Ipatescu sau in Piata Victoriei ?
menthoru'
Stefan cel Mare
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.