Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:1 Martie 2004
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
AIWA
Intrucat am intrat in luna martisorului de aproape 1 minut va doresc o primavara incarcata de fericire! flowers.gif
Afrodita
Multumim Aiwa si tie la fel mwah1.gif O privara frumoasa si un an plin de bucurii si impliniri smile.gif
Jazz
Ce dragut esti tu, Aiwa! mwah1.gif Si tu sa ai o primavara incarcata de soare si caldura din partea celor din jur.
Prieteni dragi, primavara e atat de aproape !!!!! clapping.gif dance.gif
LigiaB
How sweet! smile.gif Mersi frumos, o primavara insorita si tie. smile.gif

***

Am primit un martisor 'desenat' pe o felicitare de la un prieten din Ro, si tare m-am bucurat. Sa va spun sincer, nu am mai vazut un martisor de ani si ani... Deasemeni, imaginea ghiocelului pus de Mihai, m-a aruncat in copilarie...m-a inveselit... Thank you Mihai! smile.gif
Vegas2002
O primavara "super" ,tuturor forumistilor si din partea mea clapping.gif
Likurici
Multumesc frumos pentru urare.
Numai bine, tuturor.
nefertiti-old
Desi cred ca am mai spus-o pe undeva, o primavara frumoasa si vesela tuturor! mwah1.gif
BLANCA
La multi ani si la o primavara insorita..eu asa imi doresc caci si ziua mea d e nastere e primavara..vreau flori multe si copaci infloriti ,ce as putea dorii mai mult
Petru
Urez tututor cele mai calde si frumoase impliniri odata cu venirea noului anotimp si sa nu uitam ca prospetimea Primaverii ar trebui sa fie un model pentru fiecare dintre noi!!!
cameron
Va doresc o primavara frumoasa si calda,..care sa va insenineze inima si sufletul!
calfa
Martie fericit,
albi ghiocei,
rauri de prieteni,
tineretea naturii,
izvoarele muntilor,
suflet implinit,
o minune,
relaxare la Han ...

... pentru toate fetele, dar si pentru fetele baietilor ce viziteaza Hanul. flowers.gif flowers.gif flowers.gif
E.B.E.
Vai, multumecs flumos! wub.gif sorry.gif

La fel si din partea mea. 1 Martie Fericit!
genicon
O primavara excelenta tuturor si un an pe masura!
fargakos
O primavara cu mult soare in viata voastra va urez si eu, iar forumistelor noastre dragi cele mai calde urari de fericire si sa fiti iubite! love.gif flowers.gif
greenhorn
user posted image
o primavara frumoasa tuturor...

flowers.gif (cu putina imaginatie arata si a ghiocei) biggrin.gif
Mistinguett
O primavara frumoasa tuturor! Sa fiti iubiti!
denise
Azi, cautand pe net niste martisoare virtuale, am dat intamplator peste urmatorul text:


"Martisoare de suflet, martisoare de carpa, martisoare de complezenta, martisoare de tinichea, martisoare de trup, toate daruite la intalnirea dintre fete si baieti, femei si barbati, intr-o zi in care sunt scoase la suprafata sentimente si gesturi vitale, gesturi de copii prinsi cu martisorul in piept. Toate acestea ascunse intr-un plic stampilat cu un gand de femeie. Data postei - 1 martie etern, expeditor - barbatul anilor ‘30 din secolul XX, barbatul trecut de treizeci, baieti, destinatar - fete, femeia anilor pierduti, femeia anilor trecuti, femeia... O zi, intai martie, in care genul feminin isi impodobeste pieptul, aidoma veteranilor de razboi la zile mari, o zi in care genul feminin se impodobeste de frumos. Martisoare de suflet, martisoare de carpa, martisoare de complezenta, martisoare de tinichea, martisoare de trup, toate daruite veteranelor de frumos intr-o zi in care invatam din nou sa ingenunchem in fata gratiei, in fata unei stari fara de care femeia ar fi mai saraca. Se naste de “martie intai” o emotie foarte mare. E un cadou pentru toti, deopotriva femei, barbati, fete si baieti, si, mai mult sau mai putin invatati, ne straduim sa n-o risipim ca pe o aripa, ci s-o folosim ca pe un zbor. Martisoare de suflet, martisoare de carpa, martisoare de complezenta, martisoare de tinichea, martisoare de trup, toate ca niste pasari mici venite sa se piarda pentru o zi si mai mult in respiratia fetelor si femeilor gata sa le primeasca zborul."


(Autor: Marius Tucă)


TriRegnum
Pentru toate forumistele:
user posted image

Copyright Figaro! (sper ca nu ma omoara Figaro ca am imprumutat de la el acest martisor pentru a-l darui minunatelor noastre forumiste)
Tear
Multumim, TriRegnum ! N-ai nici o grija, te salvam noi din mainile lui Figaro, daca te prinde ! smile.gif Da' nu cred ca ti-ar face ceva ! Figaro e pasnic. Poate altii....sau altele... Scuze, parinte ! wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.