Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Software - Client Pentru Email
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Software, Hardware si Programare
Mihai
Ce client de email folositi?

Eu am incercat: Outlook, IncrediMail, TheBat!, FoxMail si Eudora.

Si pana acum ultimul mi s-a parut a fi cel mai bun...
Ares
Am incercat si eu cam tot ce ai enumerat tu... Si pana acum cel mai multumit am fost de unul pe care nu l-ai inclus in lista (si este si free) - Netscape Mail 7.1
Este adevarat ca se incarca un pic mai greu, dar la calculatoarele puternice din ziua de azi nu mai este o problema, este functional, are filtre de junk (destul de bune), poate sa se joace cu mai multe conturi, etc... Asta-i preferatul meu...
iuli
Pe Windows folosesc Outlook (care e ok daca e computerul tau si poti fi Administrator... dar e cam nasol de configurat altfel). Si Evolution imi place, dar nu cred ca exista versiune de Windows.
black ice
Folosesc Outlook, din comoditate.

The Bat! 2.0 am incercat de curand, mai mult pentru filtretele de spam decat pt altceva. Mi se pare destul de bun...
Tudy
Outlook 2003. Are o grămadă de facilităţi în plus comparativ cu versiunile precedente... thumb_yello.gif

Am mai folosit IncrediMail, Eudora si Pegasus Mail.
E.B.E.
Mozilla Thunderbird...
malric
Acasa, in Linux, Evolution - care seamana destul de mult cu Outlook-ul si are si multe din facilitatile acestuia.

La servici Outlook 2002.
manuel11g
Eu am ramas la Outlook !!!
Pot sa zic ca folosit cu agenda din windows ete perfect pentru nevoile mele
petman
Am incercat Outlook dar am trecut in mod iremediabil pe The Bat.
Este foarte configurabil si foarte bun pentru gramada de conturi pe care o am de verificat..... ohmy.gif
YoyoMan
Eu colosesc Outllok dar am capatat niste virusi de toata frumusetea din cauza asta... E cel mai sigur mod de a lua virusi si tot il folosesc pentru ca imi place si m-am obisnuit cu el....
E.B.E. cum e Mozilla Thunderbild? Merita banii? ohmy.gif
Tudy
Thunderbird e free, si il poti downloada aici. spoton.gif
YoyoMan
Am instalat Thunderbird si e chiar fain. Poate renunt de tot la Outlook hmm.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.