Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Greu Lucru Pe Care L-ati Facut Vreodata...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
gypsyhart
Sa ma iert pe mine insumi
doice
a fost....sa iert, dar cred ca oricat as incerca nu voi reusi sa uit.
Vexx
Poate pare simplu la prima vedere, dar cel mai greu lucru pe care l-am facut vreodata a fost sa pun un punct...si cand te gandesti ca e doar o apasare a pixului pe hartie: "."
...si de atunci decad, in fiecare zi cu cate un segment...format din cateva puncte...si-mi pare rau ca am facut-o, dar era inevitabil...macar orgoliul mi-a ramas intact. Nu l-a pus EA...


Edit: Sa bem ceva...sa uitam! mellow.gif
bufnitza
Doua questii : sa nu fiu linga cel care mi-a fost "tata" cind a trecut dincolo .
sa spun "nu" cererii in casatorie a celui pe care l-am iubit , si-acum imi trece ...

Pese : inca nu m-am acceptat , am mult de munca in sensul asta , da' nu ma las ! cool.gif
Cinderella
Cel mai greu lucru pe care trebuie sa-l fac acum este sa suport singuratatea.....
sbal
Greu de raspuns.Ce-mi vine acum in minte este cum am reusit sa misc din loc o elice de vreo doua tone.
rebel
Să mă trezesc dimineaţa să mă duc la şcoală, mānca-ţi-aş!
Darth Revan
Cel mai greu lucru pentru mine este sa ii ajut pe cei ce si-au pierdut increderea in fortele lor sa si le regaseasca / sa ii scap pe cei timizi de cosmarul lor. Nu am reputat inca nici un succes in aceasta privinta.
Contessina
sa traiesc fara el.
Sushi
am ingropat-o pe mama ...
Oiski-Poiski
a fost sa nu pot participa la inmormantarea lui tata

Felina
sa ma decid daca sa fac avortul sau nu
Dani
am renuntat sa fac asta --> smoke.gif... tentatia unei recidive este foarte greu de stapanit si de ignorat rolleyes.gif
cri-cri_d'Amour
cel mai greu lucru...mhh... sa trag de scanduri intr-o vara pana mi-a iesit prin....muschi... smile.gif ca deh , nu ma angaja nimeni ca viitoare studenta pt o luna , doua. si iaca, am facut-o si pe asta! in rest...prefer sa nu comentez. cool.gif
Kyklos
In clasa a 9-a...la biblioteca...terminasem icoana ...si profesoara a observat ca nu am ce face si dau semne de plictiseala ....mi-a dat de lucru .
A umplut o galeata cu apa si a pus putin detergent...nu am stiut ce vrea sa faca...mi-a arata ficusul din coltul bibliotecii....imens ohmy.gif plin cu frunze...copac in toata splendoarea plin de purici , a spus sa curat frunza cu frunza ...dupa trei ore am terminat cu chiu cu vai treaba...de plecat nu puteam sa plec (a doua zi ma punea sa curat iar ficusul...sa-mi termin treaba )...parea o munca de sisif ...sa iei frunza cu frunza ....
Kristin
MEREU mi-a fost extrem de greu sa iau o decizie, cand aveam de ales intre mai multe. Hm.. balanta, ce vreti ? (ar spune amicele mele de cafea...)
janine
sa imi pierd tatal ...
yronick
Abstineta totala timp de 38 de zile
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.