Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cupluri Celebre : Barbatul Mai Mic !
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Vedete si anti-Vedete
necromanc
As vrea si eu ca toti cei de pe forum care stiu un cuplu celebru in care barbatul este mai mic decat femeia sa il posteze aici.

Vreau o lista cat mai mare smile.gif

Thx !
menthoru'
Justin Timberlake ( 23 ) - Cameron Diaz ( 32 )
necromanc
Nu la ani ! devil.gif Am uitat sa mentionez ... la inaltime , dar e buna si varianta asta cu varsta.
Mihai
Danny de Vito & Rhea Perlman

user posted image
LigiaB
Uite aici diferenta. tongue.gif Eddie Murphy si sotia lui Nicole. Ea e cu un cap mai mare, cred ca are tocuri rolleyes.gif dar ....

Sint de citiva ani impreuna, media ii lasa in pace si sint f fericiti...cred... rolleyes.gif
Likurici
Tom Cruise & Nicole Kidman
S-au despartit, dar sigur nu din cauza diferentei de inaltime.
user posted image
SORIN
Carmi si Sorin de la Han...Carmi pe masa si Sorin in picioare pe scaunel rofl.gif rofl.gif

Cine nu crede sa vada la Care E Pozitia Preferata?? haha: roflmao.gif

Sorin.

ps. Carmiiiiiiii..cand aduci scaunelu?? mwah1.gif
mutulica
Mutulica si Alba ca Zapada...
inainte sa apara printul...
necromanc
Fara misto ! smile.gif Hai ... ca lista e micuta micuta , inca !
LigiaB
Hai ca iti mai zic eu de doua cupluri dar nu am poze, cauta tu tongue.gif pe internet. Chiar le-am vazut pozele intr-o revista...

Jack Black cu prietena lui Laura Kightlinger (sper ca am scris corect) ea e cu un cap mai inalta decit el.

Ben Stiller cu sotia lui (Macia!) Christine Taylor. Deasemeni ea e mai inalta si cind isi pune tocuri....she is up there... laugh.gif
mogaldeatza

OLIVE SI POPEY roflmao.gif
Tyra
Roxana Ciuhulescu si orice iubit al ei de pana acum. Momentan e cu un tip mai tinerel... pana acum a fost cu unul mult mai in varsta.

Cred ca o sa-si gaseasca cu greu unul "la inaltime".
vllad
Lars Ulrich(metallica) si nevastasa - 1 cap si
Mrs. Rogers
Ioan Gury pascu si navasta-sa ( sper ca mai sunt impreuna)
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.