Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:1 Martie - Intalnire
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Afrodita
Avand in vedere ca pe 1 martie hanul face frumoasa varsta de un anisor, m-am gandit ca nu ar strica sa-l sarbatorim, asa cum numai noi stim s-o facem.
Nu e nevoie de martisoare(cum se speriase Geniconu tongue.gif) , ci doar de prezenta voastra.Intalnirea sa fie mai pe seara, pe la 5-6 pt ca majoritatea avem munca si scoala. Locul il stabilim pana luni dimineata.Deci:propuneri si inscrieri aici biggrin.gif
Cine vine? biggrin.gif
menthoru'
sper ... sper ... sper ... anunt duminica sau luni dimineata prezenta mea. depinde f mult de un program pe care inca nu-l stiu pt. luni. vreau sa vin!!!
Afrodita
Ok..Vezi cum faci, poate vii tongue.gif Oricum eu si cu black ice vom fi acolo...Banuiesc ca si Genicon, sa vad ce zice si Cain...Sper sa ne adunam mai multi. biggrin.gif
menthoru'
Aha ... sa aduceti hartiute d-ale "post-it" ca sigur eu cu geni ne luam la battle smile.gif
Afrodita
Am un carnetel special pt asa ceva si are multe multe hartiute...Numai sa veniti tongue.gif...Sunt curioasa pana maine seara cine se inscrie si cati unsure.gif
Tyra
Sper sa ajung si eu! Mai ales daca vine si menthotu ohmy.gif oops! Kiss kiss wink.gif
menthoru'
OOOOOooooooops...... ce-am facut? ce-am facut?! HA? Hmm.... CE? Eh ... om vedea! B'bye
marky
Deci unde ne intalnim ? ph34r.gif
atta
mare eventiment mare, vin si eu!!! URAAA tongue.gif.
trustbyte
daca din 5-6 devine 6-7, ma-nscriu si eu...pana la ora 17 e munca, asa ca...

fixati o ora si un loc....



smile.gif






Afrodita
Ok,Ora 6 seara, e bine? Unde ne vedem? Care sunteti bucuresteni, ce "carciumi" sunt prin centru, ca nu prea am habar...
fargakos
Pacat ca nu-s bucurestean, c-as fi venit si eu. Asa ma rezum sa va transmit prin net tuturor d-soarelor si doamnelor de 1 martie niste floricele flowers.gif iar voi baietilor sa beti o bere si pentru mine wink.gif drunk.gif
genicon
Eu abia maine plec spre Bucuresti. Daca sunteti de acord sa ma primiti imputit si adormit dupa mersul pe tren... incerc sa vin. Dar asta inseamna ca tre' sa-si sacrifice cineva un SMS sa stiu si eu unde sa vin biggrin.gif

Edit: Daca e sa ajung si nu e greva blink.gif ... ora mea de sosire va fi 20:30 - 21:00...
Afrodita
Am vorbit in seara asta cu Tyra si ne-am gandit noi ca e bine ca maine sa ne vedem in barul 707 de la Romana, la ora 18.00.
Poate merge cineva sa ocupe o masa, 2? Ca eu nu am cum ajunge mai devreme de 6, ca deja sunt rupta de oboseala si pana maine sigur nu-mi revin,asa ca va trebui sa dorm cat mai mult posibil sad.gif
Genicoane , stii unde sa vii tongue.gif...Intarziatii si cei care nu ne cunosc sa caute o masa cu cel putin 5 galagiosi cu berile in fata...Sigur vom fi noi aia biggrin.gif
Deci, pana la urma cine vine? Cati suntem?
menthoru'
ufff ufff o sa ma bateti crunt dar cred ca pana la 20:00 nu pot veni. sper sa mai gasesc pe cineva atunci sad.gif
black ice
Avand in vedere graba....si toate celelalte, eu zic sa o lasam pe saptamana viitoare. Sarbatorim 8 Martie biggrin.gif
genicon
Mda... si eu am pierdut trenul de la 14, urmatorul e la 5:30, ceea ce inseamna ca ajung in gara dupa 22... deci cu siguranta nu pot veni azi.

Daca tot e sa o lasam pe saptamana viitoare... de ce nu 9 martie? drunk.gif ohyeah.gif
black ice
OK, nu conteaza, 8-9, ne organizam pana atunci.
motzart
...stiu ca sansele tind catre 0...da' ma gandeam sa va zic ca plec la munte sambata...adik pe 6 martie...cu cel putin Maria si o prietena de-a ei...
...si ma gandeam poate mai merge cineva...Geni? blacky? afro? Tyra? Catalin? menthoru? marky? secunda? Rose? cameron? Cain? pretorian?.........anybody?..........
Tyra
Tin sa va anunt ca de 1 Martie am avut febra si abia m-am tarat pana la baie. De 8 Martie... nu mi se pare o idee geniala. Asta e o sarbatoare a femeilor, trebuie petrecuta alaturi de iubiti, tati, bunici etc. Acum, sa fie tacamul complet... "parerea mea".

@Motzule, ti-am explicat cum e cu muntele. Nu trebuie sa te superi ca nu prea vrea lumea sa vina. Gandeste-te ca oricum tu te duci cu prietenii tai, nu trebuie sa te "ofuschezi" ca altii prefera sa nu mearga. Pt plecatul la munte iti trebuie ceva energie, timp liber si resurse financiare cat de cat. Ca sa ramai acasa nu-ti trebuie decat multa lene.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.