Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lauda
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
xex
Hai sa vedem care e cel mai laudaros dintre voi!!!
Vreau sa aud cele mai tari laude... o sa dau un premiu la sfarsit; asa ca luati-l ca pe un concurs.

Cu dedicatie ptr Mogaldeata!


De ex: EU CAND ERAM MIC, AVEAM GATU' ASA DE LUNG CA TREBUIA SA MA URC PE SCAUN CA SA AJUNG SA MA SCARPIN IN CAP.
Zed
Eu sunt foarte cuminte innocent.gif .
mutulica
intr-o zi am lipsit 3 zile de acasa
denise
Eu sunt si mai cuminte decat Zed! innocent.gif
Mihai
Denise si Zed sunt asa cuminti si ascultatoare... multumita mie. devil.gif harhar.gif
denise
rofl.gif Ladies and gentlemen, we have a winner! The one and only: Mihai! rofl.gif
Nana Floare
Eu sunt rusinos ca o fata mare... girlchat.gif
mutulica
Mi-am amintit ca sunt virgin
SORIN
Mutulica!! Asta-i lauda?? laugh.gif Am o reteta buna de a te scoate din aceasta faza nasoala rofl.gif rofl.gif

Mare panarama mai esti thumb_yello.gif

Sorin.
OMU'BUN
Acu' nu ca ma laud, wink.gif dar chestii ciudate mai patesc si eu: O data eram la tara si s-a intamplat sa fac dus. Dar abia dupa ce am terminat mi-am dat seama ca la tara nu am apa curenta si nici dus, ci un corcodus!
Altadata am fost atat de aiurit, incat am mers cu masina vreo trei zile fara sa-mi dau seama ca mi se terminase combustibilul!...
Dar cel mai bine m-am simtit cand Adrian Mutu mi-a promis ca divorteaza de nevasta-sa daca intervin pe langa englezi sa joace fotbal undeva in zona!... Si stiti ca eu sunt un Om bun!... cool.gif
mutulica
Ce reteta?
Zed
Mihai , tu macar crezi ce ai scris acolo ?!Ma refer strict la mine . brow.gif
Mihai
Bineinteles, foarte cuminti si ascultatoare. Iar 'multumita mie' nici nu mai este cazul sa amintesc. cool.gif
Zed
Mihai , imi amintesti de un cantec : It's just an illusion yeah.gif rofl.gif
denise
Zed, vrea cu tot dinadinsul sa castige concursul laudarosilor! Lasa-l, sa aibe si el o bucurie!
Mihai
Rivalii cauta sa incheie pace inca inainte de inceperea unui razboi, constienti de imposibilitatea de a se opune. cool.gif

harhar.gif whistling.gif
denise
rofl.gif Mihai, esti off-topic, propun stergerea mesajului! ohyeah.gif
Mihai
Nope, era la capitolul 'Laude'. harhar.gif
Bineinteles, laude adevarate. cool.gif
Zed
Cata modestie si siguranta de sine . cool.gif
mutulica
Am in plan sa ramin in continuare virgin
Carmi
@Mutulica :question: Sunt greu de indeplinit planurile?
Nea' Caisa
sunt multe chestii la care e bine sa nu fie demitizate..
dar la sex, nu subscriu.. tongue.gif
mutulica
@Carmi - In cazul meu nu... prea. De aia ma si laud
xex
Eu am gatul asa de lung, ca trebuie sa ma urc pe scaun ca sa ajung sa ma scarpin in cap. 43.gif

Bravo, Mutuluca!
Cel mai tare pana acum.
mutulica
de azi ma apuc de chestii serioase
Serenity
In momentu` asta am realizat ca din boxe se auzea o manea... Somebody shoot me!
mutulica
mi-am luat role, v-am spus?
allexa
Am primit manusi de box de care sunt atat de mindra ca le-am facut si poza. tongue.gif Partea mai dureroasa ca trebuie sa le si folosesc. rofl.gif
user posted image
Jazz
Allexa,
Sa le folosesti sanatoasa! wink.gif

Later:
woot_jump.gif Am cumparat on dvd cu Billy Blanks! Sa te tii ce rea am sa devin... mad.gif
mutulica
imi iau motor. sa n-avem vorbe
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.