Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Tare Mesaj De Pe Han
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Tyra
Care e cel mai tare post de pe Han? Un citat, o amintire, orice!
FaiLuRe
Greu de spus... prea multe post-uri... iti trebuie un an sa le citesti pe toate.
Tyra
Imi place la nebunie unul dintre editorialele lui Genicon. Cred ca ala e cel mai tare post.
rossi
Formox
Musteriu

Mesaje: 2
Inscris: 28-January 04


Singurul post de pe han a lui Formox...dupa care a cazut in tacere...cred ca sa emotionat smile.gif_ Oricum m-a facut sa rad:P




Salutare la toata lumea ! in mod special Tyra si BmwPower ) sunt un membru nou care o sa va sacaie o sa va bata la cap o sa va ... ce sa mai... o sa va faca sa papati masini pe paine . Mai vb acum am treaba )

--------------------





Dupa care urmeaza repllica din partea lui axel : Hai ma formox, baga aici masinile pe paine cu care te-ai laudat, ca altfel primul tau mesaj imi suna: "stati sa vedeti ce o sa fac... fiti pe faza... asezati-va bine in scaun... dar mai stati, ca acum sufar de ceva impo...constipatie"




Bine, sunt o groaza care merita sa fie mentionate...dar am simtit ca trebuie sa fie unul funny la ora asta..
Vornicum
Interesant topic. Un fel de Top post. spoton.gif

Ia sa caut eu putintel pe aici ...
Cla
Serios, sunt multe, dar ce mi-a placut cel mai mult a fost Vornicum astazi:
QUOTE (Vornicum)
Daca incearca unu sa faca pa desteptu in Poiana e bine sa fie pregatit pentru ce urmeaza rofl.gif


Superb!! rofl.gif
Vornicum
Hai ca i-am zis-o!!!! Pai cine se crede el de se ia de musterii astia de este la Han?
E clar ca nu ne cunoaste ! rofl.gif
Ala de i-am zis-o acolo e spion de pe alt forum. S-a ratacit in Poiana ca Mutu prin Europa. tongue.gif

Fitz atentzi ce a zis spionu ( ca altcumva nu pot sa-i zic )
Interesant subiect nu?
Doar sa scriem, orice, pentru ca da bine?
Totusi eu aveam pretentii


Stau ore in sir in Poiana si vine nea spionu si se ia de poienasii mei, care este! hh.gif
Pai noi aberam aici sau nu ? cool.gif

Il dau pe mana Miscarii, astia il executa de nu se vede. hh.gif
santa1.gif HO HO HO HO ... care este!

PS: Ca m-am enervat! ohyeah.gif tongue.gif
Cla
I-ai zis-o fain... ohyeah.gif thumb_yello.gif

rofl.gif
Vornicum
Auzi la el , sa intre in Poiana si sa se ia de stimabilii poienisti...
Cla, eu sunt maestru in ale comunicarii ! spoton.gif
cactus
ranting.gif hiya.gif Pai baaaaaa; crdetzi ca Io Cactus las sa se petreaca "nazdravanii" p-acilea ?

Vor nice, Clarence -datzi si voi un tel baaaaaaaaaaaaa
Cla
QUOTE (Vornicum @ 27 Dec 2004, 08:27 PM)
Auzi la el , sa intre in Poiana si sa se ia de stimabilii poienisti...
Cla, eu sunt maestru in ale comunicarii ! spoton.gif

Tocmai... si eu... hai sa ne demonstreze cineva la faza asta contrariul... biggrin.gif
Joj Istenem... merde... gib ihm Saures... wink.gif spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.