Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumistul Lunii Ianuarie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Comunitate] [Arhiva] Forumistul Lunii
Ancuta
Buna sa va fie inima, dragelor si dragilor!

Dupa cum probabil ati observat, a fost creat un loc special pentru concursul Forumistul Lunii. Pentru ca merita un subforum separat, fiind un concurs deosebit. rolleyes.gif

Va invit sa desemnati primul Forumist al Lunii din 2004.
Forumistul Lunii Ianuarie. king.gif

Cea sau cel pe care ii considerati a fi cei mai activi, cei mai simpatici forumisti ai Hanul in luna ce tocmai s-a incheiat.
3 nominalizari, 3 puncte prima nominalizare, 2 puncte a doua si un punct ultima. wink.gif

Nu va votati pe voi insiva, votati o singura data si persoane diferite pentru cele trei nominalizari.
Puteti vota pe oricine, in afara de mine si de Mihai, care nu participam la acest concurs.

Sa inceapa nominalizarileee!... thumb_yello.gif

Sa fiti iubiti si sa ne reauzim in curand! mwah1.gif
Tyra
1. Genicon, ca-mi este drag (ce m-as face fara el?)
2. bdl !!!
3. mutulica pentru ca e tare!
Tudy
1. Clopotel
2. calfa
3. axel
axel
1. colectionara
2. denise_d
3. qiu
bubu
1. OMU'BUN - o spune si nickul desi uneori se supara cam repede si fara motiv.
2. Diana-Maria - incerc sa ma pun bine cu ea.
3. Tyra - pt. ca i-am vazut poza.

Nana Floare
1. Reaper wub.gif
2. denise_d smile.gif
3. Ryan wink.gif
allexa
Nicodim
Axel
LigiaB
E.B.E.
halcyon_lll
axel
ares
Vegas2002
Allexa-...pt. ca asa "vrea" muschii mei laugh.gif
Ghost-...pt. ca imi este tare drag wink.gif
Gabriel-...pt. ca-mi lipseste prezenta lui smile.gif
greenhorn
(nu sunt prea sigur daca am voie sa votez aici)
1 qiu
2 Nicodim tongue.gif
3 ypsilonalpha
Aramis
1.Ryan
2.denise_d
3.Reaper
LigiaB
1. Mutulica -stiu ca tipu e nou, dar are un umor super (unic, ptr cine-l prinde), e subtil, smart si very quick in gindire...

2. Bdl -citind in arhiva, m-am cracanat de ris cind am citit ce poate scoate rofl.gif

3. Ghost-nu il cunosc mai deloc, dar la topicul cu "puricii" m-a impresionat ce umor super are...si ce se stie juca...

Dupa cum se vede, funny man always win with me tongue.gif
Catalin
1. 1,61
2. denise_d
3. colectionara
Danimoth
1. colectionara - pentru ca face subiectele "hot" smile.gif
2. vermeer - pentru ca e aproape de neinteles
3. RZA - pentru curaj si profunzimea caracterizarilor biggrin.gif
Afrodita
1.Denise_d- a fost foarte activa de cand a aparut, plus ca a postat o multime de chestii interesante.
2.Calfa-pt ca ii tine piept lui Ovidiu si-l si intrece biggrin.gif
3.Axel-nu mai stiu de ce, da' degeaba sigur nu rofl.gif
genicon
1. Sorin - pentru ca a revenit cu fortze proaspete
2. Tyra - pentru ca are niste mesaje, desi aparent dure, cat se poate de bine zise/puse/intentionate (in ciuda aparentelor)
3. Black ice - pentru ca a inceput sa posteze si a venit cu cateva idei bune wink.gif

@Reaper si toti membrii noi - orice persoana poate vota aici wink.gif
rossi
In Primul rand:
Tyra - ptr ca mi-e draga si o iubesc...smile.gif Imi place ca se contreaza cu toti h3h3h3 good job, girl!

2.Formox - pentru ca ne-a facut de ras cu incapabilitatile lui...
3.LigiaB - ptr ca a zis ca sunt fin tongue.gif
Ares
Tyra, Ryan si Halcyon_lll, in ordinea asta, ca suntem cavaleri ce naiba tongue.gif
Fara argumentari...
cameron
1. Calfa
2. Denise_d
3. Zed
calfa
1. Bdl - ca nu se dezminte.
2. Zed - ca merita.
3. denise_d - ca nu se facea sa le despart smile.gif
Likurici
1.calfa-poate mai mult
2.Sorin- ofera echilibru
3.denise_d-de la lume adunate cu drag daruite prin prisma proprie
kristina
QUOTE (genicon @ Feb 3 2004, 02:16 PM)
1. Sorin - pentru ca a revenit cu fortze proaspete

Asta este si parerea mea....
Mihai
Trei nominalizari te rog. smile.gif
Antont
1. Sorin, pentru posturile lui, pentru revenirea pe forum, si pentru ca avem o mare pasiune comuna biggrin.gif ....
2. LigiaB, pentru ca mi-au placut postarile ei si pt ca ei i-a placut motocicleta mea (de purici nu mai zic nimic) rofl.gif ...
3. Tyra, ca s-a luat cu mine in gura pe tema conserve-motociclete, si vad ca tinde la nu stiu ce top, asa ca ii dau o mina de ajutor, sa nu zica ca sint baiat rau mwah1.gif (ma rog, sa fiu sincer a contribuit si poza biggrin.gif ) ...

Mentiuni: Vegas, Jasmine, Genicon, pt ca nu am putut face decit trei nominalizari si as fi vrut sa fie si ei acolo ohyeah.gif
kristina
QUOTE (kristina @ Feb 4 2004, 04:42 PM)
QUOTE (genicon @ Feb 3 2004, 02:16 PM)
1. Sorin - pentru ca a revenit cu fortze proaspete

Asta este si parerea mea....

2. LigiaB
3. denise_d
Masca de Aur
1. colectionara
2. atta
3. qiu
gio19ro
1. Colectionara
2. Tudy
3. Axel


P.S. Il mai tineti minte pe Copernic, cel ce se autovota mai tot timpul? laugh.gif
secunda
1. LigiaB - pentru ca e o fire vesela, ascultatoare si care stie deopotriva sa fie "de gashca" si sa fie cuminte mwah1.gif
2. colectionara - pentru ca stie in cele din urma sa "colectioneze" privirile noastre hh.gif
3. Ares- pentru ca ii plac tariile biggrin.gif

iar pentru restul... hug.gif 44.gif ne vedem la ...februarie
Catalin
Ia uitati-va! A innebunit Masca de Aur! Acum voteaza si la forumistul lunii! rofl.gif

Dupa voturi as zice ca e baiat si pun pariu ca stiu si cine e! wink.gif
Mihai
yikes.gif Am uitat sa schimb parola la ultima masca si uite ca isi face de cap. rofl.gif
Mistinguett
1. calfa
2. denise_d
3. sorin
bdl
1 Axel
2 Ryan
3 Denise (ca a zis ca baga divort de mine) tongue.gif
Lilith
Misti
Afro
Sorin
calfa
QUOTE (Mihai @ Feb 5 2004, 12:11 AM)
yikes.gif Am uitat sa schimb parola la ultima masca si uite ca isi face de cap. rofl.gif

biggrin.gif ... laugh.gif ... ohyeah.gif ... rofl.gif ... roflmao.gif
1,618033
1. sorin
2. black ice
3. denise d
Clopotel
1. Tudy - pentru ca imi place ce scrie
2. Sorin - pentru ca e deosebit si de la care ai ce invata
3. Afrodita - pentru ca e dulce si nu numai...

As mai fi avut vreo 30-40 dar regula e numai 3 sad.gif
Ryan
1. SORIN
2. BDL
3. AXEL
colectionara
1. Catalin .......... pt ca merita
2. denise_d ....... pt ca merita
3. axel .............. pt ca merita

Sau sa votez Masca De Aur? Se poate? rofl.gif
Nu de altceva.. ci pt ca merita! spoton.gif
Mihai
Nominalizarile pot fi trimise pana duminica la ora 20:00.
Cei care nu au raspuns inca sunt invitati sa trimita voturile pana la termenul limita. smile.gif
OMU'BUN
1- denise_d
2- LigiaB
3- Zed
Diana-Maria
1.SORIN
2.TALUSA
3.OUL DOGMATIC.
Rose
1. denise_d
2. Ryan
3. colectionara
denise
Luand in calcul strict luna ianuarie:
1.Axel, pentru ca ma tot intalnesc cu el pe la diferite subiecte si imi place ce citesc
2.Calfa –pentru echilibrul si profunzimea mesajelor sale, pentru simtul umorului (si pt ca dosarul meu se afla la el wink.gif )
3.Sorin – pentru ca a revenit in forta –ceea ce astept si de la altii

Si pentru ca 3 nominalizari sunt insuficiente ii voi mentiona si pe cei pe care ii votez neincetat, inca din prima zi a venirii la Han : Ancuta, Mihai, Afrodita, Zed, Omu Bun , Bdl, Mistinguett, Cameron, Nicodim, Catalin, 1,618033, Figaro, TriRegnum, Carmi, Colectionara, Ypsilonalpha, Rose, Black ice , Tudy, Kristina, Ryan, Atta, Persephona, Allexa, Diana Maria, Ares, Ghost, sa spun si de Genicon ?-sa nu spun ?, EBE, Mogaldeatza, Petru,Nefertiti, Talusa, Lilith, Aiwa, Ryan, …. Dintre cei noi : Likurici, Mia, Reaper, 3,14… Sunt sigura ca am omis pe cineva drag mie… o/il rog sa ma ierte. E foarte tarziu...
Dintre acestia cei mai multi nu prea au postat in ianuarie : sarbatorile, nu au avut timp, fie au stat mai mult doar pe la anumite subiecte, nu au avut loc de altii (de mine ?)… Cert e ca imi este dor de mesajele voastre- pentru ele am venit si am ramas la Hanul Ancutei.
black ice
1.calfa
2.denise_d
3.Sorin
Mihai
Astazi la 8 se incheie nominalizarile.
Mai aveti cateva ore in care puteti vota. smile.gif
Mihai
Forumistul Lunii Ianuarie - Clasamentul Final

Locul 1 user posted image : denise_d, 30 puncte => Forumista Lunii Ianuarie

Locul 2 user posted image : Sorin, 28 puncte
Locul 3 user posted image : Calfa, 18 puncte

Mentiune 1: Colectionara, 16 puncte
Mentiune 2: axel, 15 puncte
Mentiune 3: LigiaB, 11 puncte

Au mai fost nominalizati, in ordinea punctajului: Ryan si Tyra (cate 10 puncte); bdl - 9 puncte; qiu, Nicodim, Tudy (cate 5 puncte); Zed, halcyon_III, Reaper, mutulica (cate 4 puncte); Mistinguett, Afrodita, Allexa, 1,618033, black ice, Clopotel, genicon, Catalin, Omu'Bun, Ghost (cate 3 puncte); atta, Diana-Maria, talusa, Ares, Formox, Vermeer (cate 2 puncte); Ypsilonalpha, Oul Dogmatic, RZA, Gabriel (cate un punct).

Asadar, Forumista Lunii Ianuarie este denise_d. Felicitari!!!

Felicitari tuturor nominalizatilor, multumiri celor care a votat.
Multumiri tuturor celor ce promoveaza Arta de a conversa, cu totii meritati acest premiu! thumb_yello.gif

Discursurile sunt asteptate la http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?showtopic=2564 tongue.gif

Daca ati observat vreo eroare la calcularea voturilor, anuntati aici (click) si rezolvam!
Multumesc din nou lui Tudy pentru ajutorul dat la calcularea rezulatelor!

Multumesc inca o data tuturor forumistilor si ii astept la Forumistul Lunii Februarie! spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.