Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Comentarii La Pozele Forumistilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Afrodita
QUOTE ("Ideea Acestui Topic")
Comentarii referitoare la Pozele Forumistilor (click!). Va rog ca aceste mesaje sa nu contina ironii sau observatii de genul ce urat / urata esti.


Bdl-uleeee rofl.gif Te-ai deghizat, ai? Umbli undercover pe Han!! Rusineee tongue.gif tongue.gif
Nu va luati fetelor dupa poza, e un frumos si-un scump in realitate, io stie ca l-a vazut! biggrin.gif mwah1.gif
LigiaB
QUOTE (bdl @ Jan 29 2004, 02:56 AM)
Dar..... cine ghiceste ce fac eu acolo, are o bere MARE de la mine. wink.gif

Bdl, eu zic ca iti faceai poza singur. rolleyes.gif
Am nimerit-o?
genicon
Eu, unul, sunt convins ca ii dansa cineva pe masa - o fata foarte inalta... si el era cu mana pe chilo...pe unde apuca si el biggrin.gif

Pese: Da' vad ca avem multe fete noi si frumoase pe forum... sorry.gif
Vegas2002
QUOTE (TriRegnum @ Jan 28 2004, 12:14 PM)

Voiam sa vad pe Misti, pe Vegas...si pe BDL, 1.6, etc...

Pe mine,Vegas,NU ma mai poti vedea caci nu mai sint,m-am "evaporat" deocamdata..... laugh.gif laugh.gif
bdl
LigiaB, nope.
Genicoane, caldut-caldut, dar un pic de imaginatie, ce naiba, in postul ala e un element si priviti pagina in "ansamblu". wink.gif
LigiaB
Bdl, gata m-am prins. Lumina vine de sus, exact pe fata, tu te uiti in sus... cred ca te holbai laugh.gif la niste filme (negative).
Hai zi ca am ghicit si iti dau eu o bere... olandeza din aia care o titoasa pe sticla (pe bune). wink.gif
allexa
@Bdl iti tineai cumva lumina ca sa te vezi mai bine in poza? rofl.gif Si mi se pare ca stateai in genunchi? Ce faceai, ca de rugat nu prea pare. biggrin.gif
Tink
Schimbai un bec? unsure.gif
genicon
smile.gif ...si mai vrei sa te credem ca esti virgin... rofl.gif
motzart
bdl-ule....stiu......omorai o musca, sau un tzantzar.....nu-i asa?.....si lumina aia e de la o camera de filmat a televiziunii, care venise sa te prinda in flagrant delict pt emisiunea "Salvati insectele".... rofl.gif
...nu-i nevoie sa-mi dai berea aia pt ca io te-am vazut la TV si d-aia stiu... rofl.gif
LigiaB
Geni, esti mortal, exact la asta m-am gindit si eu rofl.gif

Mutulica esti misto, of..am vrut sa zic un "virgin misto". tongue.gif
mutulica
pe cuvintul meu de onoare! nu vreau sa jignesc pe unii pe aici, dar asa e
Vegas2002
OFF-TOPIC:
Mutulica,cumva poza este facuta la Roma(.....in Italia)?
mutulica
acolo e....
bdl
Nope la toata lumea.
Si rusine aluia de a zis ca ma rugam. 50.gif
Inca un hint.
TINK zice ...schimbai un bec"....
+ pagina in ansamblu....
tongue.gif

LigiaB,
Astept sa bem o bere St Pauli Girls si fara motiv. Si o dau eu.... ca asa am citit in Biblie, baiatul face cinste.
KodiaK
Maica da ce mult postatzi tongue.gif O zi nu intru si se facura inca 2 pagini smile.gif
halcyon_lll> n-ai nimerit-o, mai incearca.
Julia> sa fi cumva aia in rosu?
bdl> ce te face sa crezi ca nicodim ma recunoaste? tongue.gif
LigiaB
Mai Bdl, m-am holbat la poza ta 5 minute laugh.gif (nu imi vine sa cred tongue.gif) incercind sa ghicesc...
Nu pot sa imi dau seama la ce te uiti atit de atent, dar nu ma mai agit, ca ai spus ca dai berea oricum yeah.gif multam fain... wink.gif
mutulica
BDL, iti verificai cumva claritatea ochelarilor?
bubu
BDL.
Pe partea care nu se vede din poza ai probabil ceva electonice probabil ca scimbai sau reglai ceva, o caseta, cd, contrastul ca sa iasa poza bine!?
Afrodita
Kodiak, cumva cel in tricou alb de langa Bogdan B de la xpc? tongue.gif

Bdl, nu faceai nik,ai facutpoza la deruta tongue.gif rofl.gif
bdl
Hai mai, putina imaginatie bolnava, ce naiba.
Uite inca ceva.
"Cel mai mare regret al meu: ca nu m-am nascut balustrada ..." Asta e din postul initial cel cu poza, si e hint puternic.
Pagina in ansamblu.... alt hint...
Unii se uita in sus ca se roaga... eu ca sa vad ceva mai sus... mai sus... thumb_yello.gif
Daca nu ghiceste nimeni, o sa va spun pina la urma...
bubu
Deci vrei imaginatie bolnava...
Pai sa spunem ca ai pe una care face streaptese la bara si tu ii bagi niste bani, dar nu vad legatura cu fundalul camerei.
Oricum la cum te stiu, la tine balustrada numai cu femeie este sinonim biggrin.gif
secunda
m-ati ispitit sa scriu al 666-lea mesaj roflmao.gif

1.BmwPower - sa te rogi asa si cand am eu sticla ca apoi...ajungi botezat devil.gif
2.Kodiak - esti ala din mijloc asa-i? rolleyes.gif
3. bdl-ul - fixai cumva camere ca sa iti faci poza? blink.gif
4. a, Julia - deci in rosu cumva? cool.gif

lasa ca va pun si eu la ghicit ! numai sa ma imi scotocesc prin poza
bdl
Bubule, Bubule,
departe e adevar ca intotdeauna. biggrin.gif

Hai ca m-ati suparat, si m-a enervat si curatenia asta de care m-am apucat. 50.gif
Tink pune o poza. la club. Linga balustrada.Si cu o fustita pro-viol. Eu zic ca regret ca nu sint balustrada.
Poza mea e mai jos decit a lui tink. Io cu mina in sus. Si cu ochii in sus.
Ce faceam? Pe liga faptul ca ma rugam sa nu plece tink de linga balustrada? blink.gif

secunda, mai baga ceva poze cu chestia aia neagra pe tine, noi ghicim. mwah1.gif
Afrodita
rofl.gif Hahaaaaaaaaaaaa, rusineeeeeeee, te uitai sub fusta fetei si mai bagai si mana pe unde nu trebuia rofl.gif
bdl
spoton.gif
Afrodita, care ma stie ce cult sint, a ghicit ce preocupari intelectuale aveam.
Ce-am vazut acolo?
Nu va spun nici de -al dracului..... tongue.gif
Nana Floare
Eu inca astept poza lu' Halcyon...

Ah, am uitat sa zic ca-mi place cum arata BMPower...cat despre poza cu multi baieti postata de KodiaK imi plac trei tipi: ala din mijloc inalt si tuns scurt... sorry.gif ...ala cu cioc din extrema stanga... mwah1.gif ...si ala mai subtirel din stanga (vecinul lu' ala cu cioc).
tongue.gif
Nana Floare
ah, si ala in rosu e ok... rofl.gif

PS: tipu subtirel de carevorbeam e ala care vorbeste la celular...asta ca sa nu iasa cu confuzii...ce ma mai aberez pe aici... rofl.gif rofl.gif
halcyon_lll
QUOTE (Nicodim @ Jan 31 2004, 08:39 PM)
Eu inca astept poza lu' Halcyon...

Ah, am uitat sa zic ca-mi place cum arata BMPower...cat despre poza cu multi baieti postata de KodiaK imi plac trei tipi: ala din mijloc inalt si tuns scurt... sorry.gif ...ala cu cioc din extrema stanga... mwah1.gif ...si ala mai subtirel din stanga (vecinul lu' ala cu cioc).
tongue.gif

Asteapta .... rofl.gif
Nana Floare
...astept, ca simt ca se merita... tongue.gif
denise
Bdl, imi pare rau ca tocmai eu sunt cea care te va dezamagi, dar prima poza deasupra ta e cea cu multi baieti. Si foarte tinerei si frumusei, pe deasupra. Nicodim stie?!
Nana Floare
Stie... biggrin.gif
LigiaB
QUOTE (Nicodim @ Jan 31 2004, 08:39 PM)

Ah, am uitat sa zic ca-mi place cum arata BMPower...

Nicodim bune gusturi, Bmw e f dragut si fin. wink.gif
Nana Floare
ligia, cand ai vreme vreau sa discut cu tine mai pe indelete cum stam cu rinichii si genunchii si energia...simt ca poti sa-mi redai tineretea pierduta... rofl.gif mwah1.gif rofl.gif
KodiaK

Afrodita> n-ai nimerit-o nici tu, da zi si mie, ca sunt curois, de unde il cunosti pe bogdan bridinel? PS: cel mai usor il intrebi pe black ice, nu? smile.gif)
secunda> nici ala
nicodim> ma bucur ca itzi place de mine biggrin.gif

...manastire'ntr-un picior, ghici ciuperca ce'i? ( sau cine's tongue.gif )
Nana Floare
KodiaK, sa traiesti...da' fierb de curiozitate sa stiu exact care esti...
LigiaB
QUOTE (Nicodim @ Jan 31 2004, 10:38 PM)
ligia, cand ai vreme vreau sa discut cu tine mai pe indelete cum stam cu rinichii si genunchii si energia...simt ca poti sa-mi redai tineretea pierduta... 



Platesti bine? laugh.gif


@Tyra
U-la-la wink.gif
Ti-am vazut poza, esti buna tare! smile.gif tongue.gif
KodiaK
nicodim, dak citesti cu atentzie tot ce s-a mai scris in leg cu poza o sa-tzi dai seama cine sunt. So dig a little deeper tongue.gif
Mihai
QUOTE ("Nicodim")
e total lipsit de sens sa discuti pozele de pe un thread intr-un alt thread...


Am creat separat acest topic pentru comentarii astfel inca cei care doresc sa vizualizeze pozele sa le vada una dupa alta, nu o poza - 3 pagini de comentarii, alta poza. biggrin.gif
Nu este cea mai confortabila metoda de a discuta pozele, dar eu o consider a fi mai buna decat a le comenta 'la fata locului', cu riscul ca aceste comentarii sa se intinda pe cateva pagini.

Oricum, voi atasa un sondaj si va invit sa va exprimati opinia. Va multumesc. smile.gif
Nana Floare
KodiaK...esti tipul subtirel in tricou negru, care vorbeste la celular...
KodiaK
Yeap, u got me!
Nana Floare
Sunt incantat ca asa frumusete de baiat onoreaza Hanul... wub.gif

Partea rea e ca de-acum inainte o sa-ti fac curte, c-asa-s io, neastamparat...si nu rezist la ce e frumos... sorry.gif mwah1.gif rofl.gif
Nana Floare
@Mihai

mi se pare si mai bizar ca pozele sunt intr-un subforum, iar discutiile despre ele in alt subforum...se pierde lumea prin balariile hanului...
secunda
stii Mihai intotdeauna te gandesti la ordine nu?
noi care intram des aici si vorbim des, de ce nu ceri parerea?
ai pus votul dupa ce ai luat decizia. nu e corect asa.
pentru cine sa vada mai usor? pentru cel care intra doar ca sa vada? eu nu am pus pentru acei oameni poza...
o poza isi cere comentariul acolo langa ea...

e ca si cum ai vizita o galerie de arta si apoi esti invitat afara sa iti spui parerea si incepi sa faci eforturi de memorie...

sincer, chiar m-a degustat chestia asta...acum ti s-a nazarit? pana acum nu au fost comentarii la poze?
in loc sa iti pui si tu poza acolo...faci cu noi armata! zau... ai intrecut masura...

pacat... chiar crezi ca iti poti bate joc asa de noi?!

....

ps... sa ma iertati , dar nu am putut sa scriu mai frumos...imi curgeau lacrimile pe obraz....sad.gif(
bdl
Secunditooo,
asa e, Mihai e un rau. Hai ca vin sa te consolez. Baga-te in chestiile alea negre. mwah1.gif


Mesaj deosebit de important pt tyra:
-sint rau de tot, sint superlativul de la rau, Hannibal Lecter e dat exemplu pozitiv in comparatie cu mine. cool.gif
LigiaB
QUOTE (bdl @ Jan 31 2004, 06:12 PM)

Tink pune o poza. la club. Linga balustrada.Si cu o fustita pro-viol. Eu zic ca regret ca nu sint balustrada.
Poza mea e mai jos decit a lui tink. Io cu mina in sus. Si cu ochii in sus.
Ce faceam? Pe liga faptul ca ma rugam sa nu plece tink de linga balustrada?


Bdl, pai cum sa ghiceasca lumea?? blink.gif Era imposibil!!!!! tongue.gif
Iti zic de ce...
Citind inapoi, am vazut ca aluziile tale erau bune, dar fatza care o aveai cind te "uitai sub fustita" laugh.gif nu corespundea deloc cu 'the picture". Era o discrepanta.
Puteai sa bagi si tu un rinjet ceva wink.gif sau macar sa schitezi un zimbet...nu?? Putina admiratie, putina anticipare era f bine venita...zic eu... tongue.gif
bdl
Ligia,
Inca nu ajunsesem acolo, ma chinuiam si mi-era frica sa nu plece. wink.gif
rossi
@Nicodim
@LigiaB


M-am inrosit smile.gif)) sorry.gif

Astept cu nerabdarea si pozele voastre. Auzi la LigiaB...fin...smile.gif))))
Nicodim..... 44.gif
ph34r.gif



bubu
QUOTE (bdl @ Jan 31 2004, 05:12 PM)
Bubule, Bubule,
departe e adevar ca intotdeauna. biggrin.gif


Avind in vedere ca sintem la Poiana, se accepta si astfel de afirmatii biggrin.gif
bdl
In sensul asta ziceam, stai cuminte, nu discut credinta nimanui. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.