Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ati Adormit Vreodata In Fata Calculatorului?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Serenity
Nici eu nu am reusit inca performanta. Am atipit totusi in cada de vreo doua ori... Asta se pune? laugh.gif

QUOTE (Fitzcarraldo)
Da, beat.


Si eu care traiam cu iluzia ca oamenii beti adorum cu capul pe veceu tongue.gif

eyes_wide_shut
QUOTE
Da, beat.

Haios. El ti-a turnat in pahar. Stiu sigur.

Eu nu adorm niciodata. Si, chiar, ce caut aici?
N.V.
Nu cred sa fi adormit cu capul pe tastatura, dar dupa cum au spus toti, nu e timpul inca pierdut. Da' am adormit zilele astea cu capul pe un tratat de drept. Pur si simplu mi-a fost lene sa ma deplasez un metru pana la pat, si aveam nevoie sa-mi odihnesc ochii numai cateva secunde... care s-au dovedit a fi 2 ore. blink.gif
MonicaV
Am dormit intentionat in fata ordinatorului de la servici uneori cind nu dormisem destul noaptea. Durata a fost variabila (de exemplu, 15 minute, jumatate de ora sau cit am considerat ca imi pot permite. Am avut grija sa nu poata spune seful ca nu lucrez. De exemplu, daca este rezonabil sa termin o lucrare intr-o ora si eu pot sa o fac in 45 de minute, consider ca merit cele 15 minute de pauza daca am nevoie de ele. Si asa am salariu fix, nu pe ora, si lucrez de multe ori tirziu sau multe ore. Seful isi permite sa vina tirziu dimineata. El vine tirziu, eu lucrez numai atit cit sa nu zica el ca de ce nu am facut nimic pina la ora aia. Daca dorm, nu ma prinde, ca aud cind deschide usa. Daca nu-i convine, n-are decit sa imi dea mai putin de lucru, ca daca nu dorm destul, e pentru ca am avut prea mult de munca (sau suficient de mult ca sa nu am timp sa dorm destul daca ma duc acasa si fac altceva decit sa ma duc direct la culcare).
Carmi
QUOTE
El vine tirziu, eu lucrez numai atit cit sa nu zica el ca de ce nu am facut nimic pina la ora aia.


ai zis-o Monica!!! cool.gif
Aramis
De vreo 2 ori eram gata-gata sa adorm in fata computerului... asta s'a intamplat in zilele cand trebuia sa termin niste proiecte pentru facultate si singurele ore cand puteam sa fac asta erau cele intre 20 si 7...
Titus Herbert
la munci niciodata pana acum..slava domnului rofl.gif
mdA!
io si la munci. dar cu ochii deschisi. tongue.gif da' ma trezeam repede.
Titus Herbert
rofl.gif lasa ca asta cu ochii deschisi nu se pune:P poate doar in cazul cand ti se intampla pe strada si dai peste cineva whistling.gif
LINICA
Nu. laugh.gif
ilie
nu
Cla
si eu rofl.gif
dor
nu mi s-a intamplat, ca nici nu stau pana tarziu la calculator. Dar mi s-a intamplat de cateva ori sa adorm citind.
Erwin
motaiala in fata computerului e cel mai sigur mod de a fi dat afara de la serviciu... totusi nu am fost asa ca am perseverat! rofl.gif
Cla
rofl.gif
alysoft2003
Cred ca mai degraba ar adormi computerul in fata mea decat eu in fata lui. Cu toate ca, daca stau sa ma gandesc bine, imi vine mos Ene pe la mustati cand ma uit la filme ;;)
yronick
nu
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.