Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Aberatzii (un Fel De Say What's On Your Mind)
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Gabriel
Pe forumul meu de capatai exista un subiect de mare succes. El se numeste ..say what's on your mind...si a fost creat de o fata pe care eu o iubesc foarte mult...si anume darkshines...sau Darky. Acolo, noi forumistii, spunem cam ce ne trece prin cap...ce ne supara...ce ne bucara..sau mai purtam unele discutzii hazli. (sa stitzi ca de multe ori ne si injuram)

M-am gandit sa fie si aici pe Hanul Ancutei un astfel de subiect...in care sa vorbim vrute si nevrute...fara un scop anume. Asta nu inseamna...ca tre' sa aberam.

Ar fi bine sa evitatzi posturile de genul....acum beau un ceai sau mananc o punga de pufuletzi !


Si voi incepe eu :

Sa nu mai stric topicul de pe cafenea cu prezentarile userilor....ii raspund aici lui Cain. Mah..eu ti-am recomandat sa vezi LOTR2 la cinema...nu acasa. Potzi tu sa il vezi si de 15 ori acasa...ca nu se compara cu cinematograful. Chitra ca esti. tongue.gif
Mihai
Acolo va injurati, dar aici nu. wink.gif
Gabriel
Evident ca nu. Dar sa stii ca acolo ne injuram din prietenie...nicidecum din alte motive. Adica asa la modul familiar.
A....dar nu e voie sa scriem prostii nici daca punem stelute ? rolleyes.gif

PS : am vrut sa scriu stelutze....dar am modificat pe urma. nu am vrut sa te supar tongue.gif

dr.agy
relativizarea absoluta din sinusul cotangentei existentiale derivata in integrala nemuririi in raport cu timpul este 0 wink.gif

(NU E ABERATIE! incercati sa descifrati wink.gif )
Mihai
Moshule: sa incercam sa folosim un limbaj decent, si sa nu utilizam steluþele in mod frecvent wink.gif

(Nu ma supar dc scrii cu tz, dar acum ai suport si pentru diacritice ) tongue.gif
Afrodita
Hahahaha, doctor agy te-ai gandit mult inainte sa postezi chestia aia indescifrabila? laugh.gif
genicon
Of, of, of... La aceeasi chestie se refera si Zi ce ai in cap (tot de unde a venit Moshul cu ideea am venit si eu) asa ca propun lipirea celor doua subiecte. Indiferent de numele care va fi pastrat. Sau, daca vreti... puteti lasa doua - ca poate suntem un fel de Napoleoni smile.gif
Cain
Eu propun inchiiderea lui, daca celalalalt e mai plin de reply-uri la obiect!
dr.agy
actually afrodita am scris-o pe moment....inspiratia asta... biggrin.gif
Afrodita
Mey, mama ei de inspiratie!! Ca a mea e plecata in vacanta si nici ca vrea sa se mai intoarca!!Cred ca a dat de bine pe la altii laugh.gif No, acuma, poti traduce si pt astia ca mine , sa intelege si io ce vorbesti, ca-s mai cu cateva doage lipsa si numa' un neuron (de asta si vreau sa ma vopsesc blonda, sa nu se mai mire lumea de mintea mea creata laugh.gif )?
bdl
Aaaaa,
Si io care credeam ca esti blonda!
Mihai
QUOTE (dr.agy @ Mar 25 2003, 11:09 PM)
relativizarea absoluta din sinusul cotangentei existentiale derivata in integrala nemuririi in raport cu timpul este 0 wink.gif

Ai citit Ion Barbu, nu-i asa? biggrin.gif
Afrodita
QUOTE (bdl @ Mar 27 2003, 05:20 AM)
Aaaaa,
Si io care credeam ca esti blonda!

LooooL, inca nu, dar acusi fac ca tipa din avatarul tau laugh.gif
bdl
Daca ai cu ce,ma bucur pt tine.
Afrodita
QUOTE (bdl @ Mar 27 2003, 07:41 PM)
Daca ai cu ce,ma bucur pt tine.

Haha, ma refeream ca o sa topai ca ea, nu ca o sa aiba ce sa mi se "balangane" laugh.gif
bdl
Hei,
La baieti se balangane sau filfiie.
La fete zvicnesc,trepideaza sau salta.
penetratorul din carpati
hehe!la unii baieti mai si zbarnaie!ca o sageata trimisa din arc!
bdl
QUOTE (penetratorul din carpati @ Mar 27 2003, 08:44 PM)
hehe!la unii baieti mai si zbarnaie!ca o sageata trimisa din arc!

Penetratorule,
Imi place ca esti ager la minte.
Antont
Sint un pachet de nervi. Am avut explozie de cauciuc si m-am chinuit o ora sa schimb roata. De ce naiba sint drumurile in halul asta? De ce mi s-a intimplat mie? De ce nu ma pricep la mecanica? Vreau o bere laugh.gif ....
penetratorul din carpati
QUOTE (bdl @ Mar 27 2003, 08:52 PM)
QUOTE (penetratorul din carpati @ Mar 27 2003, 08:44 PM)
hehe!la unii baieti mai si zbarnaie!ca o sageata trimisa din arc!

Penetratorule,
Imi place ca esti ager la minte.

Hehehehe! La minte zici? Hehehehe! 8.gif
Cain
Afrodita, neaparat sa ne pozezi "dotarea" !!! Apreciem noi daca tre sa salte, sa trepideze, sau.. sa .. tremure, acolo.. smile.gif
Mihai
Discutia continua in cadrul topicului 'Zi-ne ce ai acum in cap'.
Topic inchis.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.