Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Distractie
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Axxe
spoton.gif Ma numesc Pita Alexandru si cel mai bun lucru pe care imi place sa-l fac e sa ma distrez!
Imi plac foarte mult muzica house si cluburile!
Daca as avea timp cred ca m-as distra in continuu!
Imi place de asemenea sa dansez cu fetele - foarte incitanat!
As vrea sa o tin si mai incolo tot asa si sa am parte si de mai multe distractii k-lumea!
axel
Nu inteleg sondajul!
denise
E foarte simplu axel, fie iti place sa mergi zilnic in club si dansezi, fie te duci in fiecare seara si dansezi house cu fetele. Simplu, nu ? Ori, ori.
axel
Cu alte cuvinte, daca nu-ti place muzica house esti user posted image ?
denise
Sau nu....
axel
QUOTE (Axxe @ Jan 23 2004, 05:33 PM)
Imi place de asemenea sa dansez cu fetele - foarte incitanat!

Ce ciudat... Si mie... Si eu care credeam ca asta vine de la faptul ca-s heterosexual...
denise
rofl.gif Sau nu...
axel
QUOTE (Axxe @ Jan 23 2004, 05:33 PM)
Daca as avea timp cred ca m-as distra in continuu!

Si eu m-as distra in continuu, dar parca n-as face din asta un stil de viata!
denise
Am uitat ce era mai important: Bine ai venit la Han, Axxe! welcome.gif
Aici sigur e distractie! ohyeah.gif
axel
QUOTE (Axxe @ Jan 23 2004, 05:33 PM)
si cel mai bun lucru pe care imi place sa-l fac e sa ma distrez!

Din aceasta fraza inteleg ca este cel mai bun lucru prin perspectiva altora (ca tot ce iti place sa faci il poti considera bun pentru tine). Dar cum faptul ca te distrezi nu prezinta interes pentru altii, poti considera ca e un lucru neutru. Cum este cel mai bun lucru, inseamna ca alte lucruri care-ti plac sunt rele pentru altii.
Ce iti mai place sa faci? Sa tragi pisicile de coada? Sa pui piedica la batrani?
Nana Floare
Axxe, unchiul Nicodim te intelege perfect, dar e intrigat doar de faptul ca te limitezi la a dansa cu fetele...Acasa de ce nu le duci? Sa fie distractia completa...[Eu am o ipoteza, da' inca nu ti-o zic, ca sa-ntretin suspansu'... tongue.gif ] mwah1.gif
night_watch3r
QUOTE (Axxe @ 23 Jan 2004, 05:31 PM)
spoton.gif Ma numesc Pita Alexandru si cel mai bun lucru pe care imi place sa-l fac e sa ma distrez!
Imi plac foarte mult muzica house si cluburile!
Daca as avea timp cred ca m-as distra in continuu!
Imi place de asemenea sa dansez cu fetele - foarte incitanat!
As vrea sa o tin si mai incolo tot asa si sa am parte si de mai multe distractii k-lumea!

asta numesti tu distractie?
cam slabut. nu cauti si tu ceva mai consistent?
Cla
QUOTE (denise @ 23 Jan 2004, 08:00 PM)
rofl.gif Sau nu...

Uuuuuuuuuaaaahh!! rofl.gif

Si totusi in apararea lui, daca vezi ce-i place la "Bombe"... sorry.gif
Vexx
Mama, Axxe, ce cool subiect, e super sa gasesc pe cineva care este ca mine pe forum. Si mie imi place sa aburesc fetele pana nu mai stie de ele si sa dansez pana curge apele dupe mine. Marfa de om mai iesti, da si la baiatu telu tau sa-ti dau o sarma...

Cla
Hey boys... mie-mi place headbangging, pogo and stuff... so what... Pogo in Togo, Coca Cola in Angola...
yeah, c'mon!! spoton.gif
denise
laugh.gif aha...deci al tau era al doilea vot!

sorry.gif dar ce v-a venit sa dezgropati mortii? Credeam ca topicul asta a disparut de mult.
cactus
QUOTE (denise @ 19 Dec 2004, 09:04 PM)
laugh.gif aha...deci al tau era al doilea vot!

sorry.gif dar ce v-a venit sa dezgropati mortii? Credeam ca topicul asta a disparut de mult.

..stii tu; ca si cand ai reciti o carte... spoton.gif

Inchide-l; care-i problema ?
denise
Neah, nici stilul meu nici posibilitatea ...
cactus
ok; lasa-i sa se "distreze"... spoton.gif
Vornicum
Toate bune si frumoase dar nu vad varianta nu-mi place distractia.
Distractia e super intr-un club select, baut bere cat sa te simti in forma si o muza langa tine sa-ti tina de cald. dupa care popas la tine acasa la 3 noaptea sa "vezi" impreuna cu ea un film pe computer.
Sa tot traiesti!
Cla
Poate nu ma crezi, Vornicum, dar noi 2 + cactusuu am avea o distractie de nu te vezi spoton.gif

Was kostet die Welt? (cat costa lumea??) so what... wink.gif
Vornicum
Cla, cand am zis muza m-am referit la una cu sani (mari) spoton.gif
.... So what if like every beautiful woman i see?....
Marcus
Asta chiar ca e un sondaj bestial. rofl.gif
Cla
QUOTE (Vornicum @ 20 Dec 2004, 06:34 AM)
Cla, cand am zis muza m-am referit la una cu sani (mari) spoton.gif

Yo man, am inteles... but: O sã te ploua pe aripi, spuneai... unde dreaq sani?? rofl.gif btw: drool.gif rofl.gif
Vornicum
QUOTE (Marcus @ 20 Dec 2004, 10:37 PM)
Asta chiar ca e un sondaj bestial. rofl.gif

You have no idea! tongue.gif
Daca punea si varianta : urasc distractia , sondajul era mai obiectiv. Sunt unii (eu) care cand aud de distractie fug mancand pamantul.
Auzi, distractie harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.