Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Scapati De Stres.
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
Pagini: 1, 2
bubu
http://www.caro.ro/games/yp010.swf
spoton.gif
georgeones
Misto de tot il stiu de vreo 3 zile de la un prieten, cel mai mult am dat 321.2 ohyeah.gif
kristina
316.7 pana la ora actuala.
allexa
Din cate am inteles limita este 593,5. Eu m-am lasat repede pagubasa. Imi venea sa il bat cand vedeam ca se infige cu botul in zapada. rofl.gif
axel
Prima lovitura esuata.
A doua 323.5 rolleyes.gif
axel
QUOTE (allexa @ Jan 22 2004, 10:37 PM)
Din cate am inteles limita este 593,5. Eu m-am lasat repede pagubasa. Imi venea sa il bat cand vedeam ca se infige cu botul in zapada. rofl.gif

Pai nu i-ai ars deja o crosa in pene? De ce vroiai sa-l mai si bati dupa? rofl.gif
MikeEL
recordu' meu
axel
Inca sunt pe primul loc biggrin.gif
Care este recordul la distanta minima? (mai mare decat 0)
Eu am reust sa scot 76.1 smile.gif
axel
L-am imbunatatit: 71.8
Mihai
QUOTE (axel @ Jan 22 2004, 10:50 PM)
Care este recordul la distanta minima? (mai mare decat 0)

75.3

yeah.gif
Mihai
QUOTE (axel @ Jan 22 2004, 10:54 PM)
L-am imbunatatit: 71.8

Grrrr devil.gif

Am o rugaminte: 'taiati' imaginea, pentru a se vedea doar scorul... nu are sens sa umplem serverul cu print-screenuri.
allexa
QUOTE
Pai nu i-ai ars deja o crosa in pene? De ce vroiai sa-l mai si bati dupa?  rofl.gif


Pentru ca merita. tongue.gif La cat de sus zbura ma si vedeam la peste 500, iar el pica...ca un pinguin. rofl.gif
MikeEL
Deocamdata atat am reusit, minim...
axel
Un record merita imbunatatit: 65.4
Mihai
La egalitate cu axel.
spoton.gif
atta
smile.gif... al meu e cel mai inapoiat.. momentan tongue.gif.

user posted image
MikeEL
Maximu' meu !!

ohyeah.gif thumb_yello.gif
atta
la tinta.

user posted image

si... am facut si eu 65.4 tongue.gif.
Mihai
Same here: tongue.gif
denise
user posted image

Asta e ce am reusit din prima lovitura. harhar.gif
Daca trebuia sa dau cu bata in balta si nu intr-un biet pinguin, precis bateam recordul .
MikeEL
QUOTE (axel @ Jan 22 2004, 10:40 PM)
Prima lovitura esuata.
A doua 323.5 rolleyes.gif

N-ai probe tongue.gif tongue.gif
Deci eu detin recordu' !! smile.gif
hihi tongue.gif tongue.gif
Ryan
Or sa va bata aia de la iubirea animalelor biggrin.gif
nu vi-e mila de bietu' pinguin?
axel
Pai n-ai vazut ca-i place?
O fi pinguin aviator smile.gif
Mihai
In sfarsit un prim bug. clapping.gif
Cel mai destept pinguin; moare si dupa aia mai merge cativa metri. spoton.gif
axel
Am dat si eu de bugul asta smile.gif
Dar in ritmul in care am dat click-uri n-am mai putut face si print screen rolleyes.gif
Aragorn
Recordul meu e aici smile.gif
allexa
Cred ca sunt pedepsita. rofl.gif Nu pot sa-mi atasez recordul aici. Ce sunt paginile dinamice? blink.gif
axel
Nici nu-mi vine sa mai joc cand am vazut cat a scos MikeEL!
MikeEL
Record Absolut ! 489.1N-am cuvinte !!! yikes.gif yikes.gif

MikeEL
axel, l-ai vazut pe ultimul ?? ohyeah.gif

PS: nu e antistress, e chiar stresant.. (hai ca mai dau odata; inca o data... inca o data si gata... hai ma inc-o data.. una si gata.. GATAaaa!!!! hai ca mai dau odata, cine stie... si uite asa mi-am mancat ultima juma' de ora)
Likurici
In viata mea n-am batut atatia pinguini rofl.gif
axel
QUOTE (MikeEL @ Jan 23 2004, 01:06 AM)
axel, l-ai vazut pe ultimul ?? ohyeah.gif

Pai tu de care crezi ca vorbeam daca nu de cel de aproape 500? De ala mai mic decat al meu? biggrin.gif
MikeEL
Hihihihi ohyeah.gif ohyeah.gif
Da' uite ca am mai incercat fo 10 minute si mai mult de 300, 320 (maxim) n-am mai reusit.. Cine stie care o fi faza de am nimerit aproape 500... huh.gif ?!
bubu
Maxim este 323,5 ce ai dat tu acolo MikeEl cred ca este un bug.
Cum a facut in aer cind l-ai lovit, l-ai pierdut din ecran sau a mers razam cu zapada?
E chiar curios!
denise
Nu cred bubu, si eu am avut la un moment dat 351 ( nu am dovada, ca daca ma mai apuc eu sa anexez imagini innebuneste bietul mihai biggrin.gif ). Dar nu cred ca e bug. Nu-mi amintesc cum a fost exact, cred ca pe ultimii metri a alunecat pe zapada.
Figaro
Cea mai buna metoda de a scapa de stress e pescuitul.

Dis de dimineata... iti iei unditele... mamaliga... ajungi pe balta... lansezi... si stai... stai... stai.... astepti... astepti... cel de langa scoate undita plina... si tu astepti... stai... stai... uite, pana si pustiul ala cu un fir de guta legata de un bat a prins cate ceva... tu stai... astepti... hai, pestisor!.... hai vino!... macar o aripioara... o broscuta... o ciubota rupta.... ceva... stai...

Si uite asa trece stressul...
allexa
Aici tot jocul cu pinguinul, singura diferenta ca aici isi ia avint sanatos. rofl.gif
Ani_Malu
multumesc allexa pentru ca m-ai scapat de stresul continuu in care intrasem! spoton.gif
daca nu erai tu cred ca aruncam monitorul pe geam de nervi..... tongue.gif
acum ca am facut 544 ma simt mai bine biggrin.gif
axel
Iar eu ma simt bine cu cei 577.6... Vad ca modul "planare" inca functioneaza!
Ani_Malu
Sa fie 577.6 maximul pentru ca si eu am acelasi scor. As anexa si dovada daca m-ar duce capul cry.gif
MikeEL
QUOTE (bubu @ Jan 23 2004, 10:04 AM)
Maxim este 323,5 ce ai dat tu acolo MikeEl cred ca este un bug.
Cum a facut in aer cind l-ai lovit, l-ai pierdut din ecran sau a mers razam cu zapada?
E chiar curios!

Nu e bug, cel putin nu cred bubule.. n-a iesit din ecran pinguinu', i-am dat-o io cu efect rofl.gif rofl.gif
Oricum, de atunci mai mult de 300, 310 n-am mai dat...
bubu
...cine stie?...se poate, dar daca dau cu putin mai tare cade in cap, iar daca dau putin mai incet fac 323,5, deci teoretic nu vad cum ar putea...
Cred ca a fost o noapte mai geroasa si a inghetat mai bine pe jos biggrin.gif
MikeEL
Da' ai observat ca da si un pic din aripi ?? Cine stie, depinde de dispozitia pe care o are.. poate ca a avut chef sa se agite un pic si sa zboare mai mult atunci cand am dat aproape 500 smile.gif
rossi
Mistokutz... lam parasutat si eu pr mr pinguin pana pe la 250 de m smile.gif Care e recordul?
georgeones
www.apropo.ro/games/ aici se da numai peste 700 de metri spoton.gif, io cel mai mult am dat 1210.8
bebe1s
Hahaha eu am dat pe ala cu steroids 1215 m smile.gif)) Te-am luat.
funkyscan
La caro.ro am facut maxim 319.9 mai mult de atat n-am putut; la versiunea cu steroizi 1213.6 tongue.gif
jazzmeene
Mie mi-a aratat -73,5 si nici macar nu l-am atins.... huh.gif
Zed
http://games.apropo.ro/pingutarget.html rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif asta e si mai fain
sfantul
347 de puncte...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.