Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Carlos Castaneda
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Universul Cartilor
ciuboda
Exista cineva interesat de cartile lui Castaneda? Eu le-am citit pe toate si mi-au placut foarte mult.
gio19ro
Subiectul asta despre Carlos Castaneda ar trebui discutat la "Dincolo de ratiune".
Poate il muta Mihai.
Mihai
Intr-adevar, acest subiect ar putea fi discutat si in cadrul subforumului Dincolo de Ratiune, dar, fiind vorba de cartile sale, cred ca poate sa ramana aici in continuare. smile.gif
gypsyhart
PEntru Ciuboda...
Si eu am citit cartile lui Castaneda in limba romana. De curand am descoperit insa o varianta imbunatatita daca vrei. Este vorba de don MIguel Ruiz. Sunt 3 carti aparute la editura Mix din Brasov. DAca ai simtit ca prin Castaneda intri in alta lume, prin Ruiz o sa simti ca te intorci acasa....
flu
Da...nu e vorba numai de placut... dar unele din intamplarile prezentate acolo chiar le cred.
Oricum n-am citit ultimele doua aparute...si primele le-am citit de ceva vreme, dar in afara de nagual si tonal imi amintesc ca imi placea la nebunie Don Juan. Avea un umor aparte rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.