Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ajutor! Ce Sa Fac?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
halcyon_lll
Am primit un mesaj tare dubios ieri pe telefon, citez:"Imi cer scuze ca nu mi-am dezvaluit identitatea, dar consider ca este prea devreme sa stii cine sunt...imi placi...ma atragi...ma-nnebunesti. Tinem legatura, te pupic dulce"
Ce sa fac? Am sunat la numarul cu pricina, a raspuns o fata si cand m-a auzit a inchis.
Oare cui am dat nr. meu de telefon? blink.gif
Afrodita
Vezi sa nu fie Queeny a noastra ca ai pus-o , man!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
halcyon_lll
Nu e, nu e... ca n-are de unde sa stie numarul meu. Altfel am pus-o!
bdl
Halcioane,
Da mai multe detalii, poate te putem ajuta. wink.gif
halcyon_lll
Atata e tot! Altceva ce mai vreti?
bubu
telefonul rofl.gif
bdl
Bubule,
Stai cuminte, oricum nu ai sti ce sa faci cu tf ala.

Halioane,
Poate a fost doar o greseala, se mai intimpla, nu-ti face prea multe iluzii.
Sau poate e pe bune treaba. Ete o sa o intreb pe bunica-mea daca se mai tine de bancuri. yikes.gif
halcyon_lll
Asa sa afci!
Jubi

cry.gif Daca era Queeny?Ai grija ca daca e ea si nu-i faci pe plac trimite damnati dupa tine...sau cine stie cu ce blestem te pricopsesti! rofl.gif
OMU'BUN
Eu cu Jubilee cred ca stim cine e! Nu-i asa, Jubilee? wink.gif
Jubi


Ufaaa....ce ma enerveaza ca mereu vad un alt inteles in spatele tuturor vorbelor.Omu` Bun sa nu te superi pe mine dupa ce am sa zic aici:eu am insinuat si glumit ca mesajul ar fi de la Queen bla bla,tu insinuezi la fel,sau faceai o aluzie ca eu as fi aia care i-a trimis mesajul?Nush da` asta am inteles sad.gif sorry.


p.s. daca eram eu nu as fi avut de ce sa ma ascund ,halcyon tongue.gif
bubu
...o fi Aminda.
halcyon_lll
Exista o probabilitate foarte mica sa fi fost Queenie... Cum am mai zis, am sunat-o si mi-a raspuns o tipa cu o voce draguta, si nu cred ca Queenie e in stare de asa ceva. Oricum, banuiesc ca vocea lui Queenie e ca si aceea din "Tales from the crypt"
rofl.gif
OMU'BUN
Jubilee, probabil ca m-am pripit, iar tu te-ai facut foc si para... sad.gif
Ai dreptate, te-am suspectat o clipa ca ai fi tu, datorita unei afirmatii facuta pe un alt topic, dar dupa ce am cautat prin toate coltisoarele o poza cu Halcyon, mi-am dat seama ca nu el era vizat de tine. As fi putut sa revin si sa editez, dar... de dragul spectacolului, am decis sa las asa, poate se va da cineva de gol pe-aici!... Hai, nu mai fi necajită! Pupă, mama-teacă! hug.gif
bdl
Eeeee,
Stai Bubule linistit ca daca era Aminda nu se supara Halcionu. wink.gif
halcyon_lll
Da nu's deloc suparat! Doar nu-mi plac oamenii care se ascund dupa deget... sau nr de telefon!

@Omu bun: Nu cred ca ai sa gasesti poza cu mine pe han! Nu de alta, dar nu am pus poza cu mine pe Han!
OMU'BUN
Ai dreptate! wink.gif Mi-a trebuit vreo juma' de ora sa-mi dau seama de asta! laugh.gif
halcyon_lll
Puteai sa ma intrebi! Da' oricum nu am poza cu mine pe calc, si nici nu sunt foarte fotogenic asa ca slabe sanse sa apar p-aici asa cum sunt in realitate.
LigiaB
Halcyon, hai sa nu complicam situatia, smile.gif (apropo de topicul despre a vedea lucrurile simple) smile.gif

Prea multe nu ai ce face, asteapta si vezi. Daca te mai suna, nu o suna inapoi, asta o va tine pe ea pe jar si poate se va da de gol. Ignorind-o ii vei trezi interesul mai mult, sau se va cumintii. Vei vedea. Dar intre timp, just relax and enjoy the ride wink.gif
bubu
QUOTE (bdl @ Jan 11 2004, 10:34 PM)
Eeeee,
Stai Bubule linistit ca daca era Aminda nu se supara Halcionu. wink.gif

...ai simtit si tu repede sau ai o poza?
secunda
Halal dilema! biggrin.gif
auzi tu, in loc sa vina cu mandria in varf de bat, ca vezi Doamne, ce mai inebuneste el fetele, vine plangand mama-mama ce nenorocire! blink.gif

1. de ce crezi ca e cineva de pe han? rolleyes.gif
2. de ce e o problema ca nu ti-a zis cine e? preferai sa te minta? daca zicea Maria era ok? o credeai? poate inca nu e pregatita sa ti se dezvaluie; lasa-i un timp, o fi mai timida. a vrut sa stii doar ca cineva, undeva te iubeste, de ce nu te bucuri? nu a zis ca vrea sa iti ia viata! ci pur si simplu a fost o declaratie!
3. de ce crezi declaratia? poate era doar o gluma sau un pariu pierdut! a trebuit sa sune un necunoscut si sa spuna acele cuvinte! sau era doar o joaca! si eu am format odata -avand centul cool.gif - la numar de telefon format din ziua mea de nastere sau a surorii mele-ca eram cu ea, si am vorbit cu persoana care raspundea, desigur ma faceam ca doream cu alta persoana si na, a fost gresit format numarul.
4. de ce te simti amenintat? daca declaratia e adevarata, sa zicem. inseamna ca ai ceva banuieli? huh.gif
5. mai bine inveti la sesiune si uiti incidentul.

bafta!
Carmi
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
halcioane..o dat norocu pista tine....
da vezi sa n-aiba purici...
Antont
Halcyoane...Cind incepe fata sa-ti trimita sms-uri porcoase si propuneri indecente, anunta neaparat si da exemple biggrin.gif ...
halcyon_lll
Adica? Nu era un sms porcos, ci mai degraba timid. smile.gif
Un sms porcos suna cam asa:
Daca bei tuica de pruna
Orice baba-ti pare buna!!!
sau alte cuvinte care nu pot fi scrise aici!!! rofl.gif

Da' ce exemplu vrei sa-ti dau?
Antont
Omule...io ziceam sa anunti cind va incepe sa-ti trimita, n-am zis ca a inceput deja ....
Anyway, daca iti trimite de alea cu babe e grav jamie.gif rofl.gif ...
P.S
Faza cu timiditatea e ok, stii proverbul ala "Mitza blinda zgirie rau" spoton.gif ...
P.S 1
Mie fetele imi spun timidul biggrin.gif rofl.gif ...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.