Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Barfe
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
halcyon_lll
Jennifer Aniston l-a mintit pe sotul ei, Brad Pitt, ca-i prepara ea cu manuta ei prajiturile preferate. Realitatea e ca Brad Pitt nici nu si-ar fi dat seama ca prajiturile sunt de la cofetarie, daca nu i-ar fi ramas intre dinti cartonasul cu pretul.

Kylie Minogue si-a angajat un nutritionist care sa-i aduca aminte sa manance, deoarece vedeta, prinsa cu atatea concerte, uita sa se hraneasca.

Corina Danila spune ca si-a botezat fiica Riana, deoarece sotul ei Norris, a aflat ca acest nume simbolizeaza energia pozitiva. Rezulta ca, tradus pe romaneste, fetita va fi strigata, mai pe inteles: "Anod".
Afrodita
rofl.gif Cartonasu cu pretu'?? Aolioo, o credeam mai dashteapta pe fata aia rofl.gif
La faza cu mancatu' io am noroc de Blacky ..Altfel, cine stie cate zile as sta flamanda, ca si io uit sa mananc rofl.gif
si astea-s barfe numa cu si despre vedete sau putem barfi orice? devil.gif Si pe oricine ohyeah.gif
Antont
Bey, daca va apucati sa ma birfiti va ia mama dracu' tongue.gif rofl.gif

P.S.
Io am auzit ceva despre Geni si un ursulet de plus, da' nu pot sa zic aici sorry.gif
rofl.gif
halcyon_lll
Se poate barfi oricine si orice!!!!

Inclusiv pe cei de pe Han!!! hh.gif spoton.gif
Afrodita
QUOTE (Ghost @ Jan 11 2004, 02:37 PM)
Bey, daca va apucati sa ma birfiti va ia mama dracu' tongue.gif rofl.gif

P.S.
Io am auzit ceva despre Geni si un ursulet de plus, da' nu pot sa zic aici sorry.gif
rofl.gif

Lasa bre ca te barfesc io ca vreau sa vaz cum arata mama dreacu' aia rofl.gif
Cat despre Geni io stiam ceva de-o ratza, da' ma rog si-o fi schimbat omu' preferintele rofl.gif
Ete Halcyonule ca-i barfim si pe astia de la Han rofl.gif
halcyon_lll
Uite asa alfam lucruri noi... Genicon si rata si urs? Ce faci mah? rofl.gif Ai vizitat recent gradina zoologica?

user posted image
useless
cum sa uiti sa mananci draga(afrodita)... tu nu ai senzatia de foame?consulta si tu un medic... vezi ca s-ar putea sa fie grav:).see ya spoton.gif
Mistinguett
QUOTE (halcyon_lll @ Jan 11 2004, 07:54 AM)
...daca nu i-ar fi ramas intre dinti cartonasul cu pretul.


Eu n-am vazut aici prajituri care sa aiba cartonas cu pretul... De cele mai multe ori preturile sunt afisate in fata randului cu prajituri, pe stativul lor; deasemeni, pretul este laminat in plastic si este suficient de mare ca mai curand sa-ti sara-n ochi singur inainte sa musti din el. rofl.gif
Si-atat despre barfa asta. wink.gif
Afrodita
QUOTE (useless @ Jan 11 2004, 09:22 PM)
cum sa uiti sa mananci draga(afrodita)... tu nu ai senzatia de foame?consulta si tu un medic... vezi ca s-ar putea sa fie grav:).see ya spoton.gif

Ba am senzatia de foame...Dar daca am ceva de facut care ma acapareaza cu totul nu mai simt nici o senzatie biggrin.gif Plus ca la cata foame am infdurat io la viata mea, deja senzatia de foame e ca si o adiere de vant rofl.gif Asa ca, nu prea bag asta de seama si ma trezesc ca :"buei blink.gif , stii ca de ieri dimineata io nu am mancat nik?? blink.gif "..Noroc cu dragutul de prieten al meu care ma mai indeamna la mancat mwah1.gif
genicon
VORBE! tongue.gif

Hai sa va explic, pentru ca (inca) nu sunt vedeta... da va impusc daca ma santajati cu chestiile astea dupa ce devin vedeta tongue.gif
La inceput a fost ursuletul. Povestea este pe undeva pe han... ideea este ca avea o gaura intre picioare (mai larga) si una in cap (mai stramta). Ratza... a fost misto, pentru ca ii sareau penele si dupa toata treaba s-a transformat in PUI biggrin.gif Apoi a existat (si inca ezista, da' sa nu-i spuneti actualei mele prietene) prietena mea cu BUZE MARI ohyeah.gif

Am zis sorry.gif
Afrodita
Buei, ma faci sa caut postarile tale cu rata zi ursu si sa le pastrez pt santaj rofl.gif rofl.gif
secunda
eu am auzit ca ar fi homosexual virgil iantu secret.gif
Afrodita
rofl.gif Hahaaa, ciudat , da' si eu am auzit asta...Tu-ti dai seama ca daca ar fi adevarat parintii copiilor de la emisiunea lui l-ar cauta sa-i dea fo 2 in cap? Pai cum adik dom'ne sa shada copchilu' meu langa un popo? rofl.gif
halcyon_lll
Cum adica cum sa shada? Sa shada cu fundul pe scaunul lui, sa nu-i vina lui Iantu vreo idee!!! rofl.gif rofl.gif

Am auzit ca Miki (fosta K-pital) si Gia (fosta Gia) s-au cam luat la palme, la un concert!
Ares
Aha... De aia arata Gia asa de sifonat... Sau este un look natural? rofl.gif
night_watch3r
care-i treaba cu Zara ala de la MTV? am auzit ca si ala e "pa invers"?
ce gasesc fetele la ala? poate le incita mai mult ca se zice despre el ca ar fi...
parca nu e cine stie ce. parerea mea. dar nu sunt fata ca sa-mi dau seama mai bine.
Cla
Cateva fete de pe-aici au crezut ca as fi destept... hai sa va zic un pic ceva... un pic mai decat Batranu'... wink.gif
Taica-meu s-a bagat pe-aici... de fapt am 18 ani, scriu in calitatea de fiu-sau... mai, ce ti-e si cu mosii astia... hh.gif

Oh, my God... spoton.gif
Afrodita
Lasa mey vrajeala ca io te stiu care esti si cum arati, pe mine nu ma pacalesti ca scrie fii-tu' tongue.gif
mwah1.gif ca nu ne-am mai vorbit de mult smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.