Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Paris-dakar !
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Masini si Motociclete
SORIN
A inceput noua etapa a Raliului Paris-Dakar, cel mai meserias raliu din lume. Pt. cei interesati si fanii sportului motoric in urmatorul site sunt detalii http://www.totalsport.ro/Category.php?Id=10

Astept parerile si fac pariu pe Mitsubishi din nou.

Cine ridica manusa?????

Sorin.
Antont
La motoare io pun pariu pe KTM. De fapt mai e vreo firma inafara de ei? Tre' sa recunosc ca la competitiile de teren sint cam paralel, da' mai invat eu smile.gif .
SORIN
Aici nu fac pariu cu Ghostu ca pierd mult mai sigur. Nu degeaba KTM 660 in diferitele variante sunt alese de pesta 60% din participanti.

KTM. Fratilor...KTM thumb_yello.gif

Sorin.
Antont
Sorin...O sugestie...
Eu de exemplu sint interesat de Paris-Dakar, dar stiu f putine de competitia respectiva. Daca stii niste surse sau ai tu timp, ar fi misto un scurt istoric al raliului Paris-Dakar, regulament, etape, recorduri celebre, etc... spoton.gif
SORIN
Cu placere ...incearca aici: www.totalsport.ro sau dakar.com/2004/us/index.html

Sorin.
Antont
Multam de adrese, dakar.com/2004/us/index.html e chiar super spoton.gif
SORIN
Gata Ghostu, s-a terminat...ce repede au trecut 17 zile si 11 mii de km!!

Si cine a luat??? Desigur Pagero si KTM. Ai vazut ce destepti suntem rofl.gif yikes.gif

Sorin.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.